Arama sonuçları: *

• Users: ByEfe04
  • In Eğitim
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. ByEfe04

2021'de Zincirleri kırmak.

Ben de çok ders çalışmıyorum canlı derslere giriyorum sadece :D Ama evet malesef eğitim sistemi konusunda rezalet olduğumuzdan ve işsizlik oranı çok fazla olduğundan öyle.
  2. ByEfe04

Aksine sayısalım çok kötü sözelciyim :D
  3. ByEfe04

11 sen?
  4. ByEfe04

Ben valla hayattan bıktım artık, her şey üst üste geliyor İnşallah 2021 de rahat bir nefes alırız tek dileğim bu.
  5. ByEfe04

Liselilerin saçma Twitter hareketleri

Yok dostum ifşalaması felan önemli bişey değil zaten istek atan herkesi kabul ediyorum, ve zaten sınavların yapılmasına tamamen karşıyım. Dediğim gibi sesimizi twitter dan başka yerde duyuramayacağımız için yapacak bir şey yok.
  6. ByEfe04

Liselilerin saçma Twitter hareketleri

Usta istediklerini desinler ama özel paylaşımları paylaşmak pek etik değil. :) Dalga geçtikleri veya "aaa efe ne paylaşmış" dediklerinden değil yanlış anlama sorsanız da zaten söylerdim ben tamamen bu dönemde ne sınav yapılmasına ne de okula gidilmesine karşıyım bundan dolayı da tepkimi Twitter...
  7. ByEfe04

SINAVLAR ERTELENMEZ DİYENLER EVET N'OLDU

Aynen öyle hocam, zaten adaletli bir toplum olduğumuz için yanlış bir kararda tepkimizi gösteriyoruz. :love: 👌
  8. ByEfe04

Aga 2004 ve 2005 tayfa felaket geliyor :D Twitter üzerinden gelen tepkileri dikkate almaları güzel çünkü zaten ülkecek yanlış birşeye tepki gösterip istemiyoruz.
  9. ByEfe04

Valla eğer sağlığımızı hiçe atıp şu dönemde 2 3 haftada ard arda sınav yapmaya kalkarlarsa evet işime gelince severim işime gelmeyince sevmem. Çünkü adam akıllı yönetemiyorlar onlarda ne yaptığını bilmiyor.
  10. ByEfe04

Ben zaten bildiğim için bu olacak sanın siz hahahah felan diyenleri takmadım ve gayet de mutluyum. :D
  11. ByEfe04

SINAVLAR ERTELENDİ

Hadi bizim ve ailelerimizin sağlığını sallamıyorlar, fakat unuttukları bir nokta var ki 2003 2004 ve 2005 tayfa 2023 te oy kullanacak :D Ve şuan tw de en çok tepki gösteren yaş grubu 15-20 arası, bu riski göze alıp bu kadar az bir sürede bu kadar fazla tweet i takmamazlık yapamazlar. Eğer ki...
  12. ByEfe04

#Mebartikduybizi [GÜNCELLEME SINAVLAR İPTAL OLMADI]

Beyler gündemde #ziyaselcukistifa var ve 1 saatte 157K tweet aldı :D 2023 ten korkularına iptal ederlerse şaşırmayın, anlayan anladı. :)
  13. ByEfe04

#Mebartikduybizi [GÜNCELLEME SINAVLAR İPTAL OLMADI]

3 Gündür 2 farklı hashtag i gündemden düşürmeyip birini 300K birini 700K yaptılar. Görmemelerinin imkanı yok ve hala daha seri bir şekilde tweet atılıyor.
  14. ByEfe04

Arkadaşlar Bu Kampanyayı İmzalayalım

Kanka sınavların olduğu gün korona da yayılmayı bırakacak sınavlar bittiğinde geri yayılmaya dewamke. Neyi anlamadın? (!)
  15. ByEfe04

Arkadaşlar Bu Kampanyayı İmzalayalım

yA karDşM snV olaCksnZ nEYdn gAçüySün? MaSqEnİ TaK, kURallArA uY gOroNa oLmzSn. Toplu taşıma: really?
  16. ByEfe04

Sınavların Ertelenmesi Konusunda Tartışma

Çko bsait. Gorona snav yapak die yavaş yayılmaya başladı !
  17. ByEfe04

Bence 1. dediğin ama soğuktur şimdi almiym...
  18. ByEfe04

Çok doğru. Türkiyede yaşanan olayları resmen twitter belirliyor, ama Allah'tan adaletli bir toplumuz ve ne doğruysa onun arkasında olup ülkecek tepki gösteriyoruz. Devletin de bunu dikkate alması bi yandan çok iyi çünkü ülkeyi bariz yönetemiyorlar.
  19. ByEfe04

Performans ödevleri, ve derslere katılım? Yoklama?
  20. ByEfe04

5 e kadar 400 500K tweet e çıkar ve artık bi bu konuyuda konuşurlar diye düşünüyorum.
Top Bottom