Neler Yeni

CS2 cok hile var napmalıyız?

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,062
İsim
MehmedVII
Hileler yüzünden oyundan soguduk hangi seçkin maça girsem hile geliyor.Rakip maçta yenilince mola istiyorlar hemen acıyorlar.Biz bu oyunu temiz sekilde nasıl oynayacaz?
CS GO kapandığından beri CS2 oynuyorum. 30-40 maç oynamışımdır 2-3 şüpheli dışında hiç hile görmedim. Ancak herkes sıfır ranktan başladığı için karşına çok iyi oyuncular da gelebiliyor.

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,153
İsim
Mert Metshi
bu hileler bi bana gelmiyor galiba

Whesper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Whesper
Yeni çıkan VAC Live şuan bilerek müdahale etmiyor, hilelerden veri topluyor diyorlar. Ne kadar doğru bilemem.

Ritim Ustası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,035
İsim
Mehmet Yılmaz
CS GO kapandığından beri CS2 oynuyorum. 30-40 maç oynamışımdır 2-3 şüpheli dışında hiç hile görmedim. Ancak herkes sıfır ranktan başladığı için karşına çok iyi oyuncular da gelebiliyor.
FPS oyunlarında e spocuların bile hile kullandığı tespit ediliyor bu kadar çok oyuncu kitlesi olan bir oyunda seçkin de bile bu kadar çok hileyle karşılaşmak imkansız değil açtığım konuda CS hilesi yapan birisi var ve çok fazla izlenmiş videosu yabancıları katmıyorum onlar hile konusunda bizimkilerden daha üst seviye ve onlar seçkine rahatça ulaşabiliyor

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

zamzom

80+
Şu hile engelleme sisteminin sorumluluğunu bana vericekler zamanında c++ tecrübem de var yapmadıkları şeyi yapıp tüm hileleri öncelikle lifetime premium üyelik alıp kodlarını deşifre ede ede günlük update atıcam vac a bunlar hile nin çalışma prensibine göre engelleme yaptıkları için aylar alabiliyor ban yemesi ama benim dediğim method ile günlük ban yicekler ve en son pes edicekler çok özel hile olmadıkça.

Metin2 adlı oyunda bile hackshield kodlayan kişiler bilgisayara erişme izni koyup adamın hile yapıp yapmadığını arada kontrol edip yapıyorsa yöntemini çözüp güncelleyerek hileyi engellediklerini gördüm ben istenirse her şey yapılır tabii ne kadar etikti bilmiyorum zaten oynamayı bıraktım bunları öğrendikten sonra pvpleri.

Son düzenleme:

Metehan_Acar1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Metehan Acar
İlgilendiği Kategoriler
Oyun,PC Toplama
Şu hile engelleme sisteminin sorumluluğunu bana vericekler zamanında c++ tecrübem de var yapmadıkları şeyi yapıp tüm hileleri öncelikle lifetime premium üyelik alıp kodlarını deşifre ede ede günlük update atıcam vac a bunlar hile nin çalışma prensibine göre engelleme yaptıkları için aylar alabiliyor ban yemesi ama benim dediğim method ile günlük ban yicekler ve en son pes edicekler çok özel hile olmadıkça.

Metin2 adlı oyunda bile hackshield kodlayan kişiler bilgisayara erişme izni koyup adamın hile yapıp yapmadığını arada kontrol edip yapıyorsa yöntemini çözüp güncelleyerek hileyi engellediklerini gördüm ben istenirse her şey yapılır tabii ne kadar etikti bilmiyorum zaten oynamayı bıraktım bunları öğrendikten sonra pvpleri.
O kadar kolaysa valveda yapar

Yasin Çınar

80+ Bronze
Daha az önce adam sanki eliyle koymuş gibi adamları tek tek vurdu.

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,434
İsim
Emre

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,062
İsim
MehmedVII
FPS oyunlarında e spocuların bile hile kullandığı tespit ediliyor bu kadar çok oyuncu kitlesi olan bir oyunda seçkin de bile bu kadar çok hileyle karşılaşmak imkansız değil açtığım konuda CS hilesi yapan birisi var ve çok fazla izlenmiş videosu yabancıları katmıyorum onlar hile konusunda bizimkilerden daha üst seviye ve onlar seçkine rahatça ulaşabiliyor
Şans işi hocam ben bu sene 100 maç falan oynamışımdır. Hiç hile gelmedi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,731
Üyeler
142,167
Son üye
MSU500
Top Bottom