Arama sonuçları: *

1. Berk Atmaca

Muayene hakkında soru

Sağolasın hocam. Sigorta yaptım her şey okey bir muayene kurcalıyordu aklımı.
  2. Berk Atmaca

Muayene hakkında soru

Dostlar selam 2023 model 125cc bir motosiklete sahibim. 2. el aldım ve muayenesini yapmak istiyordum fakat babam motor yeni olduğu için yapmana gerek yok dedi. 2023 ekim ayı çıkışlı motoruma muayene yaptırabilir miyim? Dediğine göre 2026 ya kadar gerek yokmuş. Emin olamadım. Sigortasını yaptım...
  3. Berk Atmaca

A2 ehliyet almak istiyorum

sağolasın yardım için
  4. Berk Atmaca

cok para ya 7.5k ya aldık zaten b yi... ben direkt a2 alırım
  5. Berk Atmaca

Dostlar selam, hali hazırda B sınıfı bir ehliyete sahibim ve ek olarak A2 sınıfı bir ehliyet almak istiyorum. Kaç liraya patlar bana bu? Birde hemen alabilir miyim yani sınavı hemen yaparlar mı?
  6. Berk Atmaca

Drift L alınır mı? Bütçe 60-65k maks

Dostlar selamlar. Uzun bir süre 100cc motor kullandım (scooter + cg + cup ne varsa kullandım). Şimdi birikmiş net 60k param var. Kask mont vs mevcut. Bu fiyat bandında driftleri çok görüyorum. Herkes kronik falan diyor. Ben üniversiteye giderim birde arada mersin - erdemli (50km-60km yol) gider...
  7. Berk Atmaca

55-60k arası motorsiklet tavsiyesi

Arkadaşlar şubat ayında nasip olursa motor almayı düşünüyorum. Önerebileceğiniz motorlar var mı? A2 ehliyet var 125 ya da 150cc falan farketmez. 100cc bile olur ama 125 tercihimdir. Boy 175
  8. Berk Atmaca

50 CC Motor önerisi

Çok önemli bir ders. Ben +3000km 100cc motor sürme fırsatım oldu. İlk zamanlarda çok panik oluyor insan
  9. Berk Atmaca

50 CC Motor önerisi

Tasarımı güzelmiş la. Tam kız arkadaşla sahilde tıntıntın gezmelik gibi. 1693510393 ama sanırım çok yavaş gidiyor bu. trafikte can sıkar
  10. Berk Atmaca

50 CC Motor önerisi

Usta bir tane de bana lazım ya :D Bulursan haberdar et bizide takipteyim konuyu yinede. UP
  11. Berk Atmaca

B ehliyetle 125cc mevzusu onaylandı mı?

2. el bakarız gibi. Ya 80'i görsün yeter kafasındayım. Arkadaşın yanına inecem diyelim dolmuş parasına git gel 100tl gidiyor. 2-3 litre benzin atarım o parayla kenardan kenardan giderim. Kask falan da var zaten. misss
  12. Berk Atmaca

Kuba çita 50r önerdi arkadaş. Yükseltme falan ilk başlarda uğraşmam ya. 80 görüyorsa yeter şuanlık. 100cc motor vardı maks 80 yapıyordu yetiyordu ama işte trafiğe çıkamıyordum ehliyet yok diye. Şimdş o motoru sattık 1692299539 maks 50cc mi? bisiklet sürelim daha iyi :D
  13. Berk Atmaca

Ya ben böyle işin... Şimdi B ehliyetle kaç cc sürülebiliyor max? Pederi ikna edersem kendime uygun motor aldırayım :DD
  14. Berk Atmaca

Dostlar yakın zamanda peder 125cc bir motor alacakmış. Bende de b ehliyet var. Bu 125cc mevzusu geçerliyse sağa sola arkadaşların yanına dolmuş yerine motorla giderim diye düşündüm.
  15. Berk Atmaca

B sınıfı ehliyet ile kaç cc motor kullanabilirim?

Valla a2 planım vardı da parayı b ye zor denk getirdim. Bu yaz tatil planım vardı işte. Tatil bekler a2 beklemez ehliyet alacaz devam
  16. Berk Atmaca

Ona da para isterler şimdi. 1687005074 En az 10k km 100cc sürdüm 125 çok etkilemez beni ama kurs şart ya tecrübesizler için
  17. Berk Atmaca

A2 lazım ona yoksa bende onu düşünüyorum
  18. Berk Atmaca

Eylülse 125cc bi motor bakayım ben yavaştan. Pederin 100cc cup vardı olmadı onla dolanırız yapacak bişi yok
  19. Berk Atmaca

125 dahil de kullanabiliyor muyuz? Trafikte memur amcalar bize el sallamasın sonra 🍌🍌
  20. Berk Atmaca

Hacılar selam herkese. Geçenlerde bir haber çıktıydı 125cc alt kullanabilir diye. Bu yürürlüğe girdi mi? Girmediyse max kaç cc motor kullanabiliyorum ona göre motor alıcam 1-2 aya
Top Bottom