Neler Yeni

Yardım Asil karambit mi alayim yoksa fatih ghost ve yağmacı sherif mi alayim

Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Çağatay
Merhabalar oyuna para yatırcam ama bıçak mi alsam yoksa iki tane skin mi aslında yağmacı karambitimde var hata 8 tane daha bıçağım var vandal da 5 tane phnatomda 5 tane ama hiç şherif ve ghost skinim yok çünkü oynadığım silahlara daha çok para yitiriyorum neden öyle bişi yapıyorum bilmiyorum ama ghost sherif de oynuyorum bende bilemedim size danışayım dedim He bide asıl karambit derseniz bide bayonete benzer bi bıçak daha var onu mu yoksa karambit mi ghost sherif derseniz önerebileceğiniz varsa oda olur sizin fikirleriniz nelerdir

AggY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
umut
Merhabalar oyuna para yatırcam ama bıçak mi alsam yoksa iki tane skin mi aslında yağmacı karambitimde var hata 8 tane daha bıçağım var vandal da 5 tane phnatomda 5 tane ama hiç şherif ve ghost skinim yok çünkü oynadığım silahlara daha çok para yitiriyorum neden öyle bişi yapıyorum bilmiyorum ama ghost sherif de oynuyorum bende bilemedim size danışayım dedim He bide asıl karambit derseniz bide bayonete benzer bi bıçak daha var onu mu yoksa karambit mi ghost sherif derseniz önerebileceğiniz varsa oda olur sizin fikirleriniz nelerdir
tabikide ghos ve sherif

Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Çağatay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1775'lik en iyi sheriff skini yağmacı bence, ghostta da fatih aynı şekilde
Hocam sağolun bide benim radyanit puanı sıkıntım var nasıl hızlı kalabilirim levelim 20 yi geçti başka hangi yöntemler var rp veren

DracheN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,190
İsim
.
Ben bunla geldim bunla giderim düzgün adam gardaşım ben onu yıllardır tanıyorum
indir.jpg

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,138
İsim
Emre
Discord
necromancerr
1775'lik en iyi sheriff skini yağmacı bence, ghostta da fatih aynı şekilde
İyonda alınabilir bende yağmacı vardı önceden sıkmıştı bi süreden sonra her ne kadar yağmacı setini sevsemde hançerini dahi almıştım

• Beğen
Reaksiyonlar: Nega
Top Bottom