Arama sonuçları: *

1. Che_

Cs 2 güncelleme hakkında

Dusty mı Dust 2 mi? Sonunda overpaassten kurtulduk
  2. Che_

CS2 AK47 Skin'im Nasıl sizce?

Bende de simsiyah var da holo çıkartma falan yapıştırdım bir tık da pahalı. Tüh
  3. Che_

CS2 AK47 Skin'im Nasıl sizce?

Böyle bir çıkartma mı var la
  4. Che_

Bu COC Hesabı Ne Kadar Eder ?

Kimse almaz alırsa da çok ucuzdan çünkü sadece belediye binası kasılmış. Bir de bunları düzeltmesi olacak
  5. Che_

BF1 VS BF4 VS BF3 VS BF 2042

Hile var ama klan sunucuları çok fazla aktif admin var bu sebeple hilesiz oynuyorsun ama Bf5'te kalıcı sunucular yok.
  6. Che_

BF1 VS BF4 VS BF3 VS BF 2042

Bf4 ve bf3 oyuncusu az. Bf5 hile dolu, P2W var. Bf2042 gelecek teması berbat ve optimizasyon sorunlu. Bf1 mükemmel hilaue modu, Türkçe, Osmanlı, klan sunucuları(hile yok), P2W yok.
  7. Che_

snowrunner multiye arkadaş arıyorum

Etiketledim zaten görürse yazar.
  8. Che_

Dediğim gibi biraz ara verdim oynama saatlerim de değişik zaten. Tümen arkadaşa arıyordu ama
  9. Che_

@tümen Ben kısa sürede 96 saat oynayıp 2 harita bitirdim biraz ara verdim.
  10. Che_

CS2 cok hile var napmalıyız?

Şans işi hocam ben bu sene 100 maç falan oynamışımdır. Hiç hile gelmedi.
  11. Che_

CS2 cok hile var napmalıyız?

CS GO kapandığından beri CS2 oynuyorum. 30-40 maç oynamışımdır 2-3 şüpheli dışında hiç hile görmedim. Ancak herkes sıfır ranktan başladığı için karşına çok iyi oyuncular da gelebiliyor.
  12. Che_

Valorant kaç saat oynadığımı gösteren site var mı?

Bildiğim kadarıyla hiçbir site yok. Trackergg yanlış gösteriyor.
  13. Che_

BF 1'i ben almalı mıyım, BF 2042 alınır mı?

Kesinlikle oynanmalı açık ara en sevilen ve en iyi bf. Hile olsa bile klan sunucularında çokça admin var hemen banlıyorlar yoksa hilelerle dolu bir oyunu +300 saat oynamazdım.
  14. Che_

BF 1'i ben almalı mıyım, BF 2042 alınır mı?

Bf1'de hile var ama çok fazla klan sunucusu var onları favorilere ekleyip sürekli oradan oynayabilirsin. Filtreleri sıfırla ve kontrol et çünkü tamamen silinmiyor. Daha sonra oyuncular kısmına gir orada özellikle +10 ve yok'u seç. Dolu gibi görünse bile boş yer oluyor çoğunda. BF2042 oynadım tam...
  15. Che_

CS2 Rankımı vermiyor

Seçkin olarak gireceksin rekabetçi değil. 1697316154 CS2'de geldi bu özellik. Ben seçkin modunu sevmiyorum şahsen. Ama mecbur rank için oynayacaz. CS GO'da rekabetçi de girsen rank veriyordu.
  16. Che_

CS:GO'yu şimdiden özlediniz mi? 🤔

Nerede o eski ak sesi...
  17. Che_

game pass arkadaşla oynanacak oyun

Saf aksiyon Gears 5 Minecraft madeni gibi ama çok daha detaylısı Deep Rock Galactic Namıssız gibi vs attığınız Deathloop
  18. Che_

Starfield yeni oyunu Gamepass e eklendi mi?

Starfield 6 Eylül'de herkese açılacak
  19. Che_

cs2 gelmemesi saçmalığı hakkında

Bana da gelmedi sandım ana menüde haberler kısmının en üstündeymiş bir kontrol et
  20. Che_

SA:MP hala oynanıyor mu?

SAMP değil de MTA için konuşacam. Depremden sonra MTA indirdim 2010-2011 yıllarında açılmış sunucu olan CIT'te 100 saat gömüp tekrar saldım. Sunucu GTA Fivem ve SAMP Roleplay çıktığından beri oyuncu sayısı günlük 500'lerden 200'lere düştü. Bu sunucu gibi başka sunucu yok yıllardır MTA oynuyorum...
Top Bottom