Neler Yeni

Turknet-milenicom-netspeed hangisi daha iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Paşadöner
Arkadaşlar sözleşmem bitiyor bütün markalar aşırı pahalı en uygunları netspeed ve turknet bu ikisinin arasında tercih yapmam gerek netspeed daha iyi diye biliyorum fakat ilk 6 ay sabit veriyor sonrası ne kadar artar bilmiyorum 75 mbsn vdsl alacağım 278 TL turknette ise 300 TL 12 ay sabit fiyat sizce hangisini seçmeliyim paketlere bakma şansınız varmı acaba

AkadirAy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Abdulkadir
Hocam türknete geçip 12 ay ödeyip kullanırsanız bence harika olur. hizmet kalitesinden bahsetmeme gerek yok herhalde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Paşadöner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam türknete geçip 12 ay ödeyip kullanırsanız bence harika olur. hizmet kalitesinden bahsetmeme gerek yok herhalde.
hocam artık galiba 2 senelik sözleşme vs. yok 1 senelik miş max bilemiyorum hocam netspeed kullanıcısıda baya var en mantıklısı arayıp konuşmak ama bilemiyorum ya sıkıntı çektirmezler inşallah

Cimbomlu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Kayra Onat
Arkadaşlar sözleşmem bitiyor bütün markalar aşırı pahalı en uygunları netspeed ve turknet bu ikisinin arasında tercih yapmam gerek netspeed daha iyi diye biliyorum fakat ilk 6 ay sabit veriyor sonrası ne kadar artar bilmiyorum 75 mbsn vdsl alacağım 278 TL turknette ise 300 TL 12 ay sabit fiyat sizce hangisini seçmeliyim paketlere bakma şansınız varmı acaba
şuan türknet kullanıyorum arada yüksek ping düşük download ve uploaed değerleri alsam da sorun 1-2 gün içerisinde düzeliyor ben memnunum yani öneririm

Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Paşadöner
şuan türknet kullanıyorum arada yüksek ping düşük download ve uploaed değerleri alsam da sorun 1-2 gün içerisinde düzeliyor ben memnunum yani öneririm
paketiniz internet hızınız vs. fiyatınız nedir ne kadar ödüyorsunuz birde o sizin binayla alakalı olabilir gibime geldii
Mesaj otomatik birleştirildi:

paketiniz internet hızınız vs. fiyatınız nedir ne kadar ödüyorsunuz

Cimbomlu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Kayra Onat
paketiniz internet hızınız vs. fiyatınız nedir ne kadar ödüyorsunuz birde o sizin binayla alakalı olabilir gibime geldii

paketiniz internet hızınız vs. fiyatınız nedir ne kadar ödüyorsunuz
evet biraz altaypı düşük ona rapmen iyi bir performans 35 mbps

Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Paşadöner
300 galiba

yakınlarımda fiber kullananlar var onlar baya memnun
bizde fiber alt yapı yok da sen biraz pahalı ödüyormusun 75mbsn sitede 300 TL idi zaten seninki 35

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,333
İsim
Hasan Ali
Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Paşadöner
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Murat AKINCI
Bende yeni iss arıyorum türknet binamıza gigafiber getirdi kafamı çeliyor millenicom da 2 sene taahhüt vardı 110 TL mesaj geldi aynı fiyattan devam diye bilemedim taahhüt siz olarak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,055
Üyeler
140,756
Son üye
Mustafa Coşkuner
Top Bottom