Arama sonuçları: *

1. B

Bilgisayar açıkken elektrik kesintisi zarar verir mi?

İlk masaüstü bilgisayarım her şeyi yeni tecrübe ediyorum o yüzden içime bı şüphe düştü hocam zaten video izlerken gitti elektrik bı dosya edit veya bişey yüklerken gitse dahada korkardım :D
  2. B

Hocam geldi elektrik açtım bilgisayarı kontrol amaçlı bı sıkıntı yok gibi her şey çalışıyor görüntü iyi monitör iyi fanlar falanda saglam bişey olmamış teşekkürler yanitlariniz için 1701988799 Sofu hocam bu akım korumalı priz yağmurlu havalarda şimşek düşünce veya elektrik kacaklarinda mi ise...
  3. B

Hocam akım korumalı prizin yararı olur dimi bu gibi durumlarda ekstradan fazla pahalı olmicak bı kesintisiz güç kaynağı arıyorum ne önerirsiniz?
  4. B

Arkadaşlar bilgisayarda video izliyordum bı anda elektrik gitti akım korumalı prizim var bı sıkıntı olur mu sıkıntı olmaması için nasıl onlemler alabilirim. Birde kesintisiz güç kaynağı önerir misiniz?
  5. B

Çözüldü✓ Oyun yükleme hızını ne kısaltır

hocam 500gb diyorsanız yetmiyor emin olun 1 tb şart bu devirde
  6. B

Çözüldü✓ DA-C6 SİSTEM GÖRÜNTÜ GELMİYOR

Televizyona görüntü veriyor mu?
  7. B

Kasam tamamen kapalı olduğu halde mouse klavyenin rgbleri yanıyor

yok hocam bu ışıkların yanması sisteme bir zarar verir mi onu sordum bir sıkıntı vermiyorsa kalabilir sıkıntı yok o anlamda söyledim
  8. B

teşekkür ettim hocam eğer bi sıkıntı çıkarmazsa kalabilir
  9. B

eğer sıkıntı çıkmazsa hocam psu ile alakalı falan mousenin logo ışığı yanıyor o kadar kalsın sıkıntı yok
  10. B

Arkadaşlar durum başlıktaki gibi korkulacak bir durum mu nasıl çözerim yardımınızı bekliyorum ilk kasam olduğu için pek bilgili değilim yardımınızı almak için konu açtım
  11. B

Çözüldü✓ Driver kurumunda yardıma ihtiyacım var

evet bios kaldı sadece
  12. B

bulunmuyor birtek bios driveri kaldı onuda klavyem gelince yspıcam furmark testine soktum 1080p full hd 6 dakikada maksimum 72 derece gördü nasıl sence
  13. B

Arkadaşlar rtx 3070 ekran kartımın game ready driverini yükleyip kurdum windows updateden bütün driverleri yükledim H610M H V2 anakartımın driverlerini yükledim ama kurmadım nasıl kuracağım yardım ederseniz sevinirim 1692911856 @Loading... konu bu hocam
  14. B

RX 7900xt i5 13400f darboğaz olurmu

Hocam alın olmadı satarsiniz amdnin en iyi 2. Ekran kartı galiba ben öyle biliyorum bı üstü 7900xtx zaten
  15. B

Yarı fiyati hocam 2.el olsa bile alınır bence temizse 0sa hiç kaçırmayın zaten hayırlı olsun
  16. B

Merak ettim kaça buldunuz
  17. B

pc topladım nasıl olmuş ilerde nasıl takviyeler yapayım

Valla dün çoğu kişi stok bitti falan diyodu gittim babamla vatana adam dedj sadece işlemci eksik haftaya Çarşamba gelir dedi bende zorladım babamı aldık sistemi yanına bide kule tipi soğutucu aldım 32gb ram ve i5-13400f yükselttim aldım laptopla arasindaki farkı merak ediyorum
  18. B

Bak sevindim şimdi verdigim paraya değdi o zaman abidik gubidik bı laptoptan o sisteme geçiş yapicam farkı çok merak ediyorum
  19. B

Kral PC hocasinin kurduğu sistem nasi 13400f ve 32gb ram hali ile
Top Bottom