Arama sonuçları: *

1. CptnAktaş

Yayın/Video Yapmak istiyorum?

hocam cptn vs tanıyorum hemşeriyiz sda vs malatyadaydı halı sahaya gitmişliğimiz vs var. Ben sürekli oynuyorum ve oynarken tek kalıyorum bu yüzden videolarımın cptn gibi sohbet edit vs gibi geçmesini istiyorum ama edit yeteneğim yok:(
  2. CptnAktaş

hocam zaten amacım oynarken hem eğlenmek hem de bunu aktarmak. Mizacımın bu yönde olduğunu ve bunu kullanmak istiyorum
  3. CptnAktaş

hocam sohbetimin iyi olduğunu söylerler aynı zamanda mmo rpg dışında her oyunu oynarım ve iyi de oynadığımı düşünürsün
  4. CptnAktaş

hocam rankım dia. Cs de ise lemim. Sesimi kullanmayı düşünüyorum ortamlarda iyi sohbetim vardır
  5. CptnAktaş

hocam direkt oyunun oynadığım şekilde ki kalitesiyle 60fps kaydediyorum
  6. CptnAktaş

evet kendi programı var, 10dk lık video 1.5 gb falan
  7. CptnAktaş

kusura bakmayın, genelde oyun valo,cs hikaye oyunları mc falan konsept ise tamamen goygoy
  8. CptnAktaş

Arkadaşlar iyi günler yayın ve youtube falan yapmak istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum hani ne ile çekeyim? edit kısmını nasıl yapmalıyım? yayınları nasıl yapabilirim? her şeyi ile madde madde yazarsanız sevinirim, sizce bu sistem ve internetle nasıl yaparım? I3 12100F// ASUS DUAL...
  9. CptnAktaş

Youtube Cidden e sporcu olabilirmiyim?

youtuber/yayıncı bu tür insanların önünde olman lazım. Kendin bir kanal açıp yükselmeyi de deneyebilirsin 1661939972 izleyicin olursa neden olmasın
  10. CptnAktaş

Youtube Cidden e sporcu olabilirmiyim?

valla dostum biraz referans bulman gerekli. Fortinte şu anda e spor durumu nasıl bilmiyorum ama dediğim gibi referans olmak zorunda
  11. CptnAktaş

Youtube Yayınladığım ilk Shorts nasıl oldu?

hocam elinize sağlık, önerilerimi yapayım 1- Fotoğraflar daha iyi ve net koyulabilir. 2-Bir tık daha açık konuşabilirsiniz, biraz konuşmanızı yavaşlatıp daha anlaşılır konuşmak daha iyi olur.
  12. CptnAktaş

Twitch Bedava 250 Bit kazanmak (bitti)

neyse atayım bari eyv
  13. CptnAktaş

nakite çevriliyor mu
  14. CptnAktaş

ne işe yarıyor
  15. CptnAktaş

Twitch yayıncılığı için Ryzen 5 1600 + GTX 1650 sistemde kaç P ve bitrate kullanmalıyım?

sistemin cs valorant gibi oyunlarda yayın yapmak için yeterli fakat internetinin iyi olması lazım güzel bir yayın görüntüsü için.
Top Bottom