Arama sonuçları: *

1. AdomSegat

Everything.exe Virüs mü bulaştı ?

Onu bende gördüm fakat ordaki yazan linkten indirilmesi sağlıklı mı ?
  2. AdomSegat

Everything.exe Virüs mü bulaştı ?

Arkadaşlar bugün death's door ve Deathloop için Türkçe yama arıyordum sitelerde gezerken mi oldu bilmiyorum az önce farkına vardığım bir ''Everything.exe" adlı bir şey gördüm bilgisayarda. Böyle bir yerden indirilmiş az önce tarama yapıyordum Kaspersky'dan ve bilgisayar bir anda kapandı...
  3. AdomSegat

Bu sistem nasıl hangi parçaları eklemeliyim.

Arkadaşlar sistem alacağım fakat çok kararsızım sizce ne yapmalıyım anlatacağım. Sistem Sapphire pulse rx 7600 R5 5500 (isteğe bağlı) Gigabyte A520M-K Agi 512 gb m2 ssd Xpg 16 gb ram 8x2 3200mhz cl16 Xigmatek 500w +80 psu Everest Flat Mesh Temperli kasa Bu haliyle 12.500 Ben dedimki işlemciyi...
  4. AdomSegat

Bu sistem alınır mı? sizce ?

Arkadaşlar bir sistem buldum ve adamla konuştum haftaya buluşacağım bir sıkıntı olmazsa sistemi ben beğendim aklımda biraz soru var onları da ekleyeceğim kasa: R5 3600X. XFX THICC III 5700XT. MSI B450 Tomahawk Max. Corsair Vengeance 16 GB Ram. Corsair Spec-Delta Rgb Kasa Samsung 970 EVO Plus 500...
  5. AdomSegat

Xbox Series S mi yoksa RTX2060/RX6600 Pc mi?

Bilgisayarı sahibinden alacağım buarada büyük ihtimal.
  6. AdomSegat

Xbox Series S mi yoksa RTX2060/RX6600 Pc mi?

Arkadaşlar Xbox Series S mi almalıyım yoksa RX6600 rtx2060/2060s gibi bir bilgisayar mi almalıyım. Xbox'da oyunlara Türkçe yama kurulmuyor mod vs. de kurulmuyor. Aynı zamanda aktif Valorant da oynuyorum. Ama, Elden Ring RDR2 Cyberpunk GoW 2018. Spider-Man Detroit Dark Souls gibi oyunları da...
  7. AdomSegat

Microsoft Drıverları ile Alakalı Sorum (Visual Drıverlar)

kuruldu teşekkürler
  8. AdomSegat

1630847637 all bat dersem sıra sıra kurucakmı yoksa hepsine enter mı yapıyım
  9. AdomSegat

yalnız ben öyle değilde izlediğimdekinde 2005 2008 ve ayrı bir sürüm birde bi başka visual daha indirdi onda 3 birden indi fln bi değişik yani 1 değil baya bi şey indirdim onları kurmam gerek onlar oyun için optimize ve iyiymiş bu sizin verdiğiniz nasıldır acaba 1630847374 ha şimdi girip...
  10. AdomSegat

Arkadaşlar Ben Bilgisayara Format atmıştım eskiden Forumdaki Çağrı Yılmaz ile şimdi fark ettim microsoft'un Drıverları kurulu değilmiş Visual drıverları Denetim masasında programlarda sadece 1 tane visualla alakalı bir şey gözüküyor bende bi videoda izledim bu drıverlar oyun için çok faydalıymış...
  11. AdomSegat

Bilgisayara Yaptığım Upgrade'ler Nasıl

Hocam İzlediğim Videolarda Deli Dehşet Fps Boost Söz Konusu Anlayamadım
  12. AdomSegat

Oyun Gene İyi Zaten FPS Güzel Ama Drop Sıkıntı Mesela 65 80 Oluyo zınk 10 20'ye düşüyo gidiyor yani bunları yapınca drop gitsin +10 15 fps artsa kafiyim
  13. AdomSegat

Ya Ben Valorant'ta Normalde +75 Alıyordum Sonradan Gelen Update'ler + Benim PC'nin Isınması Derken Droptan Geçemiyorum Valorant 10+Minecraft'ta FPS Artışı Her Türlü Olur Ramin Bi Miktarını Oyunu Vericem SSD İle Hız Farkı Olsun Başka bir şey istemiyom zaten termal macun sürünce işlemci...
  14. AdomSegat

sence mantıklımı gta 'da 30 alıyorsa 60+'a çıkarmı ssd ram temizleme + macun la ayarları da kısarım 1628077533 ama dual channel olmaz ya hani performas'da sıkıntı olurmu 1628077543 dur ben en iyisi konu açıyım
  15. AdomSegat

yok ya 4+8 yada 4+4 o kadar bütçe var zaten idarelik alıcam 1 2 seneye gaming pc alıcam
  16. AdomSegat

tekrar up
  17. AdomSegat

Evet Arkadaşlar Önceden PC'ye Upgrade Konusu Açtığımda Önerilerinizi Aldım Şimdi İse Karara Vardım Sizce Mantıklımı/İyimi ? Bunları Söylermisiniz Yorum Yaparsanız Sevinirim Planımı Anlatıyorum ; İlk öncelikle Bilgisayarcıyı ProsetBilgisayar'a Götürücem Mahalle PC'cisi Fln Değil Sitesi'De Var...
  18. AdomSegat

Bilgisayarıma SSD Takabilirmiyim

Zaten Birde Ram Upgrade'i Yapacağım O zaman Yapacağımda Kullanırım Teşekkürler
  19. AdomSegat

Bilgisayarıma SSD Takabilirmiyim

O önemli biraz büyük yada küçük gelebilir galiba 1627827609 Nasıl Çıkarıldığını Bilmiyorum Evdeki Tornvidalar Çok Büyük + Yıldız Tornavida Olan Komşumuz Köye Gitti her şey Düzene Girdiğinde Size Yazsam Problem Olurmu
Top Bottom