Neler Yeni

Steam Hesabıma Girilip Eşyalarım satıldı

CptnAktaş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Samet Mustafa Aktaş
Arkadaşlar selam steam hesabımda tüm korumalar aktif iken hesabıma girilip 2 temmuz tarihinde tüm oyun envanterlerim satılıyor. Ve 115 TL ye bir hesaptan dota 2 kartı satın alınıyor. Steam desteğe yazdım ne yapmalıyım yardım edin.

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,354
İsim
Yusuf
Arkadaşlar selam steam hesabımda tüm korumalar aktif iken hesabıma girilip 2 temmuz tarihinde tüm oyun envanterlerim satılıyor. Ve 115 TL ye bir hesaptan dota 2 kartı satın alınıyor. Steam desteğe yazdım ne yapmalıyım yardım edin.
cep telefonunda steam guard varken nasıl başka yerden açılıp satılıyor anlamadım? steame giriş yapma girişimde dahi bildirim atılıyor telefonuna.

CptnAktaş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Samet Mustafa Aktaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cep telefonunda steam guard varken nasıl başka yerden açılıp satılıyor anlamadım? steame giriş yapma girişimde dahi bildirim atılıyor telefonuna.
Steam guardım açık vallahi bilmiyorum nasıl olmuş o gün ki satışalr ruble olarak gözüküyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Yasin Fırat Özmen
bizim arkadaşın da başına gelmişti ama o 9 tlden olmuştu crackli program kurmaya çalışırken instagram facebook falan hepsi patlamıştı yani bilgisayarda açık olan tüm hesapları gitmişti mümkünse acil şifre değişikliği ve formatı çakman gerekiyor geçmiş olsun soğuk su iç paranın üzerine çünkü steam destek bu konuda hiç bir şey yapamayacaklarını söylemişti arkadaşa aldığı ürün de bu 0.21 TL güncel fiyat satmıyo bilerek yediği kazığı unutmamak için
resim_2023-07-09_201512658.png

Furqan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Furkan balcı
api keyin varsa sil yüksek ihtimalle virus yemişsin

CptnAktaş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Samet Mustafa Aktaş
bizim arkadaşın da başına gelmişti ama o 9 tlden olmuştu crackli program kurmaya çalışırken instagram facebook falan hepsi patlamıştı yani bilgisayarda açık olan tüm hesapları gitmişti mümkünse acil şifre değişikliği ve formatı çakman gerekiyor geçmiş olsun soğuk su iç paranın üzerine çünkü steam destek bu konuda hiç bir şey yapamayacaklarını söylemişti arkadaşa aldığı ürün de bu 0.21 TL güncel fiyat satmıyo bilerek yediği kazığı unutmamak için
Alıntıyı görüntüle
hocam 2 temmuzda yapılıyor ben 2 temmuzda evde bile değilim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eve dün geldim başka şehirdeydim. 2temmuzda da laptopumda girdim ama crackli bir şey yüklemedim

CptnAktaş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Samet Mustafa Aktaş
Arkadaşlar şunu söyleyeyim. Aylardır evde değilim yani bilgisayar kullanılmıyor. En yakın virüs bulaşacak tarih 2 ay önce bir virüs gibi olmuştu ve temizlemiştim. Daha dün eve geldim bu sabah format atıp CS indirdim ki bu halde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Yasin Fırat Özmen
13 şubatta açılan konu 8 haziran itibariyle hala beklemedeymiş o arkadaş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar şunu söyleyeyim. Aylardır evde değilim yani bilgisayar kullanılmıyor. En yakın virüs bulaşacak tarih 2 ay önce bir virüs gibi olmuştu ve temizlemiştim. Daha dün eve geldim bu sabah format atıp CS indirdim ki bu halde.
arkadaşın dediği gibi api keye ulaşmışlar bir şekilde

Top Bottom