Neler Yeni

İnceleme Netspeed ISS'ye Geçişim Ve İncelemesi

Eko1910

80+
gibirnet kullanıyorum steam PUBG oynuyorum çoğunlukla. paket loss dan oyun oynanmıyor ping falan artıyor akşamları

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,940
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Semih
Bende yaklaşık 8 aydır kullanıyorum NetSpeed. Gerçekten çok memnunum. Geçen haftalarda modemde wifi simgesi kırmızı yanıp sönüyordu, m.h aradım ve 5 dakika da sorunum çözüldü.

Sadece fiyat konusunda çok sıcak bakmıyorum onun haricinde her şeyi ile on numara.

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,940
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Discord
DocToR#3732
Bende yaklaşık 8 aydır kullanıyorum NetSpeed. Gerçekten çok memnunum. Geçen haftalarda modemde wifi simgesi kırmızı yanıp sönüyordu, m.h aradım ve 5 dakika da sorunum çözüldü.

Sadece fiyat konusunda çok sıcak bakmıyorum onun haricinde her şeyi ile on numara.
Ttnet için çok iyi fiyat ilk 12 ay 180tl sonra 12 ay 200tl dediler ve 16mbps

uydu3

80+ Silver
Hocam umarım sorun yaşamazsın yaşadığın zaman çünkü buraya Netspeed aldırtmayın diye konu açarsın bakımlardan önce akşam saatlerinde 100den aşağı ping olmuyordu adamlara pingim var dediğimde hiçbir şey kontrol etmeden ping varsa sorun sizdedir diyorlardı, bakım yaptılar ping sorunu düzeldi sayılır, bu seferde Social cluba girememeye başladım dinamik IP olmasına rağmen modemi sıfırlasamda aç kapa yapsamda yeni ıp vermediler ıp ban yemiş olabileceğimi söylediler e o zaman siz yeni ıp verin dediğimde statik ıp alırsanız veririz diyorlar :D Bir IP'yi birden fazla kişiye dağıtıp ban yiyince girememek benim suçum değil onların suçu yinede ıp vermiyorlar hiçbir şeyde suçu kendilerinde kabul etmiyorlar

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,940
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Discord
DocToR#3732
Hocam umarım sorun yaşamazsın yaşadığın zaman çünkü buraya Netspeed aldırtmayın diye konu açarsın bakımlardan önce akşam saatlerinde 100den aşağı ping olmuyordu adamlara pingim var dediğimde hiçbir şey kontrol etmeden ping varsa sorun sizdedir diyorlardı, bakım yaptılar ping sorunu düzeldi sayılır, bu seferde Social cluba girememeye başladım dinamik IP olmasına rağmen modemi sıfırlasamda aç kapa yapsamda yeni ıp vermediler ıp ban yemiş olabileceğimi söylediler e o zaman siz yeni ıp verin dediğimde statik ıp alırsanız veririz diyorlar :D Bir IP'yi birden fazla kişiye dağıtıp ban yiyince girememek benim suçum değil onların suçu yinede ıp vermiyorlar hiçbir şeyde suçu kendilerinde kabul etmiyorlar
Ben Netspeed sorunsuz demiyorum hocam her firmada sorun olur şu ana kadar hiç bir sorun da yaşamadım

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
eline sağlık

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,940
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Discord
DocToR#3732

Night Uranos

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
327
İsim
Berkay Kaygısız
dasad.png

arkadaşlar netspeed'e geçtim keşke geçmesemiydim diyorum bilmiyorum. Çok güvenerek geçtim ama beni biraz hüsrana uğrattı. Geçerken konu sahibi arkadaşın davet kodunu kullanarak geçtim. İnternet aşırı dalgalı upload hızları yerlerde. Ekip çağırttırdım bakmışlar normalde 100 mbps lik paketi kullanıyordum bana 50 55 civarı geliyordu. Şimdi hızımı 50 ye sabitlediler türk telekom ekipleri öyle demiş sağlıklı olması için benden izin aldılar bende onayladım ama değişen bir şey yok. Fatura kesilsin yeni fatura gelmeden devam ederse bu şekilde çıkacağım malesef. Türknette bu değerlerin iki katını alıyordum. upload sabit 7 8 di download 75 80 leri görüyordum. Bakalım görücez.
NOT: İlk başta böyle hızlar yoktu her şey iyidi sonradan aşırı düştü dalgalanmaya başladı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,619
Üyeler
140,674
Son üye
Yiğit Okumuş
Top Bottom