Arama sonuçları: *

1. Byte

Bu PC ne kadar eder?

15-18 arası eder sanırım.
  2. Byte

🚀💥🚨 YILIN F/P SİSTEMİ ÇIKTI 🚨💥🚀

800 kişi 4060 Ti sistem aldı diye ekonomi yorumluyorlar :)
  3. Byte

🚀💥🚨 YILIN F/P SİSTEMİ ÇIKTI 🚨💥🚀

Şaşırmıyorum artık.
  4. Byte

Sistem parçaları resimdedir.Almadan önce sizin görüşleriniz nelerdir?

Hazır sistemler de toplanmadan teslim edilebiliyor. Siz toplarsınız yine. GPU hariç hazır sisteme benzer bileşenler seçmişsiniz. Belki anakart da kaliteli sayılabilir. Bence tek tek almayı göze aldıysanız biraz daha hoş bileşenler seçebilirsiniz. Hem performans hem de göze hitap etmesi...
  5. Byte

Sistem parçaları resimdedir.Almadan önce sizin görüşleriniz nelerdir?

Daha ucuza benzer hazır sistem alınıyor mu ? Ona bakıp değerlendirebilirsin.
  6. Byte

RTX 4070Tİ'Lİ SİSTEM DİZDİM TOPLAM FİYATA GÖRE İYİ Mİ?

Colorful İgame bu arada açık ara xlr8 in en az 2 gömlek üstüdür. Kaliteli tepe bir modeldir.
  7. Byte

RTX 4070Tİ'Lİ SİSTEM DİZDİM TOPLAM FİYATA GÖRE İYİ Mİ?

Seçilen bileşenler neredeyse hazır sistemle gelen bileşenlerin kalitesinde. Tavsiyem hazır sisteme yönelin. Uygun fiyat kovalayın.
  8. Byte

3080 Sistem Ne Kadar Eder ?

1 yıllık. TR garantili faturalı.
  9. Byte

3080 Sistem Ne Kadar Eder ?

Bu sistem sizce ne kadar eder arkadaşlar ? İşlemci: İntel Core i7 12700KF 12 Çekirdek 20 Thread Anakart: Asus ROG Z690-F Gaming Wifi DDR5 6400 MHZ Anakart Ram: Kingston Fury 16 GB 4800 MHZ CL38 Ekran Kartı: ASUS ROG RTX 3080 OC 12 GB SSD: Kingston KC2500 M2 SSD 1 TB SSD2: HP EX950 M2 SSD 1...
  10. Byte

Bu sistem alınır mı ? İleride sorun yaşar mıyım

Bileşenler iyi seçilmiş. Kasa ve psu baya iyi. Ram dışında yükseltme yapmayacaksan alınır. Fiyatını bilmiyorum bu arada.
Top Bottom