Neler Yeni

İnceleme GIBIRNet İncelemesi | Netspeed sonrası İSS tercihi

Semiramis41

80+ Bronze
@Gri Caner tavsiyem üzerine geçti zamanında commetteydi ben o zamanda gıbırnetteydim commenti çok savunuyordu daha sonra sıkıntılılar yaşadı netspeede geçti ordada sıkıntı yaşadı ve gıbıra geçti tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer kürkçü dükkanı oldu :) ;)
Ayrıca şuan gıbırnet 10 numara

Son düzenleme:

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,869
İsim
Lokman Doğan
ara tatil gelsin de ben de geçeeyimm

Looizy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
290
İsim
Ömer Faruk AYGUT
Ben hiç bir şekilde alt yapı sorgulamalarında sonuç alamıyorum. Sokakta 4 ev var hepsinin kapı numarası ile sorgulama yapıyorum ve sonuç hüsran. Alt yapı çıkmıyor hiç bir şekilde. Göknet, Gbırnet, Türknet ( Kullanıcısı olmama rağmen ), TT hiç birinde alt yapı yok gözüküyor. Sorun nedir acaba ?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Bu firma ilk çıktığında çok dalga konusu olmuştu. Hatta dolandırıcılık diyenler bile vardı adından ötürü. Bir de WhatsApp konuşması ortaya çıkmıştı müşteri hizmetleriyle ilgili hatırlayanlar olacaktır. Çok kötü intiba bırakmıştı. Şu an bu durumda değil sanırım.
Kesinlikle değil. Yorumlara Technopat'tan, Şikayetvar'dan baktığım üzere ve kendi deneyimime göre iyileştirilmiş.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Akşamları internet bağlantım 3 4 Mbps'ye düşüyor. 1-2 saat sonra düzeliyor. MH'yi aradım nperf karşılıklı hız testi yaptık. O da düşük olduğunu gördü ve kayıt oluşturdu.

Rufo

80+
yemin ederim aynı sorunu yaşıyor aynı düşünüyor tam ben de yazacaktım memnun olan var mı neet speed cıvıttı diye çok iyi oldu teşekkür ederim ☺️ 1 yıllık ön ödemeli mi aldınız acaba?
yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum memnunum. Turknet, millenicom, superonline ne verdiyse aynı değerleri verebiliyor. 2 yıllık peşin aldım.

umutbeedir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
Umut BEDİR
İlgilendiği Kategoriler
Tasarım ve Oyun
Instagram
chox.ia
Steam
https://steamcommunity.com/id/untiliwin/
Discord
umt.bdr
859M'de kesintisiz 4mb a kadar upload 16mb e kadar da download alıyorum. Valorantta sabit 16-18 aralığında ping değerim var. BF1 de ise 50-70 aralığı yurtdışı sunucularında

1705912909372.png
e

Aykut D.

80+ Gold
1705913068438.png
1705912915705.png

bunu güncellemeyi unutmuşum :D bir sıkıntı yok şimdilik. nazar değmesin. isteyene referans kodu da verebilirim
netspeed benimde bu aralar çok sıkıntılı 100mbps paketim fakat download hızım genelde 5-10mbps. Geçişi nası lyaptın netspeed ıslak imza istedi mi acaba?

ConquerorXIV

80+ Gold
Akşamları internet bağlantım 3 4 Mbps'ye düşüyor. 1-2 saat sonra düzeliyor. MH'yi aradım nperf karşılıklı hız testi yaptık. O da düşük olduğunu gördü ve kayıt oluşturdu.
Netspeedde de öyleydi bende türknete geçtim artık sorun yaşamıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

netspeed benimde bu aralar çok sıkıntılı 100mbps paketim fakat download hızım genelde 5-10mbps. Geçişi nası lyaptın netspeed ıslak imza istedi mi acaba?
Türknet tavsiye ederim, netspeed geçişte sorun yaşatıyor kurye ile imza alınacak mecbur

Top Bottom