Arama sonuçları: *

1. Dontaçhi

Başlangıç elektro gitar önerisi?

Bu biraz sizin tercihinize kalmış ancak şöyle + ve - leri var Amfi en basit yöntemdir tak çalıştır öğrenmeye başla Ses kartında tonla plugin amfi ayarı ve öğrenmeniz gereken tonla uygulama program vs var Amfi bir süre sonra yetersiz gelecektir yeni bir amfiye geçme gibi bir durum oluşuyor ses...
  2. Dontaçhi

Güzel bir amfi ve ayarlama ile SSS gitarda tabiri caizse hayvan gibi metal çalabilirsin. Bilinen büyük bir yanlıştır (: Aynı şekilde HH dizilimli bir gitarla güzel bir amfiyle muazzam Blues sound elde edilebilir. Manyetik seçimlerine başlangıçta takılmamak lazım amaç bütçeye göre en uygun en...
  3. Dontaçhi

Rengi konusunda seçimi size bırakıyorum model bu https://www.do-re.com.tr/sx-sst57-car-stratocaster-elektro-gitar-candy-apple-red https://www.do-re.com.tr/sx-stratocaster-elektro-gitar-vintage-white https://www.do-re.com.tr/sx-sst62-bk-stratocaster-elektro-gitar-black...
  4. Dontaçhi

Strat olarak SX tercih edebilirsiniz. İleride yapacağınız bir manyetik değişimi ile sizi sahneye dahi çıkaracaktır. Squier çöpünden çok daha rahat ve kaliteli bir gitardır kendisi. HH olarak JS11 tercih edebilirsiniz; Normal elektrolarda C şeklinde bir sap yapısı varken Jackson modellerinde...
  5. Dontaçhi

Başlangıç için F/P gitar önerisi?

squierin akustik gitarını tercih edebilirsiniz.
  6. Dontaçhi

Elektro gitardaki manyetiklerin farkı ne

Arkadaş zaten aydınlatmış ancak bende ufak bir dipnot ekleyeyim; Single manyetikler daha tiz tonlarda, humbucker manyetikler de daha sert tonlarda başarılıdır ancak single ile metal, humbucker ile blues jazz çalınmaz diye bir kaide yoktur bu bilinen en büyük yanlıştır. Single manyetikle hayvan...
  7. Dontaçhi

elektro gitarı ses kartı olmadan bilgisayara bağlama

Çevirici ile bağlayabilirsiniz ancak kalıcı bir çözüm değildir. Anakartınızdaki ses kartına zarar verme şansı 0 değildir. Geçici olarak kullanabilirsiniz ben çok bir gecikme yaşamamıştım o konuda çok bir sıkıntınız olmasın
  8. Dontaçhi

Elektro gitar hakkında bir kaç soru

Ses kartı alıp kafanızı programlarla karıştırmayın. Çok zahmetli. Ucuz veya ses kartının fiyatına bir amfi almanız çok daha yararlı olacaktır. Şuan piyasadaki en iyi gitarı da amfiyi de alsanız bir cızırtıdan fazlasını çalamayacaksınız. Ses kartının zahmeti sadece müzik zevkinizi öldürür. Hele...
  9. Dontaçhi

Müzik Hakkında Her şey

Hocam kusura bakmayın anca cevaplayabildim. Muğlada şuan bütçenize uygun 2 tane telecaster var biri SX biri Harley Benton marka. HB olan Fena bir gitar değil ancak bir iki darbe gördüm tercih etmeyiniz. SX olanında alt köşesini yemiş galiba arkadaş. Dediğim gibi Sıfır SX alın geçin bence...
  10. Dontaçhi

Müzik Hakkında Her şey

Hocam çevrenizde gitardan anlayan birileri yoksa sıkıntı olabilir biraz. Gene de bakabiliriz. Hangi şehirde oturuyorsunuz? ona göre bakayım
  11. Dontaçhi

Müzik Hakkında Her şey

SX Tele tercih edebilirsiniz. Squier Affinity Teleleri 4000'e sıfıra şuan bulmazsınız. 1678041167 Kosmos Strat bile 3500TL olmuş yazık gerçekten... Bunu alacağınıza Squier veya SX marka Strat tercih edebilirsiniz. Pişman etmez kesinlikle.
  12. Dontaçhi

Müzik Hakkında Her şey

Sıfır veya 2. El elektro gitar alımında yardımcı olabilirim. Özelden ulaşabilir veya konu altına etiketleyebilirsiniz. Amfi konusunda da bilgim vardır. Danışabilirsiniz. Gitarın tipine bakarak değil özellik ve kullanılan ağaçlara bakan insanlardan bilgi alınız. Daha elektro gitarı eline...
  13. Dontaçhi

Aşağıdaki videoda bulunan şarkıya benzer şarkılar önerir misiniz?

Bu şarkılara fragmovie güzel oluyor Ha daha güzel bişeyler istersen şöyle bir şey de verebilirim ; Best Fragmovie 4ever.
  14. Dontaçhi

Solak Elektro Gitar Önerisi.

Aradaki fiyat farkına değmez gibi düşünüyorum ya fiyat farkı çok bütçeye amfiyi de hesaba katarsak biraz sıkıntılı ekstradan attığınız gitarlar solak gitar değil..
  15. Dontaçhi

türkçe rap şarkı önerisi

16. Dontaçhi

Solak Elektro Gitar Önerisi.

Ibanez modellerinin dışında Schecter C-1 veya SX Stratocaster modellerine bakabilirsiniz. Unutmayın asıl tonu belirleyen amfidir. Her gitarla her tonu çalmak mümkündür, "single coil ile sert müzik çalınmaz" veya "humbucker ile blues çalınmaz" gibi kavramlar tamamen kalıplaşmış yanlış bir bilgi...
  17. Dontaçhi

Joker mi Allame mi hangisi alır?

Allame.
  18. Dontaçhi

Elektro Gitar Tavsiyesi

Her gitarla her tonu çıkartmak mümkün. Hele ki bir de Ses Kartın varsa Gerekli pluginler sayesinde Akustik gitar sesi dahi çıkarabilirsiniz. Örnek olarak şu videoyu atayım ; @9600GT Nerede oturuyorsunuz? İkinci el alırım diyorsanız güzel bir gitar bulmanızda yardımcı olabilirim. Daha önce...
  19. Dontaçhi

DA Forum Spotify Playlistlerini Paylaşıyor

Uzinin iki altında müslüm baba var o.O2 İşin komik tarafı bi yana güzel şarkılar var 1663317105 Spotifydan şarkı dinleme alışkanlığını senin playlistlerin sayesinde başlamıştım 😌🤗 1663317166 Hocam baya kaliteli bi playliste benziyor pcye geçince bi inceleyeceğim
  20. Dontaçhi

DA Forum Spotify Playlistlerini Paylaşıyor

resmi görünce patladım o.O2
Top Bottom