Arama sonuçları: *

1. Ahmet Sevinç

Star Wars serisine başlamak istiyorum

hocam anakinin yarıştığı filmi izleyen kişi için ne önerirsiniz
  2. Ahmet Sevinç

Aşırı saran film önerir misiniz?

pasifik savaşları güzeldi bence ama 2. filmin hikayesi saçma olmuştu bana kalırsa 1710973048 tomorrow war olabilir güzel filmdi
  3. Ahmet Sevinç

Öneri Marveldan Film önerir misiniz? ?

Amazing spiderman 1 ( sinemanın evrenden bağımsız ama bence çok iyiydi ) Spider man no way home Ve guardians of galaxy güzeldir
  4. Ahmet Sevinç

Aileyle izlenecek film önerileri ?

dark knight
  5. Ahmet Sevinç

The Witcher ailecek izlenir mi?

hocam peki diziyi izlesem oyundan spoiler falan yemem değil mi
  6. Ahmet Sevinç

Rick and morty hangi bölümde beth çocuklarını seçiyordu

3. Sezon 10. Bölüm olabilif
  7. Ahmet Sevinç

Yardım Film Veya Dizi Öneriniz Varsa Paylaşabilirmisiniz

İnvinsible The boys Lucifer
  8. Ahmet Sevinç

Çocukken İzlediğim Anime-Filmi Arıyorum

fakirin yapay zerkası bard bunu söyledi Sanırım aradığınız anime film "Angel's Egg". 1985 yılında Mamoru Oshii tarafından yönetilen ve Studio Ghibli tarafından üretilen Japon bilim kurgu anime filmidir. Film, bir kalede uyuyan bir kızın etrafında dönüyor. Kız, bir gün onu kurtarmaya gelen bir...
  9. Ahmet Sevinç

Squid Game kapak hatası!

hocam dizide cesetlerden organ çalıorlardı ya bu o dörtlü olmasın ?
  10. Ahmet Sevinç

The Flash İzlemek için hangi filmleri izlemek lazım?

hocam birde söylemeyi unuttum eğer batman v superman izleyeceksen justice league de izle yoksa nasıl oldu ya bu deme şansın var üstelik bat man görürsün azıcık ;)
  11. Ahmet Sevinç

The Flash İzlemek için hangi filmleri izlemek lazım?

ben reboot atılacak diye biliyorum yani eski evren ile çok bir bağlantı kalmayacak ama man of steel batman v super man izlenebilir 1689714586 hocam olmadı yarın son galiba vizyonlar ben tamamını olmasa bile bugün öğlene doğru bitirmeye çalışırım yazarım sana
  12. Ahmet Sevinç

Netflix 4K aile Planı Ortak Aranıyor...

o iş iptal olacak gibi çünkü eğer kullanıcılardan biri 30 gün boyunca ortak modeme bağlanmazsa hesap kapanacak herhalde yani ailecek kullanırsınız siz ama başka biri kullanırsa kendi modemi ile kullanacağı için tüm ilerlemeniz falan gider hesap gider diye biliyorum asıl
  13. Ahmet Sevinç

Öneri Avatar İzlemeden Avatar 2 İzlenir mi?

Bence izle çünkü ilk filmden bazı temel şeyler bağlı üstelik güzel film izle
  14. Ahmet Sevinç

Yardım Adını hatırlayamadığım film

https://www.google.com/search?q=dead+rising+film&rlz=1C1SQJL_trTR988TR988&sxsrf=AJOqlzXU9IZ3NWfUzKp6WZaz-7aQFhVhlQ%3A1673175543101&ei=96G6Y8vnBdiSxc8P_u-3iAQ&ved=0ahUKEwiLv5LP6Lf8AhVYSfEDHf73DUEQ4dUDCA8&uact=5&oq=dead+rising+film&gs_lcp=Cgxnd3Mtd2l6LXNlcnAQAzIFCC4QgAQyBQguEIAEMggILhCABBDLATIICAAQ...
  15. Ahmet Sevinç

dead risin watchtower mı? birde endgame adında 2. filmi mi var
  16. Ahmet Sevinç

hocam dead rising diye aratınca zombi filmi çıkıyor acaba link atar mısınız arama sonnucunu
  17. Ahmet Sevinç

The Walking Dead 🥺 Final Bölümü Yayınlandı 🥺:

ben en son polis memuru vardı bi zombiden kaçıyordu tek o bölümü hatırlıyorum ( ablam bana 6-7 yıl önce izletmişti :kedi:)
  18. Ahmet Sevinç

Sıkılmadan izlenecek film önerisi

kingsman 1 olabilir güzel filmdir 2 biraz sıkabilir the maze runner güzel filmdir the guy da güzel cruella izlemiştim beğenmiştim onuda izle ford v ferrari de sevdiğim bir film ama onda sıkılma olasılığın var cidden
  19. Ahmet Sevinç

Utançtan Gülerek İzlediğiniz Animeler

doraemon izlemişsindir be hocam 😕
  20. Ahmet Sevinç

Size Göre Top 5 Anime

1) death note 2) doraemon 3) - 4) - 5) -
Top Bottom