Neler Yeni

Ekran kartı ısınması normal mi

Droney

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Buğra Han
Bilgisayarımı yeni topladım ve yarım saat önce ekran kartını takıp çalıştırdım monitöre dahi takmadan sadece kasayı tüm parçalar çalıştı fan olarak ama ekran kartı 10 dakika içinde ısındı üst plakası bu normal bir şey mi acaba ilk defa bu durumdayım o yüzden soruyorum teşekkürler şimdiden

Droney

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Buğra Han
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Msi afterburner ile test yapar mısın?
1 saat oyun oyna sonra da bize ss at
Daha monitörüm yok hocam sadece kasaya ekran kartını çalıştırıp ilk defa açtım 10 dakika baktım öyle her şey tamam gözüküyor plakanın üstünr dokundum hafif sıcak geldi de normal mi diye soruyum dedim

Daha monitörüm yok hocam sadece kasaya ekran kartını çalıştırıp ilk defa açtım 10 dakika baktım öyle her şey tamam gözüküyor plakanın üstünr dokundum hafif sıcak geldi de normal mi diye soruyum dedim
Sonuçta ekran kartına elektrik gidiyor yani normal

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,790
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Parçanın ısınması normal. Ancak fazla ısınırsa sıkıntı olur.
Fazla ısınıp ısınmadığını da monitör geldikten sonra programlar sayesinde öğrenebilirsin.

Droney

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Buğra Han
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Parçanın ısınması normal. Ancak fazla ısınırsa sıkıntı olur.
Fazla ısınıp ısınmadığını da monitör geldikten sonra programlar sayesinde öğrenebilirsin.
Anlıyorum hocam monitör gelince hangi programdan bakıyım ısınmalara vesaire şeylere ve 2.sorum güç kablolarını vesaire yanlış taksam çalışmaz rgb ler yanmazdı heralde doğrumudur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gerek yok merak etme sıkıntı olmaz çünkü şu an sistem yeni olduğu için biraz fazla önemsiyor ve tereddütte kalıyorsun
Hocam fazla maddiyat verdiğim için ve ilk defa aldığım için ister istemez bi tereddüt oluyor ya ekran kartını takarken ksç video izledim bir bilsen :)

Mâthes

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,283
İsim
Ali
Anlıyorum hocam monitör gelince hangi programdan bakıyım ısınmalara vesaire şeylere ve 2.sorum güç kablolarını vesaire yanlış taksam çalışmaz RGB ler yanmazdı heralde doğrumudur

Hocam fazla maddiyat verdiğim için ve ilk defa aldığım için ister istemez bi tereddüt oluyor ya ekran kartını takarken ksç video izledim bir bilsen :)
Yanlış takarsan çalışmaz tabi😅

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,790
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Anlıyorum hocam monitör gelince hangi programdan bakıyım ısınmalara vesaire şeylere ve 2.sorum güç kablolarını vesaire yanlış taksam çalışmaz RGB ler yanmazdı heralde doğrumudur
Ekran kartının ısısına Furmark programıyla bakabilirsin. Bir süre boyunca ekran kartını tam güç kullandıradak ısısını ölçüyor.
Yani o programda fazla ısınmazsa hiç bir yerde fazla ısınmaz diyebiliriz.
Yanlış takmış olsan çalışmazdı.

OnlyEmreks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Emre kara
Bilgisayarımı yeni topladım ve yarım saat önce ekran kartını takıp çalıştırdım monitöre dahi takmadan sadece kasayı tüm parçalar çalıştı fan olarak ama ekran kartı 10 dakika içinde ısındı üst plakası bu normal bir şey mi acaba ilk defa bu durumdayım o yüzden soruyorum teşekkürler şimdiden

Modeli nedir

Yanlış takarsan çalışmaz tabi😅

Hocam ne zaman bronz olabilioz

Top Bottom