Arama sonuçları: *

1. BixiBlake

Kart aidati olmayan kredi kartı önerisi

Evet ben yaptım kendime :)
  2. BixiBlake

Kart aidati olmayan kredi kartı önerisi

Axess kart 1 yıl ücretsiz Kart iptali yaptığınızda 6 ay açık kalsin diyorlar 400-550 arası chip para teklif ediyorlar 2 kez bunu yapın. Diğer yıl 700 lira kart aidati geliyo kapatcam diyin açık kalsın biz öderiz aidatı diyorlar vkfkfdkdkd
  3. BixiBlake

18 yaş üstü ama sigortasız birisine kredi kartı verirler mi (limiti yüksek)?

akbank önerebilirim. banka hesabı açarsanız hesaba yüklü para atın bi 3-5k öyle daha kolay kredi kartı çıkıyo
  4. BixiBlake

18 yaş üstü ama sigortasız birisine kredi kartı verirler mi (limiti yüksek)?

1 yıl önce ziraat bana 2k verdi sonra 5k oldu şimdi de 18k sadece 1 alışveriş yaptım
  5. BixiBlake

AKBANK 300 TL CHİP PARA

hayır yazmıyor.Tek şart 6 ay açık kalma sözü 1704225123 yap ben babamınkine yaptım çünkü ckaskfkafka 1704225204 ya soruyorlar niye kapatmak isstiyonuz dersin maddi durum sıkıntısı filan onlar da önerir bunu eğer önermezse kapatmayı onaylıyor msuunuz diye sorar sohbetten çıkarsın. 1 saat...
  6. BixiBlake

Kredi Kartı Almak İstiyorum

İlk etapta hiçbir bankanin sana 100 bini vereceğini sanmıyorum Ben babama akbank çıkarmıştım 13k ile başlamıştı. Sonra gir çık yaptım 40kya çıktı En son dershane için kullanmıştım şu an limiti 180 bin :D 1704126732 Ayrıca başvururken hesabında para olsun
  7. BixiBlake

Nays Çoğu Kampanyasında Nerf Yedi :/

Veriyor hatta dediler evet 58 liralik geri iadeniz bulunuyor yansimasa yazin diye
  8. BixiBlake

Nays Çoğu Kampanyasında Nerf Yedi :/

1 haftadır yt premium geri iadesi yapmıyor Perşembe günü adamlara yazdım halletcez filan dediler hâlâ bekliyorum
  9. BixiBlake

Hangi Kredi Kartını Kullanıyorsunuz?

ziraat ve akbank
  10. BixiBlake

İŞ BANKASI ilk imza kart fon alamıyorum ?

Aynen kimliğinde imza olması da lazım
  11. BixiBlake

İŞ BANKASI ilk imza kart fon alamıyorum ?

Ben akbank kullanıyorum kanka
  12. BixiBlake

Akbank Chip Para Sorunu

Kanka şey de yapabilirsin İyzico hesabı ac kartını kaydet sonra 294 TL yaz devam et karti seç 2 saniye sonra diyor chip paradan kullan iyzicoya aktariyon sonra internette harcayabiliyon
  13. BixiBlake

Kredi Kartı Başvurusunda Meslek Seçimi

ben hep esnaf diyip maaşımı 10k yazıyorum .d bu zamana kadar sorun çıkmadı (çalışmıyorum)
  14. BixiBlake

Aidatsiz kredi kartı önerisi

akbank axess var ilk yıl ücretsiz sanırım
  15. BixiBlake

Paparada bakiyem 0 olarak gözüküyor?

Hesabımda 23 lira vardı bin lira yükleyeyim dedim attım ana ekranda 1023 gözüküyor ama çekince 0 olarak gözüküyor
  16. BixiBlake

Akbank sabit limit ile alışveriş yaptıkça azalan limit arasındaki fark nedir ?

Akbank kredi kartımdan (3 bin limiti var) limit ayarlicam 2 tip var; biri sabit limit Biri harcadıkca azalan limit Açıklar mısınız ne olduğunu
  17. BixiBlake

Kredi Kartı Önerilerinizi Bekliyorum

hocam bildiğim kadarıyla mesaj yolluyorlar borcunuzu erteliyoruz ama ertelemek istemezseniz iptal mesajı atın diye yazmışlardı
  18. BixiBlake

En iyi faiz oranı veren banka hangisi

linçlenmeyi göze aldıysan kolay gelsin :D
Top Bottom