Arama sonuçları: *

1. D

Bu sistemi sipariş ettim arkadaşlar bugün sizce nasıl

Arkadaşlar şu alınabilirdi bu alınabilirdi demeyin lütfen biliyorum 3000 serisi daha iyidir güçlüdür ama ben bu şekilde topladım sizde bu sisteme görüş yapmanızı rica ettim teşekkürler tekrardan
  2. D

Bu sistemi sipariş ettim arkadaşlar bugün sizce nasıl

Sistemi bu şekilde sipariş ettim sizce uyumlu mudur parçalar birbirini tamamlıyor mudur görüşlerinizi bekliyorum Msi 2080 super gaming x trio i7 10700k Msi z490 a-pro 2x8 3600mhz ram samsung 970 evo 500gb m2 ssd xigmatek aquarius plus 7x120mm fanlı xigmatek shougn g serisi 750w80 gold xigmatek...
  3. D

3060 Tİ ile sistem toplama

Elimde 3060ti var arkadaşlar geri kalan parçaları toplayacağım bütçem ise 10K bunlara ne önerirsiniz aklımda 3600xt li sistem devamı var x570 anakart vesaire İşlemci Anakart ram ssd psu kasa
  4. D

13.000 TL BÜTÇE İLE KASA TOPLAMA

2K 144HZ EKRAN ALDIM ŞİMDİ SIRA KASA DA ARKADAŞLAR BÜTÇE BELİRTTİĞİM GİBİ 13.000 TL SADECE KASA OLUCAK GEREK HAZIR SİSTEM GEREK TOPLAMA OLARAK ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM DÜŞÜNCEM 3070+R7 3700X Lİ BİR SİSTEM AMA DİĞER BİLEŞENLERİN DE KALİTELİ OLMASINI İSTİYORUM SADECE İYİ BİR EKRAN KARTI DEĞİL...
  5. D

TAM 20.000 TL PARA İLE OLABİLECEK EN İYİSİ

SADECE KASA DOSTUM BELİRTTİĞİM GİBİ
  6. D

TAM 20.000 TL PARA İLE OLABİLECEK EN İYİSİ

Arkadaşlar ne eksik ne fazla 20.000 TL maximum olacak şekilde ömürlük 1 kasa toplayacağım özellikle asus gibi kaliteli parçalardan oluşmasını istiyorum 50-100 fazla verip bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler şimdiden 1607123868 Benim aklımda rtx 3070 + r9 3900x li sistem vardı...
  7. D

Bilgisayarcıda satılan sistem nasıl?

Gayet makul hocam sistem lakin iyice kontrol edilmesi gerekiyor ve mutlaka denenmesi gerekiyor
  8. D

Ekran kartı ısınması normal mi

aynısı hocam aynısı bu attığınız gibi
  9. D

Ekran kartının yanında kablo göndermişler güç kablosuna benzer renkli ama kullanmalık bir durum yok 6+2 pin taktım kasa içindeki ekran kartına başka da bir şey takmadım çalıştı şuan çok güzel sessiz sakin rgb li
  10. D

Teşekkür ediyorum tekrardan inşallah monitörü aldıgımda sana ulaşacağım iyi geceler diliyorum 👋🏽
  11. D

ben monitörü alıp dp takıp açtığımda sizi rahatsiz edeceğim anlaşılan hocam ama hakkını helal et ya :)
  12. D

çalışıyor hocam çalışıyor normal mi yani boşta da çalışması
  13. D

Teşekkür ediyorum yardım ve ilgi için @Sadeceogrenmekistiyorum sizede teşekkürler 1601424411 Hocam birde boş kasa daha yeni ya ekran kartının fanlarının çalışması normal mi boşta da çalışması gerekiyormu acaba @Emir Aydın
  14. D

Anlıyorum hocam teşekkür ederim monitör gelince dediklerini yapıyorum
  15. D

rtx 2070 hocam ekran kartı 3 fanlı
  16. D

Anlıyorum hocam monitör gelince hangi programdan bakıyım ısınmalara vesaire şeylere ve 2.sorum güç kablolarını vesaire yanlış taksam çalışmaz rgb ler yanmazdı heralde doğrumudur 1601424027 Hocam fazla maddiyat verdiğim için ve ilk defa aldığım için ister istemez bi tereddüt oluyor ya ekran...
  17. D

İnstagram kullanıyorsan hocam fotoğraf atayım yanlış taktıgımı da düşünmüyorum gerçi ama
  18. D

Daha monitörüm yok hocam sadece kasaya ekran kartını çalıştırıp ilk defa açtım 10 dakika baktım öyle her şey tamam gözüküyor plakanın üstünr dokundum hafif sıcak geldi de normal mi diye soruyum dedim
  19. D

Bilgisayarımı yeni topladım ve yarım saat önce ekran kartını takıp çalıştırdım monitöre dahi takmadan sadece kasayı tüm parçalar çalıştı fan olarak ama ekran kartı 10 dakika içinde ısındı üst plakası bu normal bir şey mi acaba ilk defa bu durumdayım o yüzden soruyorum teşekkürler şimdiden
  20. D

5500 TL Kasa önerisi

Arkadaşlar elimde maximum 5500 TL bütçe var buna uygun f/p kasa arıyorum amacım oyun oynamak. Şimdiden teşekkür ederim.
Top Bottom