Arama sonuçları: *

1. Ahmet Sevinç

ruhi çenet kanalını gene çaldırdı. (kurtardı)

Yok denedim olmuyor o.O2 çoktan değiştirmiş olmalı
  2. Ahmet Sevinç

Son dakika: İsrail İran'a saldırı başlattı! İran'da patlamalar duyuluyor

Güzel tiyatro oynuyor izleyin bence
  3. Ahmet Sevinç

Oha Diyorum Yayın Hayatını Sonlandırıyor :(

dağılmak değil bir süre ara veriyoruz dediler ikisi farklı şey
  4. Ahmet Sevinç

amazon prime 250 TL mi olacak !!!!

250 ne la hadi 100 falan mantıklıda o yayıncı iyi sallamış
  5. Ahmet Sevinç

DÜNYANIN EN ADALETLİ ÜLKESİYİZ(!)

bu sırada porsche arabası ile 1 can alıp yurtdışına kaçan ve pişkin pişkin dolaşan kardeşimizide unutmadık peki en ironik tarafın halk bu kadar sesini çıkarmasa veya erdoğan telefon etmese aynı şeyler olacak mıydı? ayrıca bu ülkenini insanının 1 kedi için neden bu kadar gösteri düzenlediğini ...
  6. Ahmet Sevinç

🚨 Epstein Davasında Şok Gelişme 🚨

yalnız o üsse elini kolunu sallaya sallaya soruşturma falan yapamazsın anca uluslararası bir şey olması lazım
  7. Ahmet Sevinç

Sanayi bakanliği Coca Colaya Teşvik Belgesi Verdi😮😮

adam zaten her türlü açmak isterse açar fabrikasını sağlar istihdamını daha yararlı şeylere harcanabileceğini düşünüyorum özelliklede ülkemizde yerli üretim yapan ve arge yapan teknoloji şirketleri az bunlara yapılan yatırımın daha sağlıklı olacağını düşünüyorum
  8. Ahmet Sevinç

Sanayi bakanliği Coca Colaya Teşvik Belgesi Verdi😮😮

özellikle şunun gibi şirketlere verilmemeli ulan coca cola ya destek verilmeyince adamlar batacak mı ki veriyoruz? onca türk şirketi dururken bunlara vermek saçma zaten köşeyi fast food dan dönüyorlar
  9. Ahmet Sevinç

Arka Sokaklar Yeni Sezon Fragmanı Yayımlandı!

yapımcı firma değişmiş bunu çekim tarzına vs. yansıtmışlar ama umarım artık ses değiştirme yapmazlar bana sahte geliyor eski karakterleri getirmeleri güzel ama karakterin oyuncusu umarım değişmez eskiden olduğu gibi
  10. Ahmet Sevinç

👻 Esad Suriyelileri Çağırıyor 👻

suriyenin o kadar zengin olduğunu düşünmüyorum ya çağırdıklarını asker olarak kullanacaklar ya da sözünden en sonunda dönecek
  11. Ahmet Sevinç

Başıboş Pitbull, Yaşlı Bir Adamın Bacaklarını Parçaladı!

harcanan paraya yazık her yeni doğan köpeğe eğitim verilene kadar
  12. Ahmet Sevinç

Kuzey Kore hakkında

kuzey korenin üstün teknolojiye sahip olduğunu iddia etmek saçmalık adamların daha eğitim sisteminin kalitesi belli değil ama ne hikmetse o mühendisler mi üstün teknolojiyi tasarlayacak ? anca çinden gelen yardımlarla var . Bunun dışında kuzey korenin lideri kimki haberleri kaldırtacak bugün...
  13. Ahmet Sevinç

Zehirli örümceklerinden birisi olan Argiope Lobata Türkiye'de görüldü

daha dün evimden akrep çıktı normal oldu artık 😅
  14. Ahmet Sevinç

Wagner Lideri Düşen Uçakta Öldü!

15. Ahmet Sevinç

Belçika’da sığınmacılar Belçikalı bir çocuğa ayaklarını öptürdü

ben zaten halkmızınn böyle şeyler olursa sessiz kalmayacağını düşünmüyorum zaten aşırı tepki göstersek devlet el atıyor ama gönderilmeleri lazım mühim olan o bari işe yaraslar kalsınlar diyecemde zararlar hepsi bugün istanbulun güzelliğini bu 10 çocuklu kültürsüzler bozuyor
  16. Ahmet Sevinç

Belçika’da sığınmacılar Belçikalı bir çocuğa ayaklarını öptürdü

bunlar kültürsüz medeniyetsizler yarın öbür gün bize ne yaparlar kimsenin fikri var mı hele hele " fakirlik yüzünden " geliyorlar ama olay çıkartmasını bela olmasınıda iyi biliyorlar arap illeti hiç bir zaman iyi bir millet olamadı hep başkalarına zarar verdiler şimdi de kültürsüzlüklerini...
  17. Ahmet Sevinç

Teknofest Ankara Ziyaretçi Kayıtları Başladı!

TEKNOFEST 2023, 30 Ağustos-3 Eylül tarihleri arasında Ankara Etimesgut Havalimanı'nda yapılacak. Bu, TEKNOFEST'in Ankara'da ikinci kez düzenlenmesi olacak. İlki 2022 yılında yapılmıştı. hocam sizi kandırmışlar :uzgunpeepo:
Top Bottom