Arama sonuçları: *

1. Dearreis

Turknet Kodu olan var mı?

Turknet'e geçeceğim, kod lazım arkadaşlar.
  2. Dearreis

youtubede kısıtlı mod kaldırma

millenicom.com.tr > giriş yapın> güvenli internet > profil güncelleme > güvenli internet istemiyorum > kaydet
  3. Dearreis

XDsl Hat Değerleri İyi Mi?

87 download 29 upload değeri gösteriyor. Ama tamamını alamayabilirsiniz. SNR Margin biraz yüksek.
  4. Dearreis

SüperOnline vs Millenicom?

4 aydır millenicom kullanıcısıyım. Hız değerlerimde bir düşüş olmadı, anlık ping sorunu sadece gece 3-4 gibi oluyor 20 saniye kadar sürüyor ve bitiyor. Bulunduğunuz yerde YAPA altyapı varsa turknet, yoksa millenicom kullanabilirsiniz.
  5. Dearreis

Steam yavaş indiriyor

50 mbit download ile 6.0 alıyorum, senin bunun 10 katı alman gerekir. Yani bu da 60 MB/S yapar.
  6. Dearreis

Hangi İSS'i tercih etmeliyim ?

TT güzel ama pahalı dostum ya
  7. Dearreis

İyi ki millenicom seçmişim hocam. Turknet kadar müşteri ilişkileri berbat bir firma yok. TTNET'in bile müşteri hizmetleri daha iyi turknet'ten. 1605359485 Not: 50 mbit download'ı tamamen alabiliyorum. Steam'den saatte 20 gb, 2 saatte 40 gb indirme yapabiliyorum. Tavsiye ederim, millenicom güzel...
  8. Dearreis

SONUÇ | Turknet'in müşteri hizmetleri oldukça kötü arkadaşlar, bir kayıt bırakıyorsunuz 2 gün sonra geri dönüyorlar. Telefon ile arayıp ulaşmanız mümkün değil. Sadece başvuru için ulaşabiliyorsunuz. Size Bir yığın evrak yollayın diyorlar. Bu evrakları yolluyorsunuz, daha sonra eksik veya eski...
  9. Dearreis

Turknet ile ilgili yardım lütfen

Çok teşekkür ederim, gayet yeterli bir bilgi oldu.
  10. Dearreis

Turknet ile ilgili yardım lütfen

Arkadaşlar selam. Ben başvuru yaptım, bilgilerimi istediler verdim. MNG kargo ile birşeyler göndermemi istediler. Ben bu göndereceğim şeyleri nereden bulacağım, nereyi imzalamam gerekiyor ? Formu bana e posta ile mi ulaştıracaklar ? Bilgi alabilir miyim yapanlar varsa lütfen.
  11. Dearreis

Hayırlı olsun iyi yapmışsınız.
  12. Dearreis

Anladım hocam. Siz hangi interneti kullanıyordunuz turknet'ten önce ?
  13. Dearreis

İnşallah hocam. Kurulum zor mu ? Kendim yapar mıyım ? Boşuna ücret ödemeyelim.
  14. Dearreis

Eğer türknet'ten dönüş yaparlarsa birkaç soru soracağım. 85+10 mantıklı geldi doğrusu. Bir de 8 upload varsa şahane ama sitede 4 yazıyor.
  15. Dearreis

Hocam az önce türk telekom ile görüştüm. 24 mbit internet her şey dahil 95 TL dedi. Upload'da mı 24 oluyor dedim, evet dedi. Ama 24 ay taahhüt veriyor. Port konusunda da diğer firmalarla kıyaslarsanız türk telekom hızının tamamını verir dedi. Ama 95 TL'ye turknet'te 75 indirme 4 yükleme hızları...
  16. Dearreis

Hocam bende dakika yok. Onlar beni arasa iyi olur.
  17. Dearreis

Tamam hocam karar vereyim, dönüş yapacağım size
  18. Dearreis

Peki hocam bulunduğum sokakta yapa mı olması lazım 75 almam için ? 1604479855 Ne kodu hocam bu
  19. Dearreis

Sanırım ben de öyle düşünüyorum
  20. Dearreis

Altyapım iyi
Top Bottom