Neler Yeni

A2 ehliyet almak istiyorum

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,222
İsim
Berk Atmaca
Dostlar selam, hali hazırda B sınıfı bir ehliyete sahibim ve ek olarak A2 sınıfı bir ehliyet almak istiyorum. Kaç liraya patlar bana bu? Birde hemen alabilir miyim yani sınavı hemen yaparlar mı?

Emre mete

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Emre
ben 4 ay önce b ehliyeti sahibi olarak a sınıfı aldım 7.5k ya izmir den sınavlar da eskiden 3 ay da bir olurdu şuan 1 ayda genelde oluyor daha sonra milli eğitimin onaylaması vs de 1 hafta sürebiliyor onu da hesaplarsan en erken 1 ay 2 hafta diye hesap edebilirsin benim tecrübelerime göre.

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,222
İsim
Berk Atmaca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben 4 ay önce b ehliyeti sahibi olarak a sınıfı aldım 7.5k ya izmir den sınavlar da eskiden 3 ay da bir olurdu şuan 1 ayda genelde oluyor daha sonra milli eğitimin onaylaması vs de 1 hafta sürebiliyor onu da hesaplarsan en erken 1 ay 2 hafta diye hesap edebilirsin benim tecrübelerime göre.
cok para ya 7.5k ya aldık zaten b yi... ben direkt a2 alırım

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,474
İsim
oğuzhan ege
tamam benim yıllardır b vardı a aldım şuan ki zamlarla 7.5k olmuştur min bende a2 de
bende 2 tane schooter var ama ehliyet yok a almayı düşünüyorum sınavda kaç cc motor veriyorlar şehirden şehire değişiyor mu vitesli hiç sürmedim mantığını videolardan gördüm sadece.

Emre mete

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Emre
bende 2 tane schooter var ama ehliyet yok a almayı düşünüyorum sınavda kaç cc motor veriyorlar şehirden şehire değişiyor mu vitesli hiç sürmedim mantığını videolardan gördüm sadece.
mt 07 veriyorlar ölüm makinesi dikkatli olman lazım direk kafaya geçer ani gaz açışta

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,474
İsim
oğuzhan ege
mt 07 veriyorlar ölüm makinesi dikkatli olman lazım direk kafaya geçer ani gaz açışta
peki kaç gün dreksiyon dersi veriyorlar acaba 250cc yamaha tech maxla beatrix var ama onlar schooter işe kolay vitesli biraz tereddüte sokuyor beni.

Emre mete

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Emre
peki kaç gün dreksiyon dersi veriyorlar acaba 250cc yamaha tech maxla beatrix var ama onlar schooter işe kolay vitesli biraz tereddüte sokuyor beni.
ben 1 kere gittim gerek duymadım diye ama 1 2 hafta arası veriyorlar saat sınırı var min zaten alman gereken.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,317
Üyeler
141,117
Son üye
KnoXroLinG
Top Bottom