lexerotk

Son etkinlikler Mesajlar Mesajlarının Kategorileri Hakkında Referanslar İkinci El Konuları

• lexerotk
      1,5 yıldır kullanıyorum. Temizliğini felan çok az yapıyorum. O yüzden baazen tuş basmıyor (arasına toz kaçııyor vs) Onun haricinde cs de olsun başka...
    • lexerotk
      lexerotk, Öneri F/P Mekanik Klavye Önerisi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Öneriniz için teşekküler hocam, araştırıcam.
    • lexerotk
      aliexpress pek güven duyduğum bir alışveriş sitesi değil doğrusu. Ve bu klavye biraz küçük benim için. En az TKL daha iyi olur.
    • lexerotk
      Ne zamandan beri kullanıyorsunuz hocam ve bir sorun yarattımı?
    • lexerotk
      Önerin için teşekkürler. Biraz araştırdım internette ve birkaç eskisini gördüm. Ve Mekanik hisli bir klavye için bu kadar para vermek mantıklı olurmu...
    • lexerotk
      lexerotk, Klavye kategorisinde Öneri F/P Mekanik Klavye Önerisi başlıklı bir konu açtı.
      Bütçemi çok aşmak istemediğimi söyleyeyim. Ayrıca Gamepower gibi markalarıda tercih etmiyorum. 1000TL yi geçmese iyi olur.
    • lexerotk
      lexerotk, Dp kablosu önerisi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      DP daha yeni ve daha iyi bir teknoloji.
    • lexerotk
      Ekran kartınıza bağlı. Nvidia kullanıcıları DP ile kullanabiliyorken AMD kullanıcıları HDMI ilede kullanabilir
    • lexerotk
      gerçi evet belki destekliyordur. alttaki VRR yazan kısmı okumamışım.
    • lexerotk
      İnternette benim bulduğum bu. Ayrıca attığınız fotoğraftaki monitörün desteklediği hdmi versiyonudur. Ben yinede DisplayPort kablosu almanızı öneririm...
      • 1713006126549.png
    • lexerotk
      Kablonun üzerinde yazıyor olmalı. Muhtamelen 1.4 tür. Ve eğer öyleyse gerçekten 120hz alırsınız sadece. Çünkü internetten baktığıma göre HDMI 1.4 ancak...
    • lexerotk
      Hocam Hdmi kablosunun hangi hdmi versiyonu olduğu önemli. Kablonun üzerinde yazıyorsa bunu bana söylermisiniz? Bir de monitörünüzün çözünürlüğü nedir?
    • lexerotk
      lexerotk, Çözüldü✓ 7900 GRE vs 7800xt vs 4070 başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Eğer sadece oyun oynayacaksa 4070 mantıksız. 7900 daha iyi.
    • lexerotk
      lexerotk, Yardım Klavyem Yanlış Tuşlara Basıyor!! başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Sanırım benim bayram harçlığıda nereye gidecek belli oldu. :(
    • lexerotk
      https://www.amazon.com.tr/dp/B088GQM9CV?ref=ppx_pop_mob_ap_share Kendi kullandığım bu, gayet kalitelidir.
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,600
Üyeler
140,670
Son üye