Neler Yeni

Turknet Zam yaptı Neye Gecmeliyim

N2AG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Nazif
Turknet 300 e geçtiği zaman millenicom a geçtim altyapı turktelekom ile zaten aynı 100 mbps ilk 5 ay 230 sonra 300 görünüyor şuan sıkıntı yok zaten aynı altyapı müşteri hizmetlerine ulaşmam gerekmedi hiç zaten türknette de istesemde ulaşamıyordum daha kötu olamaz heralde 😄

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Duyurular kısmını inceleyin. Hayırlı olsun.
Manav etiketi gibi önü farklı; arkası farklı. 🤭

222.jpg

Son düzenleme:

ismailx16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
İsmail
100 mbps paket fiyatları
poyraz net 170 TL
comnet senelik 180 TL aylık 220 TL
gıbırnet 240 TL
millenicome 230 TL
finet 330 (yeni fiyat)
tbtnet 270 TL
netspeed 278 TL
ay telekom 230 TL
fixnet 320 TL(yeni fiyat)
efsane 240 TL

şuan bu firmalar zam açıklamadı ama açıklayabilir, ben 1 sene olmuştur poyraz kullanıyorum, onlarla konuştum şuanlık aynı fiyat eğer zam gelirse piyasada en ucuz biz olacağız her zamanki gibi dediler.
hocam listedeki iss lerin çoğunun adı pek fazla duyulmadı bunlara nasıl güvenebiliyorsunuz?

Lady-Of-Ice

80+ Silver
M....ni.com
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hepsi btk kayıtlı; yasal.

panda74

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
H
hocam listedeki iss lerin çoğunun adı pek fazla duyulmadı bunlara nasıl güvenebiliyorsunuz?
O yukarıda firmaların bazıları, devlet kurumlarına ve büyük şirketlere internetlerini sağlayan İSS lerdir,
Sen adlarını bilmiyor olabilirsin yazdıklarım ama senelerdir bilinen İnternet sağlayıcıları onlar, sade efsane ile ay telekom bilinmedik firma öbürlerine göre.
Forum sitelerinde konuları bile dolu bu dediğim firmaların, ben 1 sene türk net kullandım, sonra 1-1,5 sene gıbırnet, şuan 1 senedir poyraznet kullanıyorum. üçü arasında en iyisi poyraz sonra gıbır sonra türknet. tabi bu bulunduğun konuma göre değişir, ben memnunumdur ama başkası değildir.

Not:
Ay telekom bilinmedik firma dedim ama 30 senedir faaliyet gösteren,12 yıldırda internet sektöründeymiş şimdi öğrendim

Son düzenleme:

ismailx16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
İsmail
O yukarıda firmaların bazıları, devlet kurumlarına ve büyük şirketlere internetlerini sağlayan İSS lerdir,
Sen adlarını bilmiyor olabilirsin yazdıklarım ama senelerdir bilinen İnternet sağlayıcıları onlar, sade efsane ile ay telekom bilinmedik firma öbürlerine göre.
Forum sitelerinde konuları bile dolu bu dediğim firmaların, ben 1 sene türk net kullandım, sonra 1-1,5 sene gıbırnet, şuan 1 senedir poyraznet kullanıyorum. üçü arasında en iyisi poyraz sonra gıbır sonra türknet. tabi bu bulunduğun konuma göre değişir, ben memnunumdur ama başkası değildir.

Not:
Ay telekom bilinmedik firma dedim ama 30 senedir faaliyet gösteren,12 yıldırda internet sektöründeymiş şimdi öğrendim
yani dediğinize göre bu firmalar halihazırda devlet kurumlarına ve büyük şirketlere internet veren ancak küçük kullanıcıların pek tercih etmediği(en çok tercih edilen iss lerde adı geçmediği için) issler

FurkanCag

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Furkan Çağlayan
Şuan kullnadığın hizmeti iptal ettirirsen 2 3 güne port boşalıcağı için başka İSS a geçersin ama bölgesel olarak destek vermiyebilir

panda74

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
H
yani dediğinize göre bu firmalar halihazırda devlet kurumlarına ve büyük şirketlere internet veren ancak küçük kullanıcıların pek tercih etmediği(en çok tercih edilen iss lerde adı geçmediği için) issler
Düşününce evet, bunlar genelde şirketlere, kurumlara internet sağlıyorlar, reklam vermedikleri için bizim Türk halkına göre bilinmeyen firmalar. lakin kullanıcı sayılarıda bilinmeyen demek için fazla. sade reklam vermiyorsa kötüdür düşünce tarzı fazla bizlerde.
Ben mesela gıbıra geçtiğimde ilk aylarda memnundum, arkadaşımı bile geçirdim, sonra bende sıkıntılar çıktı daha sonra ayrıldım, lakin arkadaşım çok memnun sıkıntısız hala kullanıyor, bu internet bölge konuma göre memnunluk değişiyor.

Ben poyraz geçerken çok araştırdım, gölcük belediyesi, kocaeli şehir hastanesi, gemsan( çok bilindik büyük şirket) daha çok var aklıma gelmedi, internet sağladıklarını öğrendikten sonra geçmiştim.

Son düzenleme:

ismailx16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
İsmail
Düşününce evet, bunlar genelde şirketlere, kurumlara internet sağlıyorlar, reklam vermedikleri için bizim Türk halkına göre bilinmeyen firmalar. lakin kullanıcı sayılarıda bilinmeyen demek için fazla. sade reklam vermiyorsa kötüdür düşünce tarzı fazla bizlerde.
Ben mesela gıbıra geçtiğimde ilk aylarda memnundum, arkadaşımı bile geçirdim, sonra bende sıkıntılar çıktı daha sonra ayrıldım, lakin arkadaşım çok memnun sıkıntısız hala kullanıyor, bu internet bölge konuma göre memnunluk değişiyor.

Ben poyraz geçerken çok araştırdım, gölcük belediyesi, kocaeli şehir hastanesi, gemsan( çok bilindik büyük şirket) daha çok var aklıma gelmedi, internet sağladıklarını öğrendikten sonra geçmiştim.
cevaplarınız için teşekkürler hocam bende bilgilenmiş oldum sağolun

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
ali canlı
Mileni.com A az önce geçiş yaptım hem uygun hemde aynı alt yapıda ne alıyorsanız aynısını biz veriyoruz dediler geçiş işlemleri çok rahat oldu bakalım 3-4 gün içinde geçecek . Turknet i senelerdir kullanıyorum hem 10 a yakın kişiyi abone ettim ttnetten dolayı şimdi de teker teker bugün itibari ile mileniye taşımaya başlıyorum . Birde Şok net diye bir şey çıkmış daha ucuz geldi bana Şok marketin miş bir bu kaldı zaten girmediğiniz 😂😂😂.
https://soknet.alfailetisim.com.tr/...X0SoxCA17ijPRnVuuE9--sr2zRocBC_0aAmnDEALw_wcB

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
929,099
Üyeler
145,320
Son üye
bervtt
Top Bottom