Arama sonuçları: *

1. CptnAktaş

İsmail Kartal 🦅 devam etmeli

Bence sen galatsaraylısın
  2. CptnAktaş

4-1 Galatasaray maçı hakkında düşünceleriniz ne?

Adamların kanat anlayışı forveti beslemek bizde zaha tete ne kadar icardiyi besleyebiliyor, ben icardi suçsuz günahsız demiyorum. Tamamen rezalet oyunumuz eksik mevkiler, 3 ay oynamamış oliveira nın oluşu vs vs sebep bahane çok çözüm yok
  3. CptnAktaş

icardi yatıyo diyosun adam forvet, maç boyunca sadece 15 kez topla buluşabilmiş. Sen bu adama topu getiremiyorsan adamdan mbappe olmasını bekleme
  4. CptnAktaş

Hakeme kızmak çözüm değil, önceki maç evinde 10 kişi kalıyorsun ve zar zor yeniyosun. Bu maçta da artık zaten aslı mevkisi olmayan adam yorgun orada yetişemiyor. Adamı çıkar eksilmesin takım. Bu tür takımlara geri çekilirsen yenilgiyi kabul edersin. Canımız sağolsun
  5. CptnAktaş

Pogba Emekli Oldu! (doping testi pozitif çıktı)

Allahtan almamışız la başımıza bela olurdu
  6. CptnAktaş

VAR Kayıtları Açıklandı!

adama kafa atıyor adamın burnu içine eziliyor şiddetli temas yok diyor. Sanırım şiddetli temas olması için burnun kırılması gerekiyor KOMEDİ
  7. CptnAktaş

350-400TL Krampon Önerisi

İyi günler 350-400tl bütçem var. Hem halı sahalarda hem de normal sahada giymek için krampon almak istiyorum. Halı saha ayakkabısı almama sebebim ön kısımları havaya kalkıyor olması. Güzel bir krampon önerir misiniz?
  8. CptnAktaş

Futbolda Kendimi Geliştirmek İçin Ne Yapmalıyım?

hocan zaten daha önce söylemişse yükselebilirsin. Sen hocanın dediği yönde takımla beraber oynamaya devam et. Tabi ki ekstralar yapacaksın ama unutma önceliğin takım ve hocanın dedikleri olsun
  9. CptnAktaş

Futbolda Kendimi Geliştirmek İçin Ne Yapmalıyım?

hocam hocanızın dediği yönde ilerleyin. kondisyon antrenmanları yapın, bekinizle beraber anlaşmalı oynayın eğer ileri gitmen gerekiyorsa ileri koş geride durman gerekiyorsa geride unutma maç sadece çalımdan ibaret değil
  10. CptnAktaş

Bu Krampon Alınır Mı ?

halı sahada oynayacağım arada bir de çim sahaya gideceğim
  11. CptnAktaş

Bu Krampon Alınır Mı ?

hocam ona bütçem yetse zaten :D
  12. CptnAktaş

Bu Krampon Alınır Mı ?

güzel de ne bileyim
  13. CptnAktaş

Bu Krampon Alınır Mı ?

hocam renk olarak hoşuma gitmedi ve bu türlerin önü havada duruyor gibi
  14. CptnAktaş

Bu Krampon Alınır Mı ?

peki nasıl bir krampon almalıyım ilk defa internetten krampon alıyorum
  15. CptnAktaş

Bu Krampon Alınır Mı ?

çok özür dilerim dalgınlığıma gelmiş kusura bakmayın buyurun link Nuoman Erkek Yüksek Top Assassin's Çivili Çizmeler Genç Futbol Ayakkabıları Antrenman Ayakkabıları (Yurt Dışından)...
  16. CptnAktaş

Bu Krampon Alınır Mı ?

İyi günler ilk defa kendime krampon alacağım fiyatların genelde 400-500 TL olduğunu biliyorum sizce bu krampon iyi mi ? daha iyisi varsa atarsanız sevinirim Bütçem bu civarlarda
  17. CptnAktaş

Fenerbahçe 2 - Galatasaray 1 MS

diagnenin iptal edilen golündeki itme faulse, cicaldauya yapılan da penaltıydı
  18. CptnAktaş

GS-FB maçını nerden izleyebilirim??

çözüm olarak işaretlersen sevinirim :D sonuçta donmayan nadir sitelerden :D
  19. CptnAktaş

GS-FB maçını nerden izleyebilirim??

safirbettv tavsiyemdir
  20. CptnAktaş

M.S.|| Olympique Marsilya 0 - 0 Galatasaray

hele bi gelsinlerde taraftarlarına göz açtırmayak
Top Bottom