Neler Yeni

Çocukken İzlediğim Anime-Filmi Arıyorum

vel1d

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Naci
Yaklaşık 10 sene önce izlediğim bir anime-filmdi tekrar izlemek istiyorum ancak ismini bir türlü bulamadım belki anemeci arkadaşlar yardımcı olur. Animeden hatırladığım şeyler:

Türü bilim-kurguydu. 2 tane liseli kız bir tane sarışın asker ve biri daha vardı. Filmin başında kale gibi biryer de açılış vardı ona gelmişlerdi. Sonra kalede uyku kapsüllerinde uyanıp bir sürü yaratıkla savaşıyorlardı. Kalenin merkezinde uyuyan ve üzerinde projeler yürütülen bir kız vardı ve hikaye onun üzerinden yürüyordu. Bu kızın üzerinde deneyler yürütülürken birşeyler ters gitti ve kaleyi sarmaşık şeklinde büyük bitkiler ele geçirmeye başlamıştı filmin sonuna doğru o sarmaşıklar kaleyi gökyüzüne kadar yükseltiyordu. Bu asker adamda o liseli kızı ve diğerlerini koruyarak kaleden kaçmaya çalışıyorlardı. Hatırladıklarım bunlar.

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Eray Fındık
Hocam bu kadar şey hatirlayip ismi i hatirlayamamak büyük yetenek ben anime izlerim ama çıkaramadım o tarz animelerle aram yok çıkaranlar olur ama

vel1d

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Naci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bu kadar şey hatirlayip ismi i hatirlayamamak büyük yetenek ben anime izlerim ama çıkaramadım o tarz animelerle aram yok çıkaranlar olur ama
Eyvallah hocam :) İsmi Japoncaydı eniştemin harddiskinde görüp 2 kere izlemiştim. Sonra bir daha da bulamadım.

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Eray Fındık
Eyvallah hocam :) İsmi Japoncaydı eniştemin harddiskinde görüp 2 kere izlemiştim. Sonra bir daha da bulamadım.
Anladim hocam ama anime arıyorsanız öne piece izleyebilirsiniz en uzun animelerden biri hala da devam ediyor ama çok zevkli kesinlikle başlarsanız bitirirsiniz hatta kısa bile diyebilirsiniz 1999 yılından beri güncel olarak yayınlanıyor

vel1d

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Naci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anladim hocam ama anime arıyorsanız öne piece izleyebilirsiniz en uzun animelerden biri hala da devam ediyor ama çok zevkli kesinlikle başlarsanız bitirirsiniz hatta kısa bile diyebilirsiniz 1999 yılından beri güncel olarak yayınlanıyor
Sağolasın hocam. Az çok biliyorum takip ediyorum One Piece Death Note, Attack on Titan klasik efaneleri bililiyorum ancak çok uzunlar dizi şeklinde olduklarından işten de vakit bulamıyorum izlemeye. Bu yüzden Akira gibi film-animelere yöneldim.

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,763
İsim
Lokman Doğan
merak ettim

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Eray Fındık
Sağolasın hocam. Az çok biliyorum takip ediyorum One Piece Death Note, Attack on Titan klasik efaneleri bililiyorum ancak çok uzunlar dizi şeklinde olduklarından işten de vakit bulamıyorum. Akira gibi film şeklinde animelere yöneldim.
Günde 3-4 bölüm bile izleseniz devamını getiriyor uzun animeler her zaman favorim olmuştur dünya kurma ve karakter gelisimleri ve ekstradan genellikle türlerinin en iyileri oluyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Chatgpt blue gender olabileceğini söyledi

İzleyen kişiler dışında bulsa bulsa chatgpt bulur herhalde
Chatgpt bunu da mi söylüyor be 😁😁

QCerberusQ

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
508
İsim
Furkan Enes Kaplan
Koutetsujou no Kabaneri
yeni animeler keşfetme vaktiniz gelmiş olabilir bu animeyi izlemenizi öneririm

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,201
İsim
Ahmet Sevinç
Günde 3-4 bölüm bile izleseniz devamını getiriyor uzun animeler her zaman favorim olmuştur dünya kurma ve karakter gelisimleri ve ekstradan genellikle türlerinin en iyileri oluyorlar

Chatgpt bunu da mi söylüyor be 😁😁
fakirin yapay zerkası bard bunu söyledi
Sanırım aradığınız anime film "Angel's Egg".

1985 yılında Mamoru Oshii tarafından yönetilen ve Studio Ghibli tarafından üretilen Japon bilim kurgu anime filmidir. Film, bir kalede uyuyan bir kızın etrafında dönüyor. Kız, bir gün onu kurtarmaya gelen bir adam tarafından uyandırılır. Adam ve kız, kaleyi sarmaşık şeklinde büyük bitkiler ele geçiriyor ve kaleyi gökyüzüne kadar yükseltiyor. Adam ve kız, kaleden kaçmaya çalışırken bir sürü yaratıkla savaşmak zorunda kalıyorlar.

Film, Hıristiyan sembolizmi ve metafizik temaları ile bilinir. Film, eleştirmenler tarafından övüldü ve birçok hayran kazandı.

QCerberusQ

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
508
İsim
Furkan Enes Kaplan
Top Bottom