Arama sonuçları: *

1. Dearreis

Bireysel İhtiyaç Kredisini Tek Seferde Kapatmak

Çok teşekkürler, yarın bi konuşayım
  2. Dearreis

Tamamdır sağolun
  3. Dearreis

Haftasonu çalışıyorlar mı
  4. Dearreis

Tamam hocam cumartesi açık mı
  5. Dearreis

Görünmüyor hocam ya, keşke görünse
  6. Dearreis

Onu nereden görebilirim ?
  7. Dearreis

Arkadaşlar selam, ziraat bankasından 5 bin TL bireysel ihtiyaç kredisi çekmiştim 2020 temmuz ayında. Bunun ödemesi aylık olarak ödenirse 5600 TL dolaylarında oluyor. Peki bu borcu tek seferde ödesem ne kadar indirim olur, çektiğim tutar kadar mı öderim ?
  8. Dearreis

Kuruyemişci için yılbaşı slogan önerisi

Selamlar arkadaşlar. Kuruyemişçide çalışıyorum. İsmi Kuleli Diğer kuruyemiscilerle rekabet halindeyiz. Yılbaşı için slogan önerisi lazım. Rakiplere de ufak bi diss niteliğinde olursa iyi olur. Çok abartmadan lütfen.
  9. Dearreis

Suanki Kullandiginiz sistemin ozellikleri Nedir?

İmza.
  10. Dearreis

Beat nasıl olmuş? (2)

Ben pek anlamıyorum ama güzel geliyor kulağa. Elinize sağlık
  11. Dearreis

Trendyol iadeyi reddetti??!!

Böyle sürprizler yaparım arada :D Rica ederim efenim, iyi forumlar.
  12. Dearreis

Tamamdır, hayırlı olsun şimdiden. Kargoyu teslim aldığında kargocu beyefendiye 40 saniye bekler misiniz de. Beklemesi için firma süre tanıyor. Yok efendim aracım yolda ceza yiyorum gibi bahaneler üretirse bi anda bıçağı çıkar kargoyu bıçakla güzelce aç. Üründe yamulma vs. yoksa kargoyu teslim...
  13. Dearreis

Abonelik sistemleri hakkinda

Bu game pass yıllık kaç TL hocam
  14. Dearreis

Tamam o zaman sorun olmaz. Bu tarz mağazalar müşteri memnuniyetine göre hareket etmek zorundalar, internetten satış yaptıkları için. Gönlünü ferah tut para iaden yapılır, eğer kargoda herhangi bir kullanıcı hatası yok ise.
  15. Dearreis

Trendyol değil mağaza reddetmiştir. Trendyol müşteri hizmetlerine (destek birimine) ulaş, ürünün arızalı olduğunu ve yanlış renk gönderildiğini söyle. Trendyol para iadesi yapar büyük ihtimalle. Bunun için bir video veya fotoğraf (belge) olması gerekiyor elinde. Ayrıca kargodan alırken bu tarz...
  16. Dearreis

oynadığınız ilk oyun

O yoktu hocam pasta yapma oyunu falan vardı :D
  17. Dearreis

oynadığınız ilk oyun

Allah sabır versin hocam, umarım en güzeli sizin olur :)
  18. Dearreis

oynadığınız ilk oyun

Tarayıcı çökmesin diye en sevdiğim 2-3 oyunu açardım. O zamanlardan beri bilgisayarımı çok temiz kullanmışımdır. 2009 üretim yılı Casper Neo hala sağ tarafımda sapasağlam durur. :) (sadece 1 kez arıza yaptı, o da psu'yu temizlerken statik elektriklenme olmuş. Tamirciye götürdüm, sorunsuz...
  19. Dearreis

oynadığınız ilk oyun

İnternetimizin 4 gb kotası vardı. Kotayı aşınca sağlam geçiriyordu nalet gelesice türk telekom. Ablam işe gitmeden önce bilgisayardan oyun açtırırdı, oyunlar açılınca modemi söker, çantasına koyar işe götürürdü. Bazen tarayıcı çökerdi, ertesi güne kadar oyunsuz kalırdım :( :(
  20. Dearreis

oynadığınız ilk oyun

https://www.kraloyun.com/Oyun/Fireman Şu oyunu da eski alfalar bilir :D bomberman mıydı neydi :D
Top Bottom