Neler Yeni

Millenicom geçmelimiyim.

EnsSng

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Enes Süngüç
Merhabalar
Yaklaşık 5-6 yıldır Türk Telekom kullanıyorum ve 8 - 16 - 24 mbps paketlerinin hepsini denedim ve artık yüksek indirme hızlarına geçmek istiyorum. Şuan ne kadar ödediğimiz hakkında bir bilgim yok. Millenicomdan yaptığım altyapı testinde 49 mbps aldığımı gördüm. Turknetde de bir test yaptım ve ordada 50 mbps aldım. Millenicomdaki paketler inceledim ve gözüme Türk Telekom ve urknet paketlerinden ucuz geldi. (Örnek; Turknet 50 mbps --> 300 TL Türk Telekom 50 mbps --> 350 - 400 TL Millenicom 50 mbps --> 220 TL) Aradaki fark gerçekten fazla. Aranızda Millenicom kullanıcısı varsa veya daha önce Millenicom kullanan varsa ne gibi bir deneyimi olduğunu anlatırsa çok mutlu olurum.

Hocam şöyle bir sorun var ama bu firmalar alt yapın ne desteklerse mantığında olduğundan maks hızı alırsan kesilmeler yaşayabilirsin bilginize.

YazılımKafa

80+ Silver
Merhabalar
Yaklaşık 5-6 yıldır Türk Telekom kullanıyorum ve 8 - 16 - 24 mbps paketlerinin hepsini denedim ve artık yüksek indirme hızlarına geçmek istiyorum. Şuan ne kadar ödediğimiz hakkında bir bilgim yok. Millenicomdan yaptığım altyapı testinde 49 mbps aldığımı gördüm. Turknetde de bir test yaptım ve ordada 50 mbps aldım. Millenicomdaki paketler inceledim ve gözüme Türk Telekom ve urknet paketlerinden ucuz geldi. (Örnek; Turknet 50 mbps --> 300 TL Türk Telekom 50 mbps --> 350 - 400 TL Millenicom 50 mbps --> 220 TL) Aradaki fark gerçekten fazla. Aranızda Millenicom kullanıcısı varsa veya daha önce Millenicom kullanan varsa ne gibi bir deneyimi olduğunu anlatırsa çok mutlu olurum.
Millenicom un müşteri hizmetleri kötü ve sürekli zam yapıyorlar.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Millenicom kötü bir firma.

EnsSng

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Enes Süngüç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Peki sizce hangi İSS ye geçmeliyim. Baktığınız zaman hepsi Türk Telekom altyapısı kullanıyor.

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Asil
bende aynı şekilde uzun süredir türk telekom kullanıyorum, önerebileceğiniz fiyat farkı çok olmayan, 200-250tl cıvarında hiç değilse 30mps görebileceğiö sorunsuz bir internet var mı?

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Btk güvenmiş ki işletmeci yetkilendirmesi yapmış. Netman kullandım, sıfır sorun yaşadım.
Sorun yaşamadığın sürece hepsi iyi , sorun yaşayınca kötü.
Altyapıda sorun yoksa pek sorun yaşamazsınız, daha ucuzu varken neden fazla veresniniz ki.
Duyurular kısmında ki fiyatlarada bakmanızı tavsiye ederim.

EnsSng

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Enes Süngüç
Btk güvenmiş ki işletmeci yetkilendirmesi yapmış. Netman kullandım, sıfır sorun yaşadım.
Sorun yaşamadığın sürece hepsi iyi , sorun yaşayınca kötü.
Altyapıda sorun yoksa pek sorun yaşamazsınız, daha ucuzu varken neden fazla veresniniz ki.
Duyurular kısmında ki fiyatlarada bakmanızı tavsiye ederim.
Hocam açıkcası aile baskısı diye bir durum var ve kesinlikle bildikleri yoldan gidiyorlar ve bu Netman veya Gigaspeed ben dahil onlarada çok yabancı geliyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,259
Üyeler
140,797
Son üye
ahmetefe5858
Top Bottom