Arama sonuçları: *

1. Berk Atmaca

beynimiz daha iyi bir tanrı yaratabilir

Herkes istediğine inanabilir dostum bunun aksini katılamana gerek yok. Yaratmak kelimesini çok yanlış kullandığını düşünüyorum. Şahsen ben İslam kültürü içinde büyümüş ama İslama pek sıcak bakmayan birisiyim. Yine de yazın bana saçma geldi. Diğer arkadaşlar da sürü olarak hareket edip senle...
  2. Berk Atmaca

Evrime İnanıyor musunuz?

Aklına takılan bir şey yok. Bazı arap hikayelerine aşırı bağlanmış bir insan kendisi. İlgilenmeye değmez.
  3. Berk Atmaca

nisa suresi 34. ayet ile ilgili

Dostummmmm uhhhh...
  4. Berk Atmaca

O biraz vicdanla ilgili bence. Müslüman olan ya da olmayanları düşünürsek her insan eşini dovmüyor. Aslında dovmek biraz ağır bir itham. Şiddet uygulamak insanın geri kafalılığındandır. Ben Hz Muhammedin diğer insanlara nazaran ikna kabiliyeti yüksek ve oldukça zeki birisi olduğunu düşünüyorum...
  5. Berk Atmaca

Senin gibiler yüzünden. İki saat düşünüp aşağılamak için bunu mu yazdın?
  6. Berk Atmaca

Linç geliyor...
  7. Berk Atmaca

Kotulediğim yeri gosterir misin rica etsem? Geldik mi yazdığım son cümleye haha. Neden bu kadar taraf tutup senin doğrularına ters gelen kişileri otekeleştiriyorsun? Fikrimi açık açık belirttim sana tek kelime cevap dahi yazmadım. Fikrini yazıp işine baksana. Neden hep kaos arayışı içindesiniz...
  8. Berk Atmaca

Dostum ucu açık bir konu. İstediğin yere çekebilirsin tesfirini. Ornek vermem gerekirse kadınlardan üstünüz o yüzden onlara istediğimizi yaptırmak için güç verildi denebilir. Bu pek akla yatmıyor değil mi? Çünkü doğduktan sonra ailemizin müslüman olması sayesinde müslümanız ve bizim için doğru...
  9. Berk Atmaca

Konuşursam ağır linç yiyebileceğim düzeyde bir ayettir. Beni sorgulamaya ve araştırmaya iten ayettir. Haklı yanlarının olduğunu soylemeliyim ama bildiğin insanı insandan daha düşük bir varlik gibi gosteren şeyler yazılı. Herkesin "dovün demek istemiyor dilimize yanlış çevrilmiş" diyip...
Top Bottom