Arama sonuçları: *

1. Caner Kaygusuz

Bu sistem 2 k yeterli olur mu arkadaşlar ?

Şuanda 4070 ile 2k da ultrada 60fps altında alacağın oyun yok gibi bir şey varsa da yazılımsal sıkıntıları olduğu içindir. Kaldı ki artık bir sürü fps arttırma, kalite arttırma için yazılımsal destekler veriliyor rtx dlss vs gibi. Zamanla 3-5 sene içinde yine 2k da 60fpsini üzerinde oyunlar...
  2. Caner Kaygusuz

TOPLADIĞIM SİSTEME ÖNERİ, ALTERNATİF

https://www.gaming.gen.tr/urun/239399/mantis-3080-amd-ryzen-5-5600-asus-tuf-geforce-rtx-3080-v2-oc-10gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ arkadaşlar şu sisteme ne diyorsunuz? 25bin bu sistem 7bine 2k ekran alacağım ve 3bine de klavye mouse kulaklık aldım mı 35bine çıkaracağım bütçeyi 5...
  3. Caner Kaygusuz

Teşekkürler, henüz kesin kararım yok sadece öneri için bulabildiğim şekilde paylaştım. Önerileriniz önemli dikkate alacağım sağolun.
  4. Caner Kaygusuz

Kral mouse pade kadar atmışsın eyvallah çok sağol :D. Evet mantıklı bir seçenek olabilir değerlendireceğim. Ekipmanları farklı yerlerden alırsam daha farklı şeyleride değerlendirmeye alabilirim. Benim o listede seçtiklerim hepsi aynı yerden olsun diyeydi hem ödeme hem fatura için onunla ilgili...
  5. Caner Kaygusuz

Benim bütçemde monitör klavye mouse kulaklık falanda var. Teşekkür ederim öneri için tekrar bir değerlendirme yapacağım. Gaming Gen tr ye çok fazla kötü yorum var. Bunun hakkında bilginiz var mı? Güvenebilir miyim.
  6. Caner Kaygusuz

Tavsiye ve önerilereaçığım dediğim gibi bir süredir yoğun olarak bakıyorum ama en uygun denk getirebildiğim sistem bu. görsel ve ya link paylaşarak yardımcı olursanız sevinirim.
  7. Caner Kaygusuz

Hocam hazır sistemlerde ya stok sıkıntısı ya da dediğim gibi istediğim parça uyumları olmuyor veyahut bütçe benim topladığım sisteme göre daha çok artıyor. Biraz göz atıp tavsiye olarak link veya görsel gönderirseniz sevinirim. Ben bulamadım 3 4 gündür yoğun olarak bakıyorum. 1676062775 Link...
  8. Caner Kaygusuz

Fiyatta pek fark etmiyor ama fps değerlerinde intel sistem yüzde 3 5 kadar daha yüksek bir değer veriyor. O yüzden böyle seçmiştim. Sizin bu öneriyi verme sebebiniz ne acaba daha detaylı bir şey söylerseniz sevinirim.
  9. Caner Kaygusuz

Arkadaşlar merhaba, Öncelikle böyle bir zamanda böyle bir derde düştüğüm için özür dilerim ama hayat akıyor ve fiyatlar artıyor acele etmeliyim. Bir süredir bilgisayar almak istiyorum; Sistemimin beni uzun yıllar götürmesini ve günün şartlarında üst düzey olmasa da kaliteli ve maximum...
  10. Caner Kaygusuz

Bu özelliklerde PC bulabilir misiniz max 7.5k ya güvenilir sitelerden?

"İtopya.com" yazdım. Sistemin basic hali bu, muadili olanları sen araştırıp daha iyisini toplarsın ama 8k ya dayanır.Tek tek daha ucuza farklı sitelerden de bulup toplarsan yine 7,5k ya halledersin diye düşünüyorum. 1596641526 2060s takıntın yoksa 5600xt olan da2 sistemi tavsiye ederim hem bu...
  11. Caner Kaygusuz

Bu özelliklerde PC bulabilir misiniz max 7.5k ya güvenilir sitelerden?

Dostum şimdi itopyadan topladım 7.057.27₺ Sen daha iyi parçalar kullan her türlü toplarsın 7,5k₺ ya. Aman hızlı ol doların ne olacağı belli değil..
  12. Caner Kaygusuz

Vatan bilgisayar sistem önerisi yaparmısınız

Aileni ikna etmeye çalış kardeşim. İstanbulda yaşıyorsan itopyanın mağazasına götürmeye çalış. Vatanda zaten çok fazla seçenek yok bu fiyatlara.
  13. Caner Kaygusuz

Sistem tavsiyesi 5500 TL ye

da2 sistem bu 3600x işlemci eklemesi tuf anakart seçimi 500gb ssd ve 1tb hdd ile bu sabah sipariş verdim alınır bu sistem
  14. Caner Kaygusuz

Aquarius An5 Vs Teknobiyotik E2.5 Hangisini Alayım?

Birazcık daha verip sistemi bu şekilde almanı tavsiye ederim. Ekran kartı her zaman daha önemli. İşlemciden bir tık feragat edip ekran kartındaki farkla çok rahat kapatırsın ve üstüne çıkarsın. 16gb 3000mhz ramler işlemcini yeterli düzeyde besliyor zaten sıkıntı çekmezsin.
Top Bottom