Arama sonuçları: *

1. Che_

Superonline Tarifem Bitti, Tavsiyeniz var mı?

Modem sorunun cevabını bilmiyorum. 250 ödüyorum taahhüt bu ay bitti. 18 ay 470
  2. Che_

Superonline Tarifem Bitti, Tavsiyeniz var mı?

Anlık hız testi Konum Adana/Seyhan Türk Telekom 100mbps fiber 1714248685 Depremden sonra adres değişikliği ile başka yerde de kullandım. Maalesef fiber altyapı yoktu VDSL kullandık çok kötüydü. O zaman 75mbps kullanıyorduk bazen 5, 70,20,1 mbps gördüğümüz oluyordu. 2020 Eylül ayından beri...
  3. Che_

Öneri 24 mb internete 370 lira iyi mi

Hiper dediğine göre VDSL olması lazım. Bu fiyata kazık. Yıllık peşin öderim dersen gıbırnet, Comnet, miileni falan bak
  4. Che_

Turknet Zam yaptı Neye Gecmeliyim

Zamı biliyorum ama böyle kampanya yapmışlar.
  5. Che_

Turknet Zam yaptı Neye Gecmeliyim

Millenicom 100mbps+modem+Digiturk 290 lira.
  6. Che_

CAT 6 KABLO ÖNERİSİ YAPABİLECEK VAR MI ?

https://www.amazon.com.tr/dp/B082TDYBRS?ref=ppx_pop_mob_ap_share Kendim kullandım. İhtiyacına göre uzunluğu ayarla. Kardeşim yanlışlıkla sandalye ile ezmişti hâlâ çalışıyor. Daha ucuzu varsa başka yerden alabilirsin ben direk siparişlerden attım. 1705049326 Satışı yokmuş şu an Amazon'da.
  7. Che_

Altyapımın kaç mbps gösterdiğini anlamadım?

İsterseniz yükseltebilirsiniz. Bizimki de ilk başta 24 ile başlamıştı. Daha sonra 5-10 lira arta arta 35,75,100 yaptık. Taahhüt de devam ediyordu.
  8. Che_

Altyapımın kaç mbps gösterdiğini anlamadım?

Hocam ben de 5-6 siteden sorgulama yapmıştım 100 download 8 upload yazıyordu. Sonuçlar aynı ama ben 14 upload alabiliyorum.
  9. Che_

Kaç MBPS İnternet Kullanıyorsunuz Anketi -2-

Teşekkürler bilgi için ama ihtiyaç yok şu anlık. Demekki neymiş altyapı sorgulama pek güvenilir değilmiş. Emin olmak için karşıma çıkan tüm sitelerden bakmıştım bir de.
  10. Che_

Depremden sonra geri eve geldiğimizde farklı bir model gelmişti. Bu eskisi:
  11. Che_

Çok sayıda internet sağlayıcı sitesinden adrese bakınca 100mbps download 8mbps upload çıkıyor ama upload +8 veriyor. Fiber altyapı da var yazıyor. İlk TTNET Fiber geçtiğimizde fiber kabloları takmışlardı. Zaten VDSL ile böyle stabil bir internet hızı almam imkansız.
  12. Che_

Çok şükür 2020 3.çeyreğinde berbat bir 0.3 Download 0.03 Upload internetten kurtulup TTNET Fiber geçtik. 24 ile başladık 35,75 şu anda da 100 kullanıyoruz. Elektrik kesilmesi harici sorun olmadı.
  13. Che_

Öneri 🔥İnternet Hızınız Artmıs Olabilir Kontrol Edin🔥

Upload 22 olmuş ama alt yapı 8
  14. Che_

Türk telekom değerlerim paketine göre doğru mu?

Ben Wi-Fi ile kullanırken çok değişkendi. Bazen 5 max 40 görüyordum. Ethernet geçince sabit 65-75 oldu. Özellikle ping baya düştü
  15. Che_

Depremden sonra VDSL kullanmak zorunda kalmıştım ethernet ile Wi-Fi arasında dağlar kadar fark vardı. Ethernet ile mi deniyorsun?
  16. Che_

Sunucularda Adıyaman yok mu? Speedtest sitesinde de dene. Fiber, VDSL nedir?
  17. Che_

Yardım Hattı nasıl alırım?

Müşteri hizmetleri ile görüş. Babanın görüşmesi daha iyi olur
  18. Che_

İnternete kimler bağlı nereden öğrenebilirim

192.168.1.1 modem arayüzüden. Birisi şifre değişmediyse internette arat hangi interneti kullandığını şifre sabittir. Daha sonra değiştirebilirsin.
  19. Che_

Öneri Türknet vs Millenicom?

Depremden sonra VDSL kullanmam gerekti berbat bir şey. VDSL hiç bulaşmanı önermem düzgün bir hız almak için ethernet lazım ama internet PC ile sınırlı değil telefonda da berbattı 75 yerine 15-20 falan görüyordum. Fiberin yerini hiçbir şey tutamaz.
Top Bottom