Neler Yeni

Yeniden Refah Partisi, Cumhur İttifakı'na katılmak için şartlarını açıkladı

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,722
İsim
göksel yurtcan
süresiz nafakanın zaten kalkması lazım fakat diğerleri olmaz

Sebastian Szymanski

80+ Silver
Şeriat is coming
Mesaj otomatik birleştirildi:

Atatürk'ün kemikleri sızlıyor kemikleri ve biz hiç bir şey yapamıyoruz yazık çok yazık bugün okullarda çok rahat Atatürk'ten nefret ediyorum deniliyor , yurt odalarında terör örgütü elebaşının posteri asılıyor.

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,549
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Üstte de demiştim eğer herkesin hayatını olumsuz etkiliyorsa buna engel olmaya çalışmalıyız. Mesela bir tacizciye kendi kararları diyip göz mü kırpmalıyız yoksa ona karşı mı çıkmalıyız? Ve lgbt de öyle basit bir şey değil. Mesela helak olan lut kavmi bu yüzden helak oldu. Suçluya karşı sessiz kalan da en az o kişi kadar suçlu sayılır.

Lut kavmine inanmıyorsanız da araştırın arkeolojik incelemeler sonucunda kanıtlandı, kuranda geçiyor. Tevratta buna benzer olay geçiyor.
Senin hayatını nasıl olumsuz etkiliyor açıklarımısınız.
Bu arada Lut kavmi biliyorum zaten. :)

Megan

80+ Silver
Senin hayatını nasıl olumsuz etkiliyor açıklarımısınız.
Bu arada Lut kavmi biliyorum zaten. :)
Benim şu anda hayatıma doğrudan olumsuz etkisi yok ama sessiz kalırsak ileride büyük etkileri olacaktır. Lut kavmi örneği zaten yeterli bir cevap değil mi? O kavim neden yok oldu böyle ahlaksızlıklar fazlalaştığından helak oldu. Bize hiçbir etkisi olmasa bile yaptıkları doğru olmadığından sessiz kalmamamız gerekiyor

Siri

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Buradaki tek mantıklı şart, süresiz nafakanın kaldırılması. Eğitim ahlak ve din üzerine değil bilim üzerine kurulmalı. Yoksa ülke değil ilerlemek çok daha kötü hale gelir ki geliyor da.
Hüdapar da aynı şekilde. Kuran ve Arapça derslerinin zorunlu olması nedir? Laik ve dini olmayan bir ülkedeyiz (Diyanet bütçesi düşünülünce pek de değil gibi ama). Atatürk'ün kurtulmaya çalıştığı şeyler geri getirilmeye çalışılıyor.
LGBT konusuna girip tartışma içerisine girmek istemiyorum ancak derneklerinin kapatılması şartı yanlış bence.

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,489
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758

Loading...

80+ Silver
bence bu üçlü daha korkutucu
143657581-huseyin-kivrikoglu-yasar-buyuk-ihqdcover.jpg

192438.jpg

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Yeniden Refah Partisi Cumhur İttifakı'na katılmak için şartlarını açıkladı.
- LGBT derneklerinin kapatılması
- Kadına Şiddetin Önlenmesi Kanununun kalkması
- Süresiz nafakanın ortadan kaldırılması
- Ahlak ve Maneviyat öncelikli eğitim sistemi inşa edilmesi
kaynak

akp'nin ikinci versiyonu zaten belli oluyor. Benim anlamadığım LGBT insanlara neden bu kadar dokunuyor? Ülkede başka tüm dertler bitti bir tek o kaldı sanki.
Çakma şehzadeler ile davul zurna çalmaya devaM

The Batman

80+ Silver
tamemen yanlış diyemem dogru yerlere parmak basmışlar lbgt ve süresiz nafaka olayı ciddi sorun

Diğerleri hadi neyse de "Kadına Şiddetin Önlenmesi Kanununun" kalkması ne alaka? Karılarını dövmek için kanunun kalkmasını mı istiyorlar acaba?

Top Bottom