Arama sonuçları: *

1. CptnAktaş

Crack oyun dağıtan eleman

Crack olarak, SKIDROW, FITGIRL, RELOADED, EMPRESS genel olarak bunların kırdığı oyunlarda sıkıntı yaşanmıyor
  2. CptnAktaş

Steam Hesabıma Girilip Eşyalarım satıldı

Arkadaşlar şunu söyleyeyim. Aylardır evde değilim yani bilgisayar kullanılmıyor. En yakın virüs bulaşacak tarih 2 ay önce bir virüs gibi olmuştu ve temizlemiştim. Daha dün eve geldim bu sabah format atıp CS indirdim ki bu halde.
  3. CptnAktaş

hocam 2 temmuzda yapılıyor ben 2 temmuzda evde bile değilim. 1688923062 Eve dün geldim başka şehirdeydim. 2temmuzda da laptopumda girdim ama crackli bir şey yüklemedim
  4. CptnAktaş

Steam guardım açık vallahi bilmiyorum nasıl olmuş o gün ki satışalr ruble olarak gözüküyor
  5. CptnAktaş

Arkadaşlar selam steam hesabımda tüm korumalar aktif iken hesabıma girilip 2 temmuz tarihinde tüm oyun envanterlerim satılıyor. Ve 115 TL ye bir hesaptan dota 2 kartı satın alınıyor. Steam desteğe yazdım ne yapmalıyım yardım edin.
  6. CptnAktaş

Xbox Game Pass AGE 4 %100 hata veriyor

sorun hala devam ediyor ben nasıl düzelteceğim ya
  7. CptnAktaş

microsoft store üzerinden indirmeyi deneyip yaptım
  8. CptnAktaş

Arkadaşlar merhabalar age of empires 4 yüklerken şöyle bir hata alıyorum nasıl düzeltebilirim ?
  9. CptnAktaş

Steam istemcisini silecekken her şey silindi

500 GB a yakın gitti hocam
  10. CptnAktaş

vay anasını ya
  11. CptnAktaş

Steam istemcisini silmek için steam uninstall çalıştırdım tüm her şey silindi oyunlar falan. Nasıl kurtarabilirim
  12. CptnAktaş

Steam Çöktü Mü anlık?

evet farkettim oyun gitti de yapacak bir şey yok
  13. CptnAktaş

Steam Çöktü Mü anlık?

Sanırım steam çöktü oyundayken disconnect oldum
  14. CptnAktaş

GTA 5 Hala Satın Alınır mı?

gamermarkt öneririm 2019dan beri alışveriş yaptım hiçbir sıkıntı yaşamadım
  15. CptnAktaş

GTA 5 Hala Satın Alınır mı?

epic hesapları satılıyor 5-10 TL ye alabilirsin
  16. CptnAktaş

Steam cüzdan da ki parayı nasıl nakit çekebilirim

nakite çevirmen için ya bir arkadaşına indirimli oyun alcan sana parasını verecek ya da bynogameden skin satacaksın ama belli bir komisyonlu
  17. CptnAktaş

Steam Profil Arayüzünü Nasıl Şıklaştırırız?

internette bedavaya animasyonlu arka plan tarzı bir şey yapılıyor örnek vermek gerekirse benim hesabım https://steamcommunity.com/profiles/76561198421862120/
  18. CptnAktaş

Epic games hesabım kaç TL eder?

çoğu oyun bedava gta 25 TL olsa bile şu anda sitelerde gta 5li hesaplar 5-10 TL ye satılıyor 50 liranın altında etmez fakat 100de etmez 50-100 arası gider
Top Bottom