Arama sonuçları: *

1. AdomSegat

Windows 11 İngilizce Klavye Sorunu

Suan windows 11 deyim ancak klavye ingilizce ve turkce yapamiyorum ve ben nasil etkinlestiricegim ben superlite indirmistim 1644168878 upup
  2. AdomSegat

Windows 11 Yükledim Nasıl Kuracağım

Windows 11 SüperLite indirdim Link:https://mega.nz/folder/qvgmDByT#u-s4S-_1srRkFyqBaWIefA Bunu Nasııııl kuracağım/geçeceğim USB Olmadan geçmek istiyorum DvD yazdırma diye bir şey varmıış sanırım Bilgisayarda DvD var.
  3. AdomSegat

USB Olmadan Windows 11 SüperLite Geçebilirmiyim

USB Kullanmadan Windows 11 SüperLite Geçebilirmiyim?
  4. AdomSegat

Windos 11 Performanslı Geçilirmi Ve en iyi Editing Windows 11 Nedir?

Merhaba arkadaşlar Windows 11'e Geçiş Yapmak İstiyorum Ancak Sistemim Default Olarak Geçirtmiyor Sistemimden Dolayı Yetsede geçmezdim heralde,her neyse Ben En iyi Editing Windows 11 nedir onu bilmek istiyorum yani En İyi Düzenlenmiş Windows 11 Sürümü, düzenlenmişten kastığım Perofmans Üzerine...
  5. AdomSegat

w11 kullanan var mı şuan geçilir mi

@Çağrı Yılmaz UÇUÇUÇ
  6. AdomSegat

Wi̇ndows 10'dan 8 veya 7'ye Geçme

ha o konuda öyle birisi ama bende biliyorum sıfat/söyleniş olarak yanlış olabilir ama cidden anlayan bilen birisi
  7. AdomSegat

Wi̇ndows 10'dan 8 veya 7'ye Geçme

? bro wait whoa eminimki senden daha bilgilidir sadece sözde ''arkadaş önerisi diye windows 8.1 indireceğine'' çok daha bilgili olan birisine danışması daha iyi pc ye 10 kere format attım hepsinde yardım etti ve bilgili birisi
  8. AdomSegat

Windows 10 Eklenti Önerisi !

teşekkürler
  9. AdomSegat

upupup
  10. AdomSegat

Teşekkürler 1626634197 bilenleri etiketlermisin?
  11. AdomSegat

Merhabalar Arkadaşlar Sizlerden Windows 10 İçin Eklenti Önerilerinizi Bekliyorum Örneğin: Windows Tuşuna Basınca Başlat Menüsü Windows 10 Gibi Değilde Windows 11 Gibi Görünen Bir Eklenti Kurabilirmiyiz ve Görev Çubuğunu Saydam Gösteren Gibi Eklentiler önerir misiniz? Hem Güzel Görünen Hemde W11...
  12. AdomSegat

Bir Devrin Sonu "Mavi Ekran"

@Vesemir
  13. AdomSegat

Windows 11 Kuramıyorum ! [YARDIIM]

nasıl yapıcam 1624953095 biosa f12 den giriliyordu bende ama emin değilim farklı bir ekran da olabilir @Garip Kont bende f12'di dem i
  14. AdomSegat

tpm açık dedim ama tam emin değilim tpm.msc yazında ekran geliyor yani öyle olması açık demek değilmi 1624952843 @06ankaralı hocam sen anlarsın
  15. AdomSegat

bende tpm açk genede olmuyr 1624952676 mesajları yeni baktım kb. 1624952682 upupup
  16. AdomSegat

Evet arkadaşlar bu Videoyu izledim ve sistem Gereksinimlerim Uyuyor Ancak Windows'un Windows 11'İle uyumlu mu? Değilmi Programı Olan PChealthCheach Programında Bu Bilgisayar W11 Çalıştıramaz Diyor Ne yapmam Lazım
  17. AdomSegat

Windows 11 Kullanıma Açıldı!

ne yani core 7000 altı geçebiliyormu
  18. AdomSegat

Bilgisayarım Windows 11 Uyumsuz Diye Üzülmeyin

Bu İnsider Prewiew Vesiyonu trend oldu herkes konu açıyor bu arada o pc ye nasıl kurdun birde fps testlerini atarmısın ram ve işlemciyi çok kullanıyormu
Top Bottom