Arama sonuçları: *

1. C

Dil bölümü okuyorum. Hedefim Amerika

Peki sıkıntısı oluyor mu? Yani bende seçmek istiyorum fakat üniversite sınavında ne yapacağımı bilmiyorum? Birde liselerde hep 2 dil oluyor dil bölümünde o dil de görülüyor mu? Görülüyor ise bizde Arapça var ve benim Arapçam berbat.
  2. C

Alanın dil olduğunu bilmeyen yoktur sanırsam. Ben tam olarak nasıl oluyor onu soruyorum. Yani üniversite sınavında her dersten soruyorlar fakat dil bölümünde matematik falan ortak ders oldupu pek görülmüyor sanırsam. Onları merak ediyorum.
  3. C

Dil bölümü nasıl oluyor biraz anlatır mısınız? Benimde İngilizcem iyi hocalarım dil bölümü seç diyor ama liseyi bitiren kuzenim seçme sadece dil anlatıyorlar diğer dersler çok az anlatılıyor diyor? Tam olarak nasıl bir bölüm seçilir mi?
  4. C

Yazililar olacak galiba

Zaten olacak sınavlar. Mayıs'ın ilk haftası başlar.
  5. C

Sorumluluk sınavı hakkında

Ben öyle biliyordum. Yani okulda hocamız öyle bir şey demişti tekrar okumuyorsa bile illaki sınavları vermesi lazım yoksa bitiremez.
  6. C

Sorumluluk sınavı hakkında

Bildiğim kadarı ile sorumluluk sınavları sınıfta kalacak öğrenciler için yapılan sınavlar. Eğer siz o sınavlara girmezseniz 11'i tekrar okursunuz.
  7. C

9.Sınıf için matematik test kitap önerisi lazım.

Bence alman gereksiz olacak çünkü 18 Haziran'da okullar kapanacak ve ilk dönemin konularını ya yapmak zorunda kalacaksın ya da boş bırakacaksın. Yani illa hoca alın diyor ise al ama sen istiyor isen alma internetten vb. çöz daha iyi olur.
  8. C

dadadada

Bilip bilmeden delirme lütfen. Sınavsız okul senin LGS sınavında yaptığın puanına bakmaz. Okul kendi özelliklerine göre ya senin ortalamana bakar ya da başka bir şeyine ama sınavda puanın düşük diye seni almıyorum diye bir şey diyemez.
  9. C

dadadada

Öyle bir şey yok kardeşim. Sınavsız okul sınavda kaç yaptığına bakmaz.
  10. C

dadadada

Öyle bir şey yok. Okul almak zorunda değil diye. Puansız alan okullar var onlar için sınava girmene bile gerek yok.
  11. C

dadadada

Tahmin ettiğim gibi sınavsız yerleştirme var. Siz çalışıp en iyisini yapmaya gayret edin. Burayı en son tercih edin.
  12. C

dadadada

Zaten 200 taban puan.
  13. C

dadadada

Baraj yok. 1614767249 Lisenin adı nedir? Senin için bakabilirim.
  14. C

Sınavda yaptığım büyük yanlış

Sınavlara bel bağlama ailen bağırır bağırır eğer ki büyüdüğünde iyi bir iş yaparsen pişman olurlar.
  15. C

Sinavlar ertelendimi?

Sınavlar iptal olmadı ama şu anda olunacak sınavlar 2. dönemin sınavları değil 1. dönemin sınavları yani olmayanlar gidecek. Olanlar 1 Mart'ta okula falan gitmesin.
  16. C

Sınavların iptal edilme şansı hala var muhtemelen.

İnşallah olur diyen arkadaşlar için diyorum eğer sınavlar iptal olur ise kimse çalışmaz. Şu anda çalışanların çoğu sınavlar için çalışıyor sınav olmasa yatıp uyuyacak. Yani bunu düşünerek sınavlar iptal etmiyorlar.
Top Bottom