Neler Yeni

CS2 cok hile var napmalıyız?

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,537
İsim
Cengiz
Hileler yüzünden oyundan soguduk hangi seçkin maça girsem hile geliyor.Rakip maçta yenilince mola istiyorlar hemen acıyorlar.Biz bu oyunu temiz sekilde nasıl oynayacaz?
güven aktörü yükselt benim şöyle bir rehberim var steamde de oku

Gif Man

80+ Gold
Böyle Devam Ederse .

Counter-Strike 1.6

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,087
İsim
umut şahin
Hileler yüzünden oyundan soguduk hangi seçkin maça girsem hile geliyor.Rakip maçta yenilince mola istiyorlar hemen acıyorlar.Biz bu oyunu temiz sekilde nasıl oynayacaz?
knkm benim uzun zamandır oyunuma hile gelmiyor bu seniin güvenlik faktörüne bağlı eğer hile açan bir arkadaşın varsa ve birlikte oyun attıysanız bunndandır

denzer32

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mustang
knkm benim uzun zamandır oyunuma hile gelmiyor bu seniin güvenlik faktörüne bağlı eğer hile açan bir arkadaşın varsa ve birlikte oyun attıysanız bunndandır
Ben oldum olası hile görünce krize giriyorum işten keyifle geliyoruz giriyoruz oyuna hasta olup çıkıyoruz. 12-0 yendiğimiz adamlar bir mola veriyorlar maçı çeviriyorlar napcaz bilemedim arkadaş listemi temizleyeyim mi

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,087
İsim
umut şahin
Ben oldum olası hile görünce krize giriyorum işten keyifle geliyoruz giriyoruz oyuna hasta olup çıkıyoruz. 12-0 yendiğimiz adamlar bir mola veriyorlar maçı çeviriyorlar napcaz bilemedim arkadaş listemi temizleyeyim mi
knkm arkadaş listesi değil hani birlikte duo giriyorsunuz ya rekabetçi veta yoldaş dcden konuşuyorsun eğer onun güven faktörü düşükse ve birlikte maç oynarsanız o kişinin hesabıda bir süre sonra ban yerse senin de güven faktörün düşer

denzer32

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mustang
knkm arkadaş listesi değil hani birlikte duo giriyorsunuz ya rekabetçi veta yoldaş dcden konuşuyorsun eğer onun güven faktörü düşükse ve birlikte maç oynarsanız o kişinin hesabıda bir süre sonra ban yerse senin de güven faktörün düşer
Ne yapmak lazım şimdi

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,439
İsim
Emre

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Sercan SAYİT
Oyunda hileye denk gelmemek için ne kadar uğraş gerekiyormuş, bu ne saçmalık? Oyuna yeni başlayan insanlar ya da az saati olanlar için resmen hilecilere denk gelmek zorundasınız denilmiş.

umutbeedir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Umut BEDİR
İlgilendiği Kategoriler
Tasarım ve Oyun
Instagram
chox.ia
Steam
https://steamcommunity.com/id/untiliwin/
Discord
umt.bdr
bırak

denzer32

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mustang
Oyunda hileye denk gelmemek için ne kadar uğraş gerekiyormuş, bu ne saçmalık? Oyuna yeni başlayan insanlar ya da az saati olanlar için resmen hilecilere denk gelmek zorundasınız denilmiş.
Helal olsun valla çok güzel ozetledın yeni başlayanlara haksızlık resmen

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
987,675
Üyeler
156,191
Son üye
sdgshbxcvx
Top Bottom