Neler Yeni

Turknet Zam yaptı Neye Gecmeliyim

umutbeedir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Umut BEDİR
İlgilendiği Kategoriler
Tasarım ve Oyun
Instagram
chox.ia
Steam
https://steamcommunity.com/id/untiliwin/
Discord
umt.bdr
Turk telekomu 2010'dan beridir kullanırım. Köy gibi bir yerde adsl ile kullanıyordum daha bu yıl vdsl'e geçtim. Eskiden download 8.60mbps falan alırdım upload ise 0.500kbps falandı. Şimdi download boşta 20mbps bulurken, upload ise 4-5mbps kdar oldu ve işimi görüyor. Turknet falan boş iş gibi geliyor. Sadece kendi altyapısına bakıyor. Diğer altyapıları önemsemiyorlar. Diğer evimde hiç ilgilenmemişlerdi benimle. 6 ay internet var ile yok arasında hizmet aldığımı bilirim.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,046
İsim
MehmedVII
100 mbps paket fiyatları
poyraz net 170 TL
comnet senelik 180 TL aylık 220 TL
gıbırnet 240 TL
millenicome 230 TL (1 şubattan sonra 380 TL)
finet 330 (yeni fiyat)
tbtnet 270 TL
netspeed 278 TL
ay telekom 230 TL
fixnet 320 TL(yeni fiyat)
efsane 240 TL

şuan bu firmalar zam açıklamadı ama açıklayabilir, ben 1 sene olmuştur poyraz kullanıyorum, onlarla konuştum şuanlık aynı fiyat eğer zam gelirse piyasada en ucuz biz olacağız her zamanki gibi dediler.
Millenicom
100mbps+modem+Digiturk 290 lira.

panda74

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
H
Millenicom
Millenicom+ digitürk beraber paketler mi varmış, ilk defa duydum ve öğrenmiş oldum. site farklı dolandırıcı değildir değil mi? fiyatlar sanki yalan gibi geldi veya sitede eski fiyatlar var
Millenicom1 şubattan sonra 100 mbps paketler 380 TL olacak duyurdular.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mileni.com A az önce geçiş yaptım hem uygun hemde aynı alt yapıda ne alıyorsanız aynısını biz veriyoruz dediler geçiş işlemleri çok rahat oldu bakalım 3-4 gün içinde geçecek . Turknet i senelerdir kullanıyorum hem 10 a yakın kişiyi abone ettim ttnetten dolayı şimdi de teker teker bugün itibari ile mileniye taşımaya başlıyorum . Birde Şok net diye bir şey çıkmış daha ucuz geldi bana Şok marketin miş bir bu kaldı zaten girmediğiniz 😂😂😂.
https://soknet.alfailetisim.com.tr/...X0SoxCA17ijPRnVuuE9--sr2zRocBC_0aAmnDEALw_wcB
Millenicom 1 şubattan sonra 380 TL olacakmış, şimdi geçenler mart ayında 380 TL ödeyeceklermiş galiba tam anlamadım

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: Che_

panda74

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
H
Millenicom
Millenicom ile görüştüm bizim alakamız yok, hiç bir zaman digitürk ile beraber ortak kampanyamız olmadı veya bizim internetimizi bir firma kampanya olarak beraber vermedi dediler. hemen araştırıp yasal işlem başlatacaklarını söylediler

Son düzenleme:
  • Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,046
İsim
MehmedVII
Millenicom+ digitürk beraber paketler mi varmış, ilk defa duydum ve öğrenmiş oldum. site farklı dolandırıcı değildir değil mi? fiyatlar sanki yalan gibi geldi veya sitede eski fiyatlar var

Millenicom 1 şubattan sonra 380 TL olacakmış, şimdi geçenler mart ayında 380 TL ödeyeceklermiş galiba tam anlamadım
Zamı biliyorum ama böyle kampanya yapmışlar.

panda74

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
H
Zamı biliyorum ama böyle kampanya yapmışlar.
Ben millenicom ile görüştüm o kampanyanın millenicom ile herhangi bağlantısı olmadığını ve yasal işlem başlatacaklarını söylediler.
Sadece milleni.com.tr site ile internet sağladıklarını söylediler. Digitürk ile herhangi bir ortaklık veya kampanyaları olmadığını söylediler.

Son düzenleme:
  • Beğen

Benmutii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mutlu
Mileni.com A az önce geçiş yaptım hem uygun hemde aynı alt yapıda ne alıyorsanız aynısını biz veriyoruz dediler geçiş işlemleri çok rahat oldu bakalım 3-4 gün içinde geçecek . Turknet i senelerdir kullanıyorum hem 10 a yakın kişiyi abone ettim ttnetten dolayı şimdi de teker teker bugün itibari ile mileniye taşımaya başlıyorum . Birde Şok net diye bir şey çıkmış daha ucuz geldi bana Şok marketin miş bir bu kaldı zaten girmediğiniz 😂😂😂.
https://soknet.alfailetisim.com.tr/...X0SoxCA17ijPRnVuuE9--sr2zRocBC_0aAmnDEALw_wcB
Arkadaş davetimi kullandınız sanırım hayırlı olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
ali canlı

5 Ay garanti verdiler

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
ali canlı
şimdi görüştüm müşteri temsilcisi bana mart ayından sonra tüm kullanıcılar eski yeni fark etmeden yeni fiyat olan 380 TL ödeyecekler dedi, bir daha görüşün isterseniz.
Sesli kayıt aldım dün akşam gorustum şuan geçiş yaptım kullanıyorum sözleşme dekontu var öyle bir şey söz konusu değil

Sesli kayıt aldım dün akşam gorustum şuan geçiş yaptım kullanıyorum sözleşme dekontu var öyle bir şey söz konusu değil
Turknet pişmanlıktır geçmeyin savunanlar da personeli haberiniz olsun .

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
uğur demirel
Turknet 300 den 400 TL ye zam yapıcak şuan 50mb kullaniyom 300 TL ye en hızlı ne kullanabilirim şimdiden teşekkürler

Duyurular kısmını inceleyin. Hayırlı olsun.
Manav etiketi gibi önü farklı; arkası farklı. 🤭

Alıntıyı görüntüle
ben 1000 mbps paket turbonet 300 TL ödüyorum 600 TL ne

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,091
İsim
Selim

Turknet pişmanlıktır geçmeyin savunanlar da personeli haberiniz olsun .
Evet ben turknet personeliyim. Pandemi vurduğu gün kendimle birlikte 9 kişi geçirdim 1 şikayet gelmedi. Kötü altyapıların sorumlusu ttkomdur. Turknete ne zaman mesaj yazsam dönüş yapıldı sorun çözüldü. E 2 gün önce gigafiber de geldi ben daha ne istiyim. Taahhüt yapmadığınız sürece neye geçerseniz geçin hepsi zam yapacak her sene aynı terane turknet zammı ilk duyuran olduğu için "yEtEr aRtİk TuRkNeT bEn gDiom" diye başlıyor konular.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
ali canlı
Evet ben turknet personeliyim. Pandemi vurduğu gün kendimle birlikte 9 kişi geçirdim 1 şikayet gelmedi. Kötü altyapıların sorumlusu ttkomdur. Turknete ne zaman mesaj yazsam dönüş yapıldı sorun çözüldü. E 2 gün önce gigafiber de geldi ben daha ne istiyim. Taahhüt yapmadığınız sürece neye geçerseniz geçin hepsi zam yapacak her sene aynı terane turknet zammı ilk duyuran olduğu için "yEtEr aRtİk TuRkNeT bEn gDiom" diye başlıyor konular.
Sözleşme diye bişey var bilginiz varmı bilmiyorum ttnet alt yapısını kullanıyorum 3-4 aydır internet kesiliyor kablolar çalındı yeni hat çektiler bozuk porta verdiler benide sürekli arıza kaydı biraka biraka bir hal oldum yok ankastre yok kablo yok normal mış vs vs turknet sallama politikasina devam tukr Telekom personeli gönderdiler 4 aydan sonra eve rica ederek portumu degistirdim bunu turknete aylardır iletiyorum değiştirme diler sonunda sorun ne kablo ne ankastre nede başka bsirsey port değişikliği yaptırdım rica minnet sorunun çözüldü bize kağıt uzerinden okul okuyan mamana okuyan insanlar değil alaylı sahada iş yapan personel lazım boş okul okumuş binlerce boş beyinli üniversitesi mezunu var bu ülkede neyse konu alakasız oldu ama . Sonuç olarak tukrnet 6 senedir kullanıyorum iyi kötü hizmet aldım bu fahiş fiyat politikasını benimsediği için tekellesmeye geçtiği için benim için bitmiştir . Millenicom a geçtim 5 ay sözleşme garantili 230 TL diğer aylarda tahutsuz ne olur bilmem ama turknet TTNet süper online gibi kazık olmayacağı kesin gibi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,853
Üyeler
141,901
Son üye
blackghos
Top Bottom