Arama sonuçları: *

1. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Sıvı Soğutma Sıvısı Değişiyormu?

Hayır gerek yok, kapalı devre sıvı soğutmalar açılmaz
  2. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Çözüldü✓ 7600x stress testinde 94 derece.

Kasanızda bütünlük oluşturması bakımından aynı modelde fan alabilirsiniz. Ancak üstte de fan konumlandırmamışsınız diye yorumladım. Bence 3^lü bir set ya da SP120 arkaya, 2 adet de üste farklı bir fan alabilirsiniz. Üsttekilerin görsel açısından pek bir anlamı olmadığı için. (bütçeye bağlı...
  3. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Şuanda kasanızda hangi fanlardan kaç adet var? Kasada dahili gelenleri mi kullanıyorsunuz sadece
  4. AbdullahAbDişindekiBoşluk

O işlemci için sıvı soğutma iyi bir tercih olabilirdi. Hava soğutma kullanıyorsanız kasa içi hava sirkülasyonunuz çok iyi olmalı. Bir de egzoz fanınız yoksa durum kötü. Eco mod açarak kullanabilirsiniz. Kasanızı daha iyi havalandırma sağlayacak fan konfigürasyonuna geçmelisiniz. 7000 serisi...
  5. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Fan Seti Önerebilir Misiniz?

2'li ya da 3'lü olarak içinde kontrolcüsü ile gelen tercihen beyaz fan seti önerebilir misiniz? Nzxt beyaz H510 Flow'da kullanılacak. Dahili 2 adet siyah fan ile gelmekte.
  6. AbdullahAbDişindekiBoşluk

5600x İçin Bu Soğutma Yeterli Olur Mu?

Macun olarak f/p ne önerebilirsin peki? 100-200 TL civarı 4gr vs.
  7. AbdullahAbDişindekiBoşluk

5600x İçin Bu Soğutma Yeterli Olur Mu?

Yanına hangi macunu önerirsiniz bi de? Mx-4 yeterli olur mu?
  8. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Yardım Kasa fan düzeni nasıl olmalı?

Zaten bu şekilde olması gerekir
  9. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Çözüldü✓ Ryzen 3600 soğutucu önerisi

İyi bir kule tipi işini fazlasıyla görecektir. SE214xt önerebilirim bütçenin biraz dışında ancak kaliteli.
  10. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Öneri Bu islemci soğutucusu alınır mi

Alınmaz. Stoktan farksız. Kule tipine yönelin
  11. AbdullahAbDişindekiBoşluk

gamepower sıvı soğutma alınır mı

Kaliteli 240mm alınması daha iyi olacaktır
  12. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Yardım İncehesap iade pürüz çıkartırmı

Benim buna benzer bir kötü anım var. NB-F80 almıştım, ürün kutunun içinde poşete geçirik vaziyette. Ben onu poşete zarar vermeden açabilmemin imkanı yok. Sonra ürün bana uymadı, iade ettim ve red cevabı gelip kargoyu bana tekrar yolladılar. Gerekçeleri ürünün "PERT" olmasıymış. Diyorum nesi...
  13. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Eski sistemi güncellemek istiyorum.

İşlemci ve ram almanız sizin açınızdan en mantıklısı olur. X3440 - X3450 - X3470 - i7 860 - i7 870 arasından uygun bulduğunuz işlemciyi alabilirsiniz. Kalan bütçe ile de 4x2 ram alabilirsen çok iyi olur. (4x2 şeklinde 1666mhz)
  14. AbdullahAbDişindekiBoşluk

120mm RGB Olmayan Fan

Öneririm.
  15. AbdullahAbDişindekiBoşluk

sıvı soğutma yanlış mı takılmış

Hocam fotoğraflar ayın karanlık yüzünden çekilmiş ama anladığım kadarıyla pompa doğru ama radyatörü kıvrık takmış ondan kablo biraz dolanık gibi görünüyor gibi anladım
  16. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Dark Freezer X96 Montajı zor mu?

Hayır, anakart üzerindeki o tırnaklı şeye takılıyor diye biliyorum. Ben sıvı soğutma aldım onu da oraya taktım hatta.
  17. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Dark Freezer X96 Montajı zor mu?

Kutu içerisinde gönderilen intel kit diye biliyorum. O anakartın üzerindeki yere takılacak diye biliyorum. İnternette biraz arattım ancak sistem kurulumu yapan pek olmamış bu soğutucu ile.
  18. AbdullahAbDişindekiBoşluk

Çözüldü✓ Kule tipi soğutucu uyumu

160mm desteği var kasanın, o iki soğutucuyu da destekliyor.
Top Bottom