Arama sonuçları: *

1. CptnAktaş

Masaüstü Fotografını Paylaşır mısınız ? Nasılmış Bakalım

Hocam şu şekil nasıl yapabilirim? win 11 kullanıyorum
  2. CptnAktaş

sonradan farkettim kuzenim olur kendisi
  3. CptnAktaş

ADKSMFGKSDMFGKDMSFKM farketmedim
  4. CptnAktaş

Yeter! Windows 11'e geçmeye gerek var mı?

hocam elinize sağlık i7 3770 r7 370 4gb ve 12gb ramim var üstüne bir de 120gb ssd mevcut. Merakımdan soruyorum win 10 dan 11 e geçersem performans artar mı yoksa daha da mı düşer
  5. CptnAktaş

Adobe Premier Pro'nun Hangi Sürümünü Kullanmalıyım?

İyi günler DA Forum. Premier Pro Kullanmayı istiyorum ama sistemimi çökertmemesi içinde sürüm olarak hangisini yüklemem gerektiğini danışmaya geldim. i5 2400 r7 370 4gb 8gb ram sizce bu sisteme hangi sürümü kurmalıyım
  6. CptnAktaş

Programsız Ve Ücretsiz Şekilde Windows 10 Lisans Etkinleştirme

konuya bende like vermiştim zaten 2 gündür de sürekli lisans isteyen insanlar vardı bende yapayım dedim görmedim kusura bakmayın konu nereden siliniyor
  7. CptnAktaş

Programsız Ve Ücretsiz Şekilde Windows 10 Lisans Etkinleştirme

İyi günler forumda sürekli windows 10 ile ilgili etkinleştirme problemleri yaşayanları görüyorum o yüzden bu konuyu açıyorum iyi okumalar efendim. CMD (Komut İşlemi) Yönetici olarak Çalıştırın, Açılan ekrana; cscript slmgr.vbs /ipk kodunu yazın Aşağıda Windows 10 Etkinleştirme Kodu arasından...
  8. CptnAktaş

Technopat sosyaldeki saçma konular

oradaki tartışmaları konuları vs. burda konuşmanın bir manası yok
  9. CptnAktaş

Technopat sosyaldeki saçma konular

başka sitedeki şeyleri burada paylaşmayın.
  10. CptnAktaş

Bilgisayarıma Virüs Girdi Ne Yapmalıyım?

hile açarken baban gelmiyor tabi aklına. virüs programı ile temizleyi dene yoksa kurtarmadan dosyaları koruyarak format at. c diskindeki önemli dosyaları flasha veya başka diske taşı
  11. CptnAktaş

Bilgisayarıma Virüs Girdi Ne Yapmalıyım?

normalde iyi olmuş diyecektim de neyse bişe demek istemiyorum. kurtarmadan format at
  12. CptnAktaş

C'ye Format Attım D Diskindekiler Yazınca Çıkmıyor

İyi günler başlık biraz saçma fakat dün c ye format attım sonrasında gerekli programları kurdum fakat d ye yüklü olan oyun ve uygulamalar başlat menüsünde arayınca çıkmıyor. steam origin içindeki oyunları doğruladım fakat valorant tarzı oyunlarda vanguard vs silindiği için doğrulama yapamıyorum...
Top Bottom