Neler Yeni

FİLM BAĞIMLILIĞINDAN KURTULAMİYORUM YARDIM

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,612
İsim
Bilal Tepe
Transformers filmlerinden kopamıyorum sürekli her ay izliyorum bazen ayda bazı bölümleri 2 kere izlediğim oluyor artık diğer filmler haz vermiyor sonuna kadar izleyip bitiremiyorum (çoğu filmi izledim IMDb ilk 100 bitirdim) bu bağımlılıktan kurtulmak istiyorum sürekli megatronu görmek istiyorum nasıl kurtulurum bu bağımlılıktan

BGSGP

80+ Bronze
Transformers filmlerinden kopamıyorum sürekli her ay izliyorum bazen ayda bazı bölümleri 2 kere izlediğim oluyor artık diğer filmler haz vermiyor sonuna kadar izleyip bitiremiyorum (çoğu filmi izledim IMDb ilk 100 bitirdim) bu bağımlılıktan kurtulmak istiyorum sürekli megatronu görmek istiyorum nasıl kurtulurum bu bağımlılıktan
İzlemeye devam et. Belki bırakana kadar bölümleri ezberlemiş olursun ama illaki bir süre sonra bıkarsınız. 👍🏿

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,799
İsim
Abdullah Aydoğdu
IMDB TOP 250 diye de bir şey var, 100'le sınırlandırma kendini. :D

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,612
İsim
Bilal Tepe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
IMDB TOP 250 diye de bir şey var, 100'le sınırlandırma kendini. :D
İlk 100 tamamını izledim ama tabi 250ye kadar olanların birkaçını da izledim zevk vermio
Mesaj otomatik birleştirildi:

İzlemeye devam et. Belki bırakana kadar bölümleri ezberlemiş olursun ama illaki bir süre sonra bıkarsınız. 👍🏿
Hocam yaklaşık 2 3 yıldır sürekli izliyorum ezberledim artık ne zaman hangi cümle söylenecek onu bile biliyorum ilk 2 filminin ama izlemek istiyorum megatron çok iyi

BGSGP

80+ Bronze
İlk 100 tamamını izledim ama tabi 250ye kadar olanların birkaçını da izledim zevk vermio

Hocam yaklaşık 2 3 yıldır sürekli izliyorum ezberledim artık ne zaman hangi cümle söylenecek onu bile biliyorum ilk 2 filminin ama izlemek istiyorum megatron çok iyi
Seninki de ne azimmiş be. Azimli sıçan duvarı delermiş.

O zaman film orucu tut. Film izlemek için kullandığınız uygulamaları silin, PC'den izliyorsanız film izlemek için kullandığınız web sitesini kendinize blocklayın.

20 gün civarı bağımlı olduğun şeyi yapmazsan daha yapmak istemezsin gibi bir olay var, onu dene bence. Film/dizi/oyun gibi şeylerde işe yarıyor.

"🤓" Cevabı aşağıdaki süprizbozanda.
syd_share_1713428757907.jpg

Screenshot_2024-04-18-11-30-35-082_com.microsoft.emmx.png

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,612
İsim
Bilal Tepe
Seninki de ne azimmiş be. Azimli sıçan duvarı delermiş.

O zaman film orucu tut. Film izlemek için kullandığınız uygulamaları silin, PC'den izliyorsanız film izlemek için kullandığınız web sitesini kendinize blocklayın.

20 gün civarı bağımlı olduğun şeyi yapmazsan daha yapmak istemezsin gibi bir olay var, onu dene bence. Film/dizi/oyun gibi şeylerde işe yarıyor.

"🤓" Cevabı aşağıdaki süprizbozanda.
Hocam şuan 1. Filmi izliyorum ozaman tekrar bütün seriyi izleyip dediğiniz gibi 20 gün izlememe şeyini uygulucam ama şuan başladım ve izlicem süper bişey çünkü

Büyüyünce geçer.
Yıllardır izliyorum orjinal kapaklı CD leri bile var şuan da açtım izliyorum mesela ama dediğiniz gibi büyük ihtimal daha izlemeyecegim son kez bitirmeye niyet ediyorum şuan 😃

BGSGP

80+ Bronze
Hocam şuan 1. Filmi izliyorum ozaman tekrar bütün seriyi izleyip dediğiniz gibi 20 gün izlememe şeyini uygulucam ama şuan başladım ve izlicem süper bişey çünkü
Ben yarıda bırakmanızı öneririm. Kendimden örnek vermem gerekirse, genelde bir şeyi (genelde filmlerde oluyor, oyunlarda olduğu da oluyor.) yarıda bırakıp uzun süre tekrar devam etmezsem nerede kaldığımı, olayın ne olduğunu vs. unuttuğum için ister istemez soğuyorum. Yarıda bırakırsanız bu şekilde avantajınız olmuş olur.

Ha kendi iradenize güveniyorsanız bir şey olmaz o zaman, bitirebilirsiniz yani. Ben bu bağımlılıkta iradenizin pek güvenilecek bir yanı olmadığını düşünüyorum.

Son düzenleme:

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,612
İsim
Bilal Tepe
Ben yarıda bırakmanızı öneririm. Kendimden örnek vermem gerekirse, genelde bir şeyi (genelde filmlerde oluyor, oyunlarda olduğu da oluyor.) yarıda bırakıp uzun süre tekrar devam etmezsem nerede kaldığımı, olayın ne olduğunu vs. unuttuğum için ister istemez soğuyorum. Yarıda bırakırsanız bu şekilde avantajınız olmuş olur.

Ha kendi iradenize güveniyorsanız bir şey olmak o zaman, bitirebilirsiniz yani. Ben bu bağımlılıkta iradenizin pek güvenilecek bir yanı olmadığını düşünüyorum.
Haklısınız

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,332
İsim
Mehmet Aslan
bana megatrona karşı bir şeyler hissediyormuşsun gibi geldi :kekw: o.O2

alovra

80+ Bronze
seninki kötüymüş ben her sene harry potter izlerim

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,612
İsim
Bilal Tepe
seninki kötüymüş ben her sene harry potter izlerim
Harbiden öyle ya şuan bıraktım 1 i izliodum vazgeçtim ortada kaldı ders fln caliscam belki unuturum tamamen(zor.ihtimal)

bana megatrona karşı bir şeyler hissediyormuşsun gibi geldi :kekw: o.O2
İyiler kazanacak mantığı yüzünden megatron hikayede çöp sdildi hocam mantığa bakınca megatron optimusu böyle yemesi lazım ızgara yapıp 2 kat daha uzun boylu 2 kat daha kaslı daha gelişmiş silahlı ama senaryoya yenilmiş bir karakter (bayılıyorum megatrona aşığım)

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,403
İsim
Emre
Bende de canım sıkılınca karayip korsanları izleme isteği var. Başka şeylerle ilgilen

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,364
Üyeler
140,990
Son üye
catybara25
Top Bottom