Neler Yeni

Wi̇ndows 10'dan 8 veya 7'ye Geçme

Çağrı Yılmaz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Yellow Leblebi
İlgilendiği Kategoriler
Grafik Tasarım
windows 7 desteği tamamen kesildi. nvidia ekran kartı kullanıyorsan da nvidia'da desteğini kesti. yani şu an windows 7 kullansan sadece internette takılırsın. başka bir işe yaramaz.

Çağrı Yılmaz

80+ Silver
windows 7 desteği tamamen kesildi. nvidia ekran kartı kullanıyorsan da nvidia'da desteğini kesti. yani şu an windows 7 kullansan sadece internette takılırsın. başka bir işe yaramaz.
Oyun falan oynar sadece eski driverleri kullanır desteği kesildi diye kullanılmayacak hale gelmez. Ama w7 kurulacağına w8.1 daha iyi.

Lanelzy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Efe Basar

kyoi

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
1633980184764.png

Son düzenleme:

AdomSegat

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Adem oku
Hadi kardeşim hadi çağrı.
? bro wait whoa eminimki senden daha bilgilidir sadece sözde ''arkadaş önerisi diye windows 8.1 indireceğine'' çok daha bilgili olan birisine danışması daha iyi pc ye 10 kere format attım hepsinde yardım etti ve bilgili birisi

? bro wait whoa eminimki senden daha bilgilidir sadece sözde ''arkadaş önerisi diye windows 8.1 indireceğine'' çok daha bilgili olan birisine danışması daha iyi pc ye 10 kere format attım hepsinde yardım etti ve bilgili birisi
Sana demedim dostum sana saygı duyuyorum. Bu konuya gelip bir insana sanane ve dağılın şimdi kral geldi vs böyle tavırlar olan adama asla saygı duymuyorum. Senlik bir şey yok adamın üslubu yanlış .

AdomSegat

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Adem oku
Sana demedim dostum sana saygı duyuyorum. Bu konuya gelip bir insana sanane ve dağılın şimdi kral geldi vs böyle tavırlar olan adama asla saygı duymuyorum. Senlik bir şey yok adamın üslubu yanlış .
ha o konuda öyle birisi ama bende biliyorum sıfat/söyleniş olarak yanlış olabilir ama cidden anlayan bilen birisi

Top Bottom