Neler Yeni

🔴 Yeniden Refah Partisi, AKP'yi Yerel Seçimlerde Desteklemeyeceğini Açıkladı

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Bura.K

80+ Silver
lan yürü git bak bakayım varmıymış yokmuymuş ne boş adamsınız ya azıcık araştırmak yerine
Zaferin verdiği vaatlerin 10 katını Liberal Demokrat Parti veriyor. Gidin ona oy verin o zaman.
Adamların ne teşkilatı var ne üyesi var. Allah aşkına 13 yaşında mısınız? Oy veremeyecek olduğunuz belli zatende...

ESTAROSSA58

80+ Bronze
Zaferin verdiği vaatlerin 10 katını Liberal Demokrat Parti veriyor. Gidin ona oy verin o zaman.
Adamların ne teşkilatı var ne üyesi var. Allah aşkına 13 yaşında mısınız? Oy veremeyecek olduğunuz belli zatende...
bura.k ciddiye alabileceğim bir adam değilsin canım liberal diyor şaka gibi

Bura.K

80+ Silver
burak ciddiye alabileceğim bir adam değilsin canım liberal diyor şaka gibi
İşte, yazdığım mesajı anlayamayacak kapasitede olduğun için Zafer gibi partilerin peşinden gidiyorsun.

LDP'nin de Zaferle neredeyse aynı hatta daha iyi vaatleri var diyorum.
Zafer gibi onunda teşkilatı yok diyorum.

Aralarındaki 1 farkı bul, bende zafere vereceğim. Ciddiye alabileceğim adam değilsin diyor bide, hayırdır, ben senin nereden canın oluyorum? Arka yatakta acı bir geçmişin mi var benimle? Ağzını haddini topla Rick PP'li şahıs.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
Ahmet Sevinç

ESTAROSSA58

80+ Bronze
İşte, yazdığım mesajı anlayamayacak kapasitede olduğun için Zafer gibi partilerin peşinden gidiyorsun.

LDP'nin de Zaferle neredeyse aynı hatta daha iyi vaatleri var diyorum.
Zafer gibi onunda teşkilatı yok diyorum.

Aralarındaki 1 farkı bul, bende zafere vereceğim. Ciddiye alabileceğim adam değilsin diyor bide, hayırdır, ben senin nereden canın oluyorum? Arka yatakta acı bir geçmişin mi var benimle? Ağzını haddini topla Rick PP'li şahıs.
yavrum beni delirtme sen kaile alınabilecek bir adam değilsin :) şaka gibisin espriden fazlası değilsin yani kusura bakma gerçekler bu ben adama şu partiye oy ver mi demişim nerenden okudun bu yazımı adam parti hakkında bir iddia da bulunmuş bende bu iddia'nın yanlış olduğunu bunun kendisinin teyit etmesini söylüyorum senin gibi bir adamın kime oy verdiğine ben karışamam beyniniz var azıcık kullanın araştırın doğru yolu bulun banane lan

Bura.K

80+ Silver
yavrum beni delirtme sen kaile alınabilecek bir adam değilsin :) şaka gibisin espriden fazlası değilsin yani kusura bakma gerçekler bu ben adama şu partiye oy ver mi demişim nerenden okudun bu yazımı adam parti hakkında bir iddia da bulunmuş bende bu iddia'nın yanlış olduğunu bunun kendisinin teyit etmesini söylüyorum senin gibi bir adamın kime oy verdiğine ben karışamam beyniniz var azıcık kullanın araştırın doğru yolu bulun banane lan
Zeka seviyen:
1707032528482.png

Ayrıca biraz daha yavrun dersen aklını alırım çiçeğim benim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mülteciler giderse yüksek kira fiyatları dahil envai çeşit sorun düzelicek. Adamlar direk toptan çözüyor işi.
Mültecileri geri gönderemezsin. Avrupa ile imzaladığın uzun süreçli bir anlaşma var. Eğer geri gönderirsen yüz milyar dolardan fazla tazminat ödemek zorunda kalırsın Avrupaya. Bu parayla zaten yüzlerce sorunu tek kalemde çözebilirsin.

GTX 1050 Tİ

80+ Bronze
Mültecileri geri gönderemezsin. Avrupa ile imzaladığın uzun süreçli bir anlaşma var. Eğer geri gönderirsen yüz milyar dolardan fazla tazminat ödemek zorunda kalırsın Avrupaya. Bu parayla zaten yüzlerce sorunu tek kalemde çözebilirsin.
Peki bu anlaşma anayasaya uygum mu? Parayla sorunlar çözülüyor olsaydı marshall paraları ile çözülürdü.

ESTAROSSA58

80+ Bronze
Zeka seviyen:
Alıntıyı görüntüle

Ayrıca biraz daha yavrun dersen aklını alırım çiçeğim benim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

3 ıq herif bana akıl veriyor lnabksjdbak cevap veremeyince ona buna saldırıyor ötede kudur velet

Bura.K

80+ Silver
Peki bu anlaşma anayasaya uygum mu? Parayla sorunlar çözülüyor olsaydı marshall paraları ile çözülürdü.
Anayasaya uygun olup olmaması dış devletleri ilgilendirmez. Adamlar anlaşma yaptı ve karşılığında para verdi.
Ayrıca vatandaşlığa geçen mülteciler para desteği falan almıyor. Normal bizim gibi oluyorlar.
Diğer mültecilerin maliyetlerini Avrupa devletleri karşılıyor. Nereden mi biliyorum? Çevremde çok mülteci arkadaşım var çünkü.

Ayrıca Marshall yardımları ile bu parayı kıyaslamak saçmalığın daniskası.
adam yasa uydurduyala :D kaynak burağın malum bölgeleri kaile almayın şu adamı ya hukuk bilmez bişi bilmez anca atıyor kafasından
Sen hala benim konumda mısın? Defolup git, ergen 13 yaşında ağzında emziğiyle gelmiş bıdıbıdı yapıyor.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom