Neler Yeni

İnceleme Netspeed ISS'ye Geçişim Ve İncelemesi

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,940
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732
Alıntıyı görüntüle
arkadaşlar netspeed'e geçtim keşke geçmesemiydim diyorum bilmiyorum. Çok güvenerek geçtim ama beni biraz hüsrana uğrattı. Geçerken konu sahibi arkadaşın davet kodunu kullanarak geçtim. İnternet aşırı dalgalı upload hızları yerlerde. Ekip çağırttırdım bakmışlar normalde 100 mbps lik paketi kullanıyordum bana 50 55 civarı geliyordu. Şimdi hızımı 50 ye sabitlediler türk telekom ekipleri öyle demiş sağlıklı olması için benden izin aldılar bende onayladım ama değişen bir şey yok. Fatura kesilsin yeni fatura gelmeden devam ederse bu şekilde çıkacağım malesef. Türknette bu değerlerin iki katını alıyordum. upload sabit 7 8 di download 75 80 leri görüyordum. Bakalım görücez.
NOT: İlk başta böyle hızlar yoktu her şey iyidi sonradan aşırı düştü dalgalanmaya başladı
Değerler gerçekten iyi değil bende böyle olsa bende çıkardım ama bende iyi
altyapım az desteklediği için 100 almıyorum
upload genelde 6 falan ama

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,592
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Alıntıyı görüntüle
arkadaşlar netspeed'e geçtim keşke geçmesemiydim diyorum bilmiyorum. Çok güvenerek geçtim ama beni biraz hüsrana uğrattı. Geçerken konu sahibi arkadaşın davet kodunu kullanarak geçtim. İnternet aşırı dalgalı upload hızları yerlerde. Ekip çağırttırdım bakmışlar normalde 100 mbps lik paketi kullanıyordum bana 50 55 civarı geliyordu. Şimdi hızımı 50 ye sabitlediler türk telekom ekipleri öyle demiş sağlıklı olması için benden izin aldılar bende onayladım ama değişen bir şey yok. Fatura kesilsin yeni fatura gelmeden devam ederse bu şekilde çıkacağım malesef. Türknette bu değerlerin iki katını alıyordum. upload sabit 7 8 di download 75 80 leri görüyordum. Bakalım görücez.
NOT: İlk başta böyle hızlar yoktu her şey iyidi sonradan aşırı düştü dalgalanmaya başladı
Maalesef çıkamazsın 3 ay geçmeden ciksanda internet baglatamazsin resmi olarak yasalara aykırı ve baglatmiyorlar

Night Uranos

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
327
İsim
Berkay Kaygısız
Maalesef çıkamazsın 3 ay geçmeden ciksanda internet baglatamazsin resmi olarak yasalara aykırı ve baglatmiyorlar
mahsur kaldım yani 3 ay 😂 o zaman tahhüt yok diye neden bağıra çağıra koca koca puntolarla gözümüzü boyuyorlar anlamadım

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,380
İsim
Burak Doğan
comnet ve gıbırnetin o kadar iyi fiyat vermesinin sebebi son kullanma tarihi yaklaşmış bozuk ürünlere nasıl %25 indirim yapıyolar onlarda aynı şekilde bozuk, karşında muhatap bulamayan kalitesiz firmalar olduğu için öyle netspeed milleni ve tt gerisi boş türknette gigafiber varsa yoksa o da boş
comneti 1 aydır kullanıyorum bir sıkıntı olmadı

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Netspeed cs go da ne kadar ping veriyor. Tecrübe eden var mı?
1674753551737-png.489714

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,103
İsim
Emre Zengin
Hocam hangi program ile bu değerleri görüyorsunuz ?

Emir11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Emir
Ttnet için çok iyi fiyat ilk 12 ay 180tl sonra 12 ay 200tl dediler ve 16mbps
Ben 20mbps TT kullanıyordum geçen gün bayiye gittim tahhüt 19 ağustosta biteceği için. Yine aynı şekilde tahhüt yaparsam 324tl ödemem gerektiğini söylediler. 20mbps için 324tl çok fazla bende ISS arayışına girdim. Fakat fiyatı hala sindiremedim 20mbps 324tl çok garip...

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,940
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732
Ben 20mbps TT kullanıyordum geçen gün bayiye gittim tahhüt 19 ağustosta biteceği için. Yine aynı şekilde tahhüt yaparsam 324tl ödemem gerektiğini söylediler. 20mbps için 324tl çok fazla bende ISS arayışına girdim. Fakat fiyatı hala sindiremedim 20mbps 324tl çok garip...
Bende ttden geçtim

Top Bottom