Arama sonuçları: *

1. ARTIK FAN DEĞİLİM

Kullanıcı Adı Değiştireceğim İsme Uygun PP Önerileriniz Bekliyorum

Ben nick degisemiom sen nasıl değiştin la
  2. ARTIK FAN DEĞİLİM

Abdullah abi kaza yapmış :(

Sana bişey olmadı ya abi araba para gelir geçer sağlık önemli olan geçmiş olsun
  3. ARTIK FAN DEĞİLİM

FİLM BAĞIMLILIĞINDAN KURTULAMİYORUM YARDIM

O beni pek sarmadi bir ara bitane dizi vardı ada doye bir kız vardı rol ismi ada idi tavşan dişli bir kız onu izliyordum komik diye de bıraktım sonra
  4. ARTIK FAN DEĞİLİM

Evet piyasadaki konusu güzel olan en iyi aşk ve komedi dizisi olabilir bence baya güzel
  5. ARTIK FAN DEĞİLİM

Ben her yıl genelde kiralık aşk dizisini izliyorum hoşuma gidiyor
  6. ARTIK FAN DEĞİLİM

Griyi bilmem ama Caner olmadığı kesin
  7. ARTIK FAN DEĞİLİM

Öyle yapıyorum şuan ingilizce calisiyorum
  8. ARTIK FAN DEĞİLİM

Harbiden öyle ya şuan bıraktım 1 i izliodum vazgeçtim ortada kaldı ders fln caliscam belki unuturum tamamen(zor.ihtimal) 1713438242 İyiler kazanacak mantığı yüzünden megatron hikayede çöp sdildi hocam mantığa bakınca megatron optimusu böyle yemesi lazım ızgara yapıp 2 kat daha uzun boylu 2 kat...
  9. ARTIK FAN DEĞİLİM

Hocam şuan 1. Filmi izliyorum ozaman tekrar bütün seriyi izleyip dediğiniz gibi 20 gün izlememe şeyini uygulucam ama şuan başladım ve izlicem süper bişey çünkü 1713429424 Yıllardır izliyorum orjinal kapaklı CD leri bile var şuan da açtım izliyorum mesela ama dediğiniz gibi büyük ihtimal daha...
  10. ARTIK FAN DEĞİLİM

İlk 100 tamamını izledim ama tabi 250ye kadar olanların birkaçını da izledim zevk vermio 1713428252 Hocam yaklaşık 2 3 yıldır sürekli izliyorum ezberledim artık ne zaman hangi cümle söylenecek onu bile biliyorum ilk 2 filminin ama izlemek istiyorum megatron çok iyi
  11. ARTIK FAN DEĞİLİM

Transformers filmlerinden kopamıyorum sürekli her ay izliyorum bazen ayda bazı bölümleri 2 kere izlediğim oluyor artık diğer filmler haz vermiyor sonuna kadar izleyip bitiremiyorum (çoğu filmi izledim IMDb ilk 100 bitirdim) bu bağımlılıktan kurtulmak istiyorum sürekli megatronu görmek istiyorum...
  12. ARTIK FAN DEĞİLİM

CIMBIZ VEYA ELLE KOPARILAN KIL KALİNLASİRMİ?

Takıntı oldu istemsizce gidio kwnfkwjs
  13. ARTIK FAN DEĞİLİM

CIMBIZ VEYA ELLE KOPARILAN KIL KALİNLASİRMİ?

Omuzlarda veya sırttaki kelebek taraftaki kılları el ile koparinca kıl kalinlasir mi ? 1712516738 @Kürşat Kütükçü
  14. ARTIK FAN DEĞİLİM

FİLMİ BULMAMA YARDIM EDİN LÜTFEN

Filmi buldum hocam koro ismi 👌 1712063410 Hocam ben önceden TV de izlemiştim ve aklımda kalmıştı hoşuma gitmişti şuan izledim Gine ve beğendim süper wow değil ama Marvel DC filmlerinden iyi :D
  15. ARTIK FAN DEĞİLİM

Ben 2 ay aradım ve bulamadım şimdi 4k qled TV de açtım izliom
  16. ARTIK FAN DEĞİLİM

Lan the chorus olabilir gibi sanki hemen bir izlicem 1712053929 Hocam Allah razı olsun sanırım film koro imiş çok teşekkür ederim
  17. ARTIK FAN DEĞİLİM

Film izledim güzel ama o değil çok çocuk var filmde
Top Bottom