Neler Yeni

CS2 cok hile var napmalıyız?

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,439
İsim
Emre

denzer32

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mustang
Şimdi herkes diyor ki bana hile denk gelmedi siz öyle sanıyorsunuz adamlar hileyle vuruş yapmıyorlar ki taa baseden izliyorlar rakibin nereye rushlayacagını. Adamlar sizin nereye gideceğinizi bildikleri için kendi takımına Info verip ona göre pusu atıyorlar.Valvede bunu anlayamıyor

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,987
İsim
Emre
Discord
necromancerr

denzer32

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mustang
dikkatli oyna toksiklik yapmadan sakin güzel bir oyun geçir ve olabildiğince övgü al ve ver seninle oynayacak arkadaşına dikkat et hile açıyormu açmıyor mu gibi gibi
Ben Kendi takımımda hile kullananı gördüğüm zamanda reportluyorum

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,550
İsim
Selim
Düşük eloda novalardan rapor yediğimiz için globale gelene kadar 100 kişi çoktan rapor atıyor ve güven faktörü düşüyor 👍 iyi oynarsan güven faktörün düşüyor böyle abest bir sistem görmedim hayatımda yani yeni bir oyun ve rütbeler sıfırlandı karşıma nova adam geliyor suprem ya da global görünce report atıyor 😄 faceid en iyisi hile derdi yok ve herkes çok iyi oynuyor hem rekabet var hem de karşıda hile var mı aceba gibi psikolojik çöküntüye gitmiyorsun. İyi oynayana helal olsun derler kötü ye de kendini geliştir 👍 ama normal cs de kötü oynarsan küfür yersin güzel oynarsan report 🤔

denzer32

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mustang
Düşük eloda novalardan rapor yediğimiz için globale gelene kadar 100 kişi çoktan rapor atıyor ve güven faktörü düşüyor 👍 iyi oynarsan güven faktörün düşüyor böyle abest bir sistem görmedim hayatımda yani yeni bir oyun ve rütbeler sıfırlandı karşıma nova adam geliyor suprem ya da global görünce report atıyor 😄 faceid en iyisi hile derdi yok ve herkes çok iyi oynuyor hem rekabet var hem de karşıda hile var mı aceba gibi psikolojik çöküntüye gitmiyorsun. İyi oynayana helal olsun derler kötü ye de kendini geliştir 👍 ama normal cs de kötü oynarsan küfür yersin güzel oynarsan report 🤔
Ben güzel oynayan rakibe helal olsun derim hep hatta arkadaşlık isteği atarım ama hileler kendini cok belli ediyor.Adam SSG alıyor herkese tek atıyor adam acık acık hileyim diyor zaten banlatamazsın beni diyor yani adamlar öyle bir tollüyor ki bizi basemizden çıkamıyoruz

MveA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Mehmet Ali
Oyuncu sayısı düştü. Pazardaki ürünlerde de düşüş var. Oyunun yapımcıları böyle devam ederse kalan oyuncular da diğer oyunlara kayacak. Kaldı ki oyunda ping ve optimizasyon sorunları da devam ediyor. Ek olarak oyunun seçkin eşleştirmesi tam bir rezalet. Eşleşme kriterine acilen oyuncunun saati ile ilgili kriter getirilmeli. 1000 saati olan ile 40 saati olan eşleşmesin bir zahmet.

Suleiman Hetfield

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Süleyman Güzey
İlgilendiği Kategoriler
Havacılık, Uzay, Müzik, Sinema, Kitap, Masaüstü Bilgisayar ve Parçaları, Bilgisayar Oyunları, Yazılım,
Hileler yüzünden oyundan soguduk hangi seçkin maça girsem hile geliyor.Rakip maçta yenilince mola istiyorlar hemen acıyorlar.Biz bu oyunu temiz sekilde nasıl oynayacaz?
Faceit oyna. Hile varsa hile var. Yani sence de yapabileceğin bir şey var mı? 😂

denzer32

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mustang
Oyuncu sayısı düştü. Pazardaki ürünlerde de düşüş var. Oyunun yapımcıları böyle devam ederse kalan oyuncular da diğer oyunlara kayacak. Kaldı ki oyunda ping ve optimizasyon sorunları da devam ediyor. Ek olarak oyunun seçkin eşleştirmesi tam bir rezalet. Eşleşme kriterine acilen oyuncunun saati ile ilgili kriter getirilmeli. 1000 saati olan ile 40 saati olan eşleşmesin bir zahmet.
İstanbul'a sunucu açmaları gerekiyor çünkü rakip 5-10 pingle oynarken ben niye 50-60 pingle oynuyorum adalet mi bu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
987,675
Üyeler
156,191
Son üye
sdgshbxcvx
Top Bottom