Arama sonuçları: *

1. Eray Yılmaz

Vozol 10k alıcam aroma önerisi

Hocam hesaplar değişti :d size 7 paket nasıl 3 hafta dayanıryor bana max 2 gün dayanıyor
  2. Eray Yılmaz

Bıktım rezil/pısırık olmaktan..

Aynı durumu iş hayatında yaşıyorum daha doğrusu yaşadım Ben şu şekilde yol çizerek hayır demeyi dinlememeye alıştım Önce meslek arkadaşlarımla samimiyet kurdum arada bana ne napıyım napıyonuz ablalar falan diyerek şakalaştım daha sonra olduğum bölümdeki kişilerle ufaktan samimiyet kurup onlara...
  3. Eray Yılmaz

Rüyada mıyım? Bilgisayar fiyatları neden bu kadar fazla?

https://www.vatanbilgisayar.com/msi-rx580-gaming-armor-8g-oc-8gb-gddr5-256bit-amd-radeon-dx12-ekran-karti.html zamanın da 1k aldım sen ne anlatıyon hacı :D
  4. Eray Yılmaz

Rüyada mıyım? Bilgisayar fiyatları neden bu kadar fazla?

Kanka sen mağaraya geri dön dışarıda çok kötü şeyler oluyor
  5. Eray Yılmaz

mouse titremesini istiyorum yardım

dur la dur csgo da afk kalıp oyundan atılmamak için mi ?
  6. Eray Yılmaz

mouse titremesini istiyorum yardım

Konuyu biraz daha açıklayıcı bir şekil de anlatımısınız ?
  7. Eray Yılmaz

Oda düzenini değiştirmeyi düşünüyorum

Şuan ki oda düzenim bu şekil de köşe masa koymayı düşünüyorum ve sol duvar da pencere olduğu için şuan ki masamın olduğu yere koyamıyorum Aklım da ise şöyle bir oda düzeni var fakat karar veremedim o yüzden size de sormak istedim Bu şekil de yaparsam pencerenin önünü kapatmamış olacağım ve...
  8. Eray Yılmaz

Denizde göğüsünüz gözükse utanmazmısınız

kanka bırak tombul memeleri sarksın (!)
  9. Eray Yılmaz

Da-md2 alıp fahiş fiyata satanlar

orada satıcıyı kışkırtmak için dedim 1609100556 aynen adam sürekli ağlu kudur alamadın mı vs vs dedi oraları atmadım 1609100630 hocam ben bu tür insanları görünce içimde tutamıyorum arkasında iyice ettim yüzünede biraz ettim de içim rahatladı
  10. Eray Yılmaz

kanka bende seneye bursaya tatile gelmeyi düşünüyorum eğer gelirsem bunu bulmada geri dönmem
  11. Eray Yılmaz

la dur düzelttim :D
  12. Eray Yılmaz

anladım hatamı düzelttiğiniz için teşekkürler :)
  13. Eray Yılmaz

la bir şey diyecem ben neden istanbulda yaşıyorum dedikden sonra almanyada yaşıyorum dedim lan🤦‍♂️ 1609092590 yanlış mı yazdım anlamadım ki herkes aynısını yazıyor
  14. Eray Yılmaz

gelecek gelmekte olan his ediyorum :D
  15. Eray Yılmaz

arkadaşlar bildiğiniz gibi 26,12,2020 tarihinde @Abdullah Hacıgül yeni sistem çıkardı adı da-md2 neyse bizim arkadaş sistemini letgoya koydu bende bakarken altta gözüme çarpan 2 ilan oldu 2 side da-md2 sistem di ilan 1 ...
  16. Eray Yılmaz

Yerli üretim dedektörler

dağıtırlarsa neden olmasın :D
  17. Eray Yılmaz

Yerli üretim dedektörler

bende şimdi bunu soruyorum kendi kendime ne öğrendim oldu ne yapmalıyım diye :D
  18. Eray Yılmaz

6250tl 1050ti li sistem

bakmıyor :D kanka daha sonra iyi etim boşluk bırakarak giriyorum :D
  19. Eray Yılmaz

6250tl 1050ti li sistem

abi sahibenden de telefon numaramı girmemişim hadi hakkınızı helal edin günah benden gitti 1605203935 hay şimdi senin de 1605204298 50 satır küfür yaz sonra göndermesin olacak bu şimdi olacak işmi 1605204462 tamam çözdüm bu işi boşluk bırakınca gidiyormuş :D
  20. Eray Yılmaz

6250tl 1050ti li sistem

hocam ben ciddi ciddi küfürleri yazıyorum şuan da gönderip direkt engellesem nasıl olur :D
Top Bottom