Neler Yeni

İnceleme GIBIRNet İncelemesi | Netspeed sonrası İSS tercihi

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Netspeedde de öyleydi bende türknete geçtim artık sorun yaşamıyorum.
Yok bende öyle değildi. Hız testi 69 Mbps.
Ama kullanım 4-5 Mbps. Copilot AI ile konuşurken sürekli bağlantı kopuyordu.
GIBIR ise tam tersi. Sadece akşam saatleri 3 4 saat hız testi 8 Mbps falan. Ama gel gör ki kullanım 70'lik. Yani GIBIR'da sorun yaşamıyorum. Sadece hız testi sonucum doğru çıkmıyor. Ha nperf masaüstü uygulamasından yaptığımda doğru çıkıyor.
GIBIR'ın müşteri hizmetleri de baya iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

netspeed benimde bu aralar çok sıkıntılı 100mbps paketim fakat download hızım genelde 5-10mbps. Geçişi nası lyaptın netspeed ıslak imza istedi mi acaba?
GIBIR'ı soruyorsan hayır. Geçiş anlattığım gibi. Netspeed ile muhatap olmuyorsun. Bütün işin GIBIR'la. Başvuruyu GIBIR üzerinden yapıyorsun. e-Devlet ile onay veriyorsun. 48 saat içerisinde geçiş tamamlanıyor. Islak imza falan gerekmiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ne gibi sıkıntılı? Ben fiyat bakımından inceledim ve millenicom geçtim geçen ay şuanlık bir sorun yaşamadım.
Şöyle benim kuzen direkt yan evde. Millenicom kullanıyor. 1 ay boyunca İnternetsiz kaldı. Sonra bize zamanında kuruluma gelen TT saha personeli milleni için çekilecek dert değil, kendi akrabamın sorununu zar zor çözdüm dedi. Müşteri hizmetleri olarak da pek kolay ulaşılamıyor.
Herkes sorun yaşayacak diye bir kaide yok tabii.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
maksi
netspeed benimde bu aralar çok sıkıntılı 100mbps paketim fakat download hızım genelde 5-10mbps. Geçişi nası lyaptın netspeed ıslak imza istedi mi acaba?
hayır imzaya gerek yok. geçiş için direkt gıbırnete başvurdum. gıbırnetin kendi uygulamasından kimlik ve yüz onayı yaptım 43 saat sonra geçişim tamamlandı.

Veysel35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Veysel Tunç
Online fps için gibirnet mi yoksa comnet mi iyidir?

Top Bottom