Arama sonuçları: *

1. Charles Darwin

Sizce 1milyon 500 bandında kadar hangi araba alınabilir

Lpg kuru yakıt olduğu için pistonlar, segman, gömlek vs. çabuk aşınır ve motor çabuk elden çıkar örneğin benzin ile 10 yıl kullanırsın lpg ile 5 yıl hem benzinin tepkime süresi diğer yakıtlara göre daha iyi ve performanslı tabii alacak kişinin kendi tercihidir
  2. Charles Darwin

Sizce 1milyon 500 bandında kadar hangi araba alınabilir

1.5M fiyata kadar bir araba alıp ve o arabaya LPG takmayı düşünmek ya da aklından geçirmek 😳
  3. Charles Darwin

TOGG'A ZAM GELDİ

Doğru kimse %100 yerli yapmıyor ama reklamını yaparken yerli milli ibaresi koyacaksan oraya % kaç yerli onun bilgisini de vereceksin
  4. Charles Darwin

TOGG'A ZAM GELDİ

1 yıl önce mi ne Tesla Model Y 1.500.000₺ fiyata satılıyordu şimdi 2.700.000₺ civarına çıkmış 1688575204 Araç güzel harbiden ama ben şuna kızıyorum sitemim sana değil yanlış anlama ama yerli milli demek yanlış reklamını yaparken şu kadarı yerli demeleri lazım çünkü insanlar %100 yerli sanıyor...
  5. Charles Darwin

Hangi Araba Olduğunu Bulun Bakam

Ben söylemedim o cümleleri ben sadece yanlış anlaşılmayı düzeltmek için araya gireyim dedim
  6. Charles Darwin

Hangi Araba Olduğunu Bulun Bakam

O duyar ve tavır konusunu berkarda adlı kullanıcıya söylediler sana değil niye üstüne alındın ki
  7. Charles Darwin

🔥🔥🔥 Salı Günü Benzine 2.11₺ zam hayırlı olsun.

Biz motora koklatıyoruz 😂
  8. Charles Darwin

Arabalara çok ilgim var ama arabalardan anlamıyorum

Doğan Kabak tarzında mı bilgi sahibi olmak istiyorsun ?
  9. Charles Darwin

Sıfır araba! Varmı çevrenizdeki bayiler de ?

Karabük Elif Otomotiv bayisini ara iki ayda bir her önünden geçtiğimde sıfır otomobiller vardı 1683615022 Renault bayisiymiş işine yaramaz
  10. Charles Darwin

Ehliyet Almak Ne Kadar tutuyor ?

Her şey dahil dedi
  11. Charles Darwin

Ehliyet Almak Ne Kadar tutuyor ?

Sene başında gidip sormuştum bana 10.000₺ dediler
Top Bottom