Neler Yeni

Çözüldü✓ Ryzen 3600 soğutucu önerisi

GeeK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Serhat
Bütçe
700
Gönül ister ki durumum olsun 240mm liquid alıp geçeyim. Ama malesef bütçem 700-800 TL civarı. Powerboost P1900B kasa var. 3 önde 1 arkada egzoz fan mevcut. Kule tipi alırsam tek egzoz yeterli olacak mı hava sirkülasyonu ne derece olur. Sıcak yaz günlerinde %20-30 işlemci kullanımında 90 dereceyi gördüm. Önerilerinizi bekliyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,867
İsim
Emir Yusuf
İyi bir kule tipi işini fazlasıyla görecektir.

SE214xt önerebilirim bütçenin biraz dışında ancak kaliteli.

ÇağdaşKsK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Çağdaş Alkan
Gönül ister ki durumum olsun 240mm liquid alıp geçeyim. Ama malesef bütçem 700-800 TL civarı. Powerboost P1900B kasa var. 3 önde 1 arkada egzoz fan mevcut. Kule tipi alırsam tek egzoz yeterli olacak mı hava sirkülasyonu ne derece olur. Sıcak yaz günlerinde %20-30 işlemci kullanımında 90 dereceyi gördüm. Önerilerinizi bekliyorum.

Adeletbakani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
556
İsim
kahvecirüstem
t6 ultra

GeeK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Serhat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
spec olarak baktığımız zaman ag400 en mantıklısı ama o kadar çıkamayabilirim ve de en gürültülüsü. t6 fiyatına göre iyi duruyor gibi. çok yormuyorum zaten gün içinde işlemciyi. valorant - genshin - web browsing o kadar. yine başka önerileriniz varsa açığım

GeeK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Serhat
Ledli modellere bakıyormuşum 1K civarıydı. gönderdiğin linkten dediğin gibi kupon + nays yaptım. naystan hediye para ödemesini de aldığımda 650 TL gibi birşeye gelmiş olacak AG400. teşekkür ettim yardımın için. önümüzde ki ay da arada bir tutmak için bi kompresör alayım diyorum var mı kullandığın önerebileceğin

Ledli modellere bakıyormuşum 1K civarıydı. gönderdiğin linkten dediğin gibi kupon + nays yaptım. naystan hediye para ödemesini de aldığımda 650 TL gibi birşeye gelmiş olacak AG400. teşekkür ettim yardımın için. önümüzde ki ay da arada bir tutmak için bi kompresör alayım diyorum var mı kullandığın önerebileceğin
hayırlı olsun hocam ,gerek yok kompresöre 4 5 ayda bir yan kapağı aç temizle kasa fanları vs ıslak mendille,kulak çubuğu ile temizlersin boşa para vermeye değmez.Ben öyle yapıyorum gayet temiz oluyor kasa .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende toz filtresi var genelde çok tozlanmıyor, kasa gt501vc kullanıyorum içi büyük temizlemeside rahat oluyor

GeeK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Serhat
filtre bende de var ama yinede çok tozlanıyo. ıslak mendil kulak çubuğu vs giremeyeceğin yerler oluyo hele o ekran kartı backplate i çok fena toz tutuyo sök sil kurula veya bekle uğraştırıyo evde 2 pc daha var ayda 1 balkona çıkartıp tuttuk mu sıkıntı olmaz tek pc olsa zaten almazdım

Top Bottom