Neler Yeni

Hangi İSS'i tercih etmeliyim ?

Hangisi ?

• 75 Download 4 Upload Turknet (95tl)

Oylar: 20 87.0%
  • 35 Download 6 Upload Millenicom (85tl)

Oylar: 3 13.0%

• Oy kullanan toplam üye
    23

rucukutu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Emir
Anladım hocam. Siz hangi interneti kullanıyordunuz turknet'ten önce ?
ttnet kullanıyordum 50 mbit e 120 lira fiyat çektiler taahütüm bitiyordu sonrasında 200 lira dediler çıktım direk turnete geçtim

Dearreis

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
652
İsim
Ahmet Yavaş
ttnet kullanıyordum 50 mbit e 120 lira fiyat çektiler taahütüm bitiyordu sonrasında 200 lira dediler çıktım direk turnete geçtim
Hayırlı olsun iyi yapmışsınız.

Dearreis

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
652
İsim
Ahmet Yavaş
SONUÇ | Turknet'in müşteri hizmetleri oldukça kötü arkadaşlar, bir kayıt bırakıyorsunuz 2 gün sonra geri dönüyorlar. Telefon ile arayıp ulaşmanız mümkün değil. Sadece başvuru için ulaşabiliyorsunuz. Size Bir yığın evrak yollayın diyorlar. Bu evrakları yolluyorsunuz, daha sonra eksik veya eski evrak var diyorlar. Kafadan 10 gün uğraşırsınız. Turknet kesinlikle önermiyorum.
Millenicom 1 günde geldi kurdu. Şu anda 100tl'ye 50 download 8 upload alıyorum. Oldukça memnunum. Müşteri hizmetleri son derece iyi.
Turknetle hiç uğraşmayın derim.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,886
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
SONUÇ | Turknet'in müşteri hizmetleri oldukça kötü arkadaşlar, bir kayıt bırakıyorsunuz 2 gün sonra geri dönüyorlar. Telefon ile arayıp ulaşmanız mümkün değil. Sadece başvuru için ulaşabiliyorsunuz. Size Bir yığın evrak yollayın diyorlar. Bu evrakları yolluyorsunuz, daha sonra eksik veya eski evrak var diyorlar. Kafadan 10 gün uğraşırsınız. Turknet kesinlikle önermiyorum.
Millenicom 1 günde geldi kurdu. Şu anda 100tl'ye 50 download 8 upload alıyorum. Oldukça memnunum. Müşteri hizmetleri son derece iyi.
Turknetle hiç uğraşmayın derim.
o millenicom seçenler arasında ben de vardım. haklı çıktım.

Dearreis

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
652
İsim
Ahmet Yavaş
o millenicom seçenler arasında ben de vardım. haklı çıktım.
İyi ki millenicom seçmişim hocam. Turknet kadar müşteri ilişkileri berbat bir firma yok. TTNET'in bile müşteri hizmetleri daha iyi turknet'ten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Not: 50 mbit download'ı tamamen alabiliyorum. Steam'den saatte 20 gb, 2 saatte 40 gb indirme yapabiliyorum. Tavsiye ederim, millenicom güzel bir firma. İmza işleri ile uğraştırmıyorlar sizi. Teknofix'ten bir çalışan geliyor kurulumu yapıyor daha sonra bi takım evraklar imzalatıyor size. Bu işlem yaklaşık 20 dakika sürüyor. Ardından hemen kullanmaya başlıyorsunuz.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,886
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Test sonucu olarak da

İyi ki millenicom seçmişim hocam. Turknet kadar müşteri ilişkileri berbat bir firma yok. TTNET'in bile müşteri hizmetleri daha iyi turknet'ten.
Valla sen milleniden memnunsun ben tt'den.
Özel hizmet alıyormuşum gibi geliyor. 1 Mail ile fiber için talep oluşturabilmek. Twitter'dan bilgi almak istediğimi söyledikten 3DK Sonra Cevap verip 10DK Sonra aramaları. Bir sorunum olduğunda 444 0 375'i arayıp menü fln hariç Hiç beklemeden, müzik dinlemeden bağlanabilmem.
7/24 Müşteri hizmetlerinin açık olması ve gece 1'de bile 5Dakika bekletmeleri. Çok iyi.
Ayrıca internette sorun yaşandığında ses çıkarmadan dakikalar içinde düzeltmeleri.
Şimdilik TT Tarafında tek mağduriyetim Nisan ayında açtığım arıza kaydının hala kapatılmamış olması. Bunun dışında hem evde internet hem de tivibu hizmetlerinden aşşırı memnunum.

yusuf34

80+ Bronze
Selam dostlar. Soru basit 1 ya da 2 oy veriniz lütfen.

Turknet'in altyapısı var oturduğum lokasyonda.
Sizce hangisi daha mantıklı ? Yorum yapın lütfen
bak bende kullanıyorum emnunum turknet 1 ay bedava arkadaşını getir kodunu veriyim KYF85OK35JSO

Hayırlı olsun iyi yapmışsınız.
BENDE TURKNET Kullanıyorum doğruyu söylemek gerekirse 1 kere kesilme oldu o da sabah saatin 6sında 10dk kesinti oldu arıza kaydı oluşturuncada geri dönüyorlar

Dearreis

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
652
İsim
Ahmet Yavaş
Valla sen milleniden memnunsun ben tt'den.
Özel hizmet alıyormuşum gibi geliyor. 1 Mail ile fiber için talep oluşturabilmek. Twitter'dan bilgi almak istediğimi söyledikten 3DK Sonra Cevap verip 10DK Sonra aramaları. Bir sorunum olduğunda 444 0 375'i arayıp menü fln hariç Hiç beklemeden, müzik dinlemeden bağlanabilmem.
7/24 Müşteri hizmetlerinin açık olması ve gece 1'de bile 5Dakika bekletmeleri. Çok iyi.
Ayrıca internette sorun yaşandığında ses çıkarmadan dakikalar içinde düzeltmeleri.
Şimdilik TT Tarafında tek mağduriyetim Nisan ayında açtığım arıza kaydının hala kapatılmamış olması. Bunun dışında hem evde internet hem de tivibu hizmetlerinden aşşırı memnunum.
TT güzel ama pahalı dostum ya

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,729
Üyeler
141,477
Son üye
azapeagle
Top Bottom