Arama sonuçları: *

1. DracheN

Yardım EA 24 acil ikon seçimi

Üçü de kötü fodder olarak Van Basten al SBC basarsın dostum acı gerçek.
  2. DracheN

CS:GO için son gece(40 GB) güncelleme🫡

Vay be, 8.000 saatim geçti şu oyunda. Duygulandım, her şey için teşekkürler GO. :peepokalp:
  3. DracheN

CS:GO VAC oturumunuzu Doğrulayamadı Hatası

Aynı sorun bende de var genel bir sorun gibi görünüyor.
  4. DracheN

cs 2 önceden vardı gitt

Kısayoldan değil, Steamden kütüphaneden tıklarsan girersin.
  5. DracheN

Yardım Asil karambit mi alayim yoksa fatih ghost ve yağmacı sherif mi alayim

İşe girdim kral, yatırım-eğlence amaçlı Kelebek aldım direkt. :D
  6. DracheN

En mantıklı hareket olur kral.
  7. DracheN

Hocam valla param olsa alırdım size, biliyorum o hissiyatı. Ben de zar zor ödedim borcu daha. Umarım kullanmak nasip olur.
  8. DracheN

Açma kanka ya çok düşük ihtimaller. Ben direkt satıyorum kasa düşerse o tuzağa düşmem.
  9. DracheN

Şans işte kanka ya, sana da çıkabilir ama 2k üstüne daha harcama ya valveye para kazandırma daha :d
  10. DracheN

Ah be, nt kanka. TR şartlarında yapılabilecek en mantıklı şeyi yapmışsın. Bıçaklar anasının nikahı gibi fiyata ulaştı mecbur deniyeceksin.
  11. DracheN

Kanka bende de Kelebek Bıçak Kuzey Ormanı var aşınması 153 şansıma kışın 11.000 TL'ye aldım :d
  12. DracheN

Ben bunla geldim bunla giderim düzgün adam gardaşım ben onu yıllardır tanıyorum
  13. DracheN

csgo için skin önerisi

M4A1-S Mecha Endüstrisi M4A4 Ejderha Kral AK-47 Kırmızı Çizgi AWP Seçkin Yapım Famas Mecha Endüstrisi Galil-AR Taş Soğuğu Desert Eagle Kumicho Ejderi
  14. DracheN

ZywOo dünya rekoru kırdı

Dünyanın en iyi 2. oyuncusu helal olsun krala.
Top Bottom